De Treffers JO8-2

De Treffers JO8-2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0276 Onder 8 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 08:30
RKSV Driel JO8-2
SC Bemmel JO8-1
Sportpark Driel
21 sep. 09:00
BVC '12 JO8-1
Spero JO8-5
Sportpark 't Groothuis
21 sep. 09:00
Elistha JO8-1
WVW JO8-1G
Sportpark De Pas
21 sep. 09:30
Nijmegen JO8-1
Trekvogels JO8-3
Sportpark Oscar Carre
21 sep. 09:45
OSC JO8-3
De Treffers JO8-2
Sportpark Nieuw Balveren
21 sep. 10:00
Orion JO8-3
DVOL JO8-4
Sportpark Mariënbosch
28 sep. 08:30
DVOL JO8-4
Elistha JO8-1
Sportpark Vossenpels
28 sep. 08:30
Spero JO8-5
OSC JO8-3
Sportpark De Pas
28 sep. 08:30
SC Bemmel JO8-1
BVC '12 JO8-1
Sportpark Ressen
28 sep. 09:30
WVW JO8-1G
Nijmegen JO8-1
Sportpark De Kamp
28 sep. 09:45
Trekvogels JO8-3
Orion JO8-3
Sportpark De Kwakkenberg
28 sep. 10:15
De Treffers JO8-2
RKSV Driel JO8-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
5 okt. 08:30
Trekvogels JO8-3
Spero JO8-5
Sportpark De Kwakkenberg
5 okt. 09:00
Elistha JO8-1
RKSV Driel JO8-2
Sportpark De Pas
5 okt. 09:30
WVW JO8-1G
DVOL JO8-4
Sportpark De Kamp
5 okt. 09:45
OSC JO8-3
BVC '12 JO8-1
Sportpark Nieuw Balveren
5 okt. 10:00
Nijmegen JO8-1
De Treffers JO8-2
Sportpark Oscar Carre
5 okt. 10:00
Orion JO8-3
SC Bemmel JO8-1
Sportpark Mariënbosch
12 okt. 08:30
DVOL JO8-4
Trekvogels JO8-3
Sportpark Vossenpels
12 okt. 08:30
Spero JO8-5
WVW JO8-1G
Sportpark De Pas
12 okt. 08:30
RKSV Driel JO8-2
OSC JO8-3
Sportpark Driel
12 okt. 09:00
BVC '12 JO8-1
Elistha JO8-1
Sportpark 't Groothuis
12 okt. 09:45
SC Bemmel JO8-1
Nijmegen JO8-1
Sportpark Ressen
12 okt. 10:15
De Treffers JO8-2
Orion JO8-3
Sportpark Zuid (Groesbeek)

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Poll, Albert v.d. Overige staf Teammanager

X