De Treffers JO10-2

De Treffers JO10-2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0263 Onder 10 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
26 okt. 08:30
AWC JO10-2
Aquila JO10-1
Sportpark De Wijchert
26 okt. 08:30
Blauw Wit JO10-1
Beuningse Boys JO10-1
Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
26 okt. 10:00
Juliana '31 JO10-1
De Treffers JO10-2
Sportpark De Broeklanden
26 okt. 10:00
Woezik JO10-2
DIO '30 JO10-1
Sportpark Woezik
26 okt. 10:30
Spero JO10-2
Orion JO10-2
Sportpark De Pas
26 okt. 12:00
Orion JO10-3
Leones JO10-1
Sportpark Mariënbosch
2 nov. 08:30
Woezik JO10-2
Blauw Wit JO10-1
Sportpark Woezik
2 nov. 09:00
Leones JO10-1
Aquila JO10-1
Sportpark Het Zijvond
2 nov. 10:30
Spero JO10-2
Beuningse Boys JO10-1
Sportpark De Pas
2 nov. 12:00
Orion JO10-3
De Treffers JO10-2
Sportpark Mariënbosch
2 nov. 12:00
Orion JO10-2
AWC JO10-2
Sportpark Mariënbosch
2 nov. 15:30
DIO '30 JO10-1
Juliana '31 JO10-1
Sportpark De Gelenberg
9 nov. 08:30
Aquila JO10-1
Juliana '31 JO10-1
Sportpark De Zeven Morgen
9 nov. 08:45
De Treffers JO10-2
AWC JO10-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
9 nov. 09:00
Beuningse Boys JO10-1
Orion JO10-3
Sportpark De Ooigraaf
9 nov. 09:00
Leones JO10-1
Blauw Wit JO10-1
Sportpark Het Zijvond
9 nov. 09:45
Orion JO10-2
Woezik JO10-2
Sportpark Mariënbosch
9 nov. 15:30
DIO '30 JO10-1
Spero JO10-2
Sportpark De Gelenberg

B4352 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde

Datum Thuis Uit Accommodatie
19 okt. 09:30
WSV JO10-2
Robur et Velocitas JO10-1
Sportpark De Voorwaarts
19 okt. 10:00
Blauw Geel '55 JO10-2
Spero JO10-1
Sportpark Peppelensteeg
19 okt. 10:00
Trekvogels JO10-1
ESA JO10-1
Sportpark De Kwakkenberg
19 okt. 10:00
VDZ JO10-2G
Blauw Geel '55 JO10-1
Sportpark 't Cranevelt
19 okt. 10:00
GSV '38 JO10-1
VDZ JO10-1
Sportpark De Does
19 okt. 10:00
Aquila JO10-1
Union JO10-1
Sportpark De Zeven Morgen
19 okt. 10:00
De Treffers JO10-2
Oranje Blauw JO10-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
19 okt. 10:00
AVW '66 JO10-1
OSC JO10-1
Sportpark Hamerden
19 okt. 10:15
Activia JO10-1
Columbia JO10-1
Sportpark De Schoapenweide

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Kersten, Thijs Teamspeler
Rutten, Luka Teamspeler
Verbeet, Ivar Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Afgeschermd Technische staf Trainer/coach
Kersten, Thijs Overige staf Teammanager
Verbeet, Koen Overige staf Teammanager

X