Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers za

De Treffers za

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Alverna 1
9 7 2 0 21 11 10 0 23
2
De Treffers 1
9 6 2 1 27 14 13 0 20
3
Kolping-Dynamo 1
9 6 2 1 18 6 12 0 20
4
BVC '12 1
9 5 3 1 21 16 5 0 18
5
Woezik 1
9 5 0 4 21 16 5 0 15
6
Beuningse Boys 1
9 5 0 4 19 16 3 0 15
7
Oranje Blauw 1
9 3 1 5 19 19 0 0 10
8
Quick 1888 1
9 2 2 5 17 21 -4 0 8
9
AWC 1
9 2 2 5 12 16 -4 0 8
10
SC Valburg 1
9 2 1 6 12 19 -7 0 7
11
Elistha 1
9 2 0 7 12 28 -16 0 6
12
Leones 1
9 1 1 7 13 30 -17 0 4

Eigen uitslagen

0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
26 nov.
Alverna 1
De Treffers 1
2 - 1
19 nov.
De Treffers 1
BVC '12 1
3 - 3
12 nov.
Oranje Blauw 1
De Treffers 1
1 - 2
5 nov.
De Treffers 1
Kolping-Dynamo 1
2 - 1

Competitie uitslagen

0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
12 nov.
Beuningse Boys 1
AWC 1
1 - 4
12 nov.
Quick 1888 1
Leones 1
5 - 0
12 nov.
BVC '12 1
Woezik 1
2 - 1
12 nov.
Oranje Blauw 1
De Treffers 1
1 - 2
12 nov.
Alverna 1
Elistha 1
3 - 2
12 nov.
Kolping-Dynamo 1
SC Valburg 1
1 - 0
5 nov.
De Treffers 1
Kolping-Dynamo 1
2 - 1
5 nov.
AWC 1
SC Valburg 1
2 - 0
5 nov.
Beuningse Boys 1
Quick 1888 1
3 - 0
5 nov.
Leones 1
Alverna 1
1 - 5
5 nov.
Elistha 1
BVC '12 1
0 - 2
5 nov.
Woezik 1
Oranje Blauw 1
6 - 4

Programma

0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
3 dec. 13:00
Oranje Blauw 1
AWC 1
Sportpark Staddijk-Noord
3 dec. 13:00
Elistha 1
Leones 1
Sportpark De Pas
3 dec. 13:00
Kolping-Dynamo 1
BVC '12 1
Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
3 dec. 14:00
SC Valburg 1
Alverna 1
Sportpark 't Kasteel
3 dec. 15:15
De Treffers 1
Quick 1888 1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
6 dec. 20:30
Woezik 1
Beuningse Boys 1
Sportpark Woezik
10 dec. 14:30
Alverna 1
Kolping-Dynamo 1
Sportpark Bospad
10 dec. 14:30
BVC '12 1
Oranje Blauw 1
Sportpark 't Groothuis
10 dec. 14:30
Quick 1888 1
SC Valburg 1
Sportpark De Dennen
10 dec. 14:30
Leones 1
Woezik 1
Sportpark Het Zijvond
10 dec. 15:00
Beuningse Boys 1
De Treffers 1
Sportpark De Ooigraaf
10 dec. 15:00
AWC 1
Elistha 1
Sportpark De Wijchert

Selectie

Naam Rol Functie
Wijnhoven, Daan Teamspeler
Eikholt, Sil Teamspeler
Lasaroms, Tim Teamspeler
Janssen, Rick Teamspeler
Janssen, Luuk Teamspeler
Peters, Guido Teamspeler
Hoof, Gijs van Teamspeler
Hofman, Rick Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Hendriks, Reno Teamspeler
Elst, Niels van Teamspeler
Derks, Sam Teamspeler
Misidjan, Cendrino Teamspeler
Bangoura, Abdoulaye Teamspeler
Reijnen, Luuk Teamspeler
Rijcken, Menno Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Smits, Jaap Teamspeler
Thijssen, Martijn Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Leenders, Colin Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Jacobs, Giel Overige staf Teammanager
Afgeschermd Medische staf Verzorger
Afgeschermd Technische staf Ass.-trainer/coach
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Afgeschermd Technische staf Ass.-trainer/coach
Hendriks, Wilbert Technische staf Trainer/coach