De Treffers za

De Treffers za

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
OVC '85 1
17 14 1 2 45 19 26 0 43
2
FC Zutphen 1
17 13 2 2 67 16 51 0 41
3
ESA 1
17 12 2 3 47 21 26 0 38
4
Zelos 1
17 10 2 5 44 32 12 0 32
5
v.v. Dieren 1
17 8 7 2 43 22 21 0 31
6
SP Eefde 1
16 8 1 7 42 32 10 0 25
7
Eerbeekse Boys 1
17 8 1 8 37 51 -14 0 25
8
De Treffers 1
17 5 6 6 35 49 -14 0 21
9
DVOV 1
17 6 3 8 34 51 -17 0 21
10
Oeken 1
16 3 5 8 15 25 -10 0 14
11
Excelsior Z. 1
17 4 2 11 19 38 -19 0 14
12
UNI VV 1
17 3 4 10 25 42 -17 0 13
13
DVE-Trajanus 1
17 2 5 10 25 45 -20 0 11
14
Redichem 1
17 1 1 15 15 50 -35 0 4

Eigen uitslagen

0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
23 mei
ESA 1
De Treffers 1
16 mei
De Treffers 1
Oeken 1
9 mei
DVOV 1
De Treffers 1
25 apr.
De Treffers 1
UNI VV 1
18 apr.
Excelsior Z. 1
De Treffers 1

Competitie uitslagen

Programma

0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
11 apr. 14:30
Oeken 1
SP Eefde 1
Sportpark De Overkant
18 apr. 14:00
UNI VV 1
Redichem 1
Sportpark GYMNASION
18 apr. 14:30
SP Eefde 1
DVE-Trajanus 1
Sportpark De Wolzak
18 apr. 14:30
Oeken 1
v.v. Dieren 1
Sportpark De Overkant
18 apr. 14:30
ESA 1
OVC '85 1
Sportcentrum Rijkerswoerd
18 apr. 15:00
Eerbeekse Boys 1
Zelos 1
Sportpark De Veldkant
18 apr. 15:00
Excelsior Z. 1
De Treffers 1
Sportpark De Leijgraaf
18 apr. 15:30
DVOV 1
FC Zutphen 1
Sportpark De Pinkenberg
25 apr. 14:30
DVE-Trajanus 1
Oeken 1
Sportpark Stadijk-Zuid
25 apr. 14:30
FC Zutphen 1
ESA 1
Sportcomplex 't Meijerink
25 apr. 15:00
Redichem 1
SP Eefde 1
Wilhelmina sportpark
25 apr. 15:00
OVC '85 1
Excelsior Z. 1
Sportpark De Bilderberg
25 apr. 15:00
v.v. Dieren 1
Eerbeekse Boys 1
Sportpark Het Nieuwland
25 apr. 15:00
Zelos 1
DVOV 1
Sportpark Pluimerskamp
25 apr. 15:30
De Treffers 1
UNI VV 1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
9 mei 14:00
UNI VV 1
Eerbeekse Boys 1
Sportpark GYMNASION
9 mei 14:30
SP Eefde 1
v.v. Dieren 1
Sportpark De Wolzak
9 mei 14:30
Oeken 1
FC Zutphen 1
Sportpark De Overkant
9 mei 14:30
ESA 1
DVE-Trajanus 1
Sportcentrum Rijkerswoerd
9 mei 15:00
DVOV 1
De Treffers 1
Sportpark De Pinkenberg
9 mei 15:00
OVC '85 1
Redichem 1
Sportpark De Bilderberg
9 mei 15:00
Excelsior Z. 1
Zelos 1
Sportpark De Leijgraaf

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler Verdediger
Boers, Martijn Teamspeler Doelverdediger
Overbeek, Giovanni Teamspeler Aanvaller
Kersten, Stan Teamspeler
Janssen, Rick Teamspeler
Hest, Justin van Teamspeler Middenvelder
Heesakkers, Patrick Teamspeler
Egeren, Bas van Teamspeler
Charles, Akeem Teamspeler
Bouwmeister, Mees Teamspeler
Brouwers, Jaron Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler Middenvelder
Afgeschermd Teamspeler Verdediger
Vink, Jurgen Teamspeler
Afgeschermd Medische staf Verzorger
Brouwers, Pieter Overige staf Teammanager
Dijk, Nico van Overige staf Teammanager
Kroes, Dennis Technische staf Trainer/coach
Peters, Sem Overige staf Teammanager

X