Samen met De Treffers

De Treffers za

De Treffers za

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Juliana '31 1
26 23 2 1 99 20 79 0 71
2
De Paasberg 1
26 20 1 5 91 41 50 0 61
3
De Treffers 1
26 17 4 5 70 36 34 0 55
4
Woezik 1
26 15 3 8 82 46 36 0 48
5
Kolping-Dynamo 1
25 14 1 10 56 39 17 0 43
6
Alverna 1
26 13 3 10 55 42 13 0 42
7
Oranje Blauw 1
26 12 3 11 54 56 -2 0 39
8
AWC 1
26 10 3 13 48 73 -25 0 33
9
SC Valburg 1
26 9 2 15 43 53 -10 0 29
10
Beuningse Boys 1
25 9 3 13 54 59 -5 3 27
11
A.S.V. Zuid Arnhem 1
26 6 1 19 30 66 -36 0 19
12
Quick 1888 1
26 6 4 16 41 90 -49 3 19
13
Elistha 1
26 5 3 18 52 102 -50 0 18
14
SVHA 1
26 3 5 18 42 94 -52 0 14

0630 Mannen Zaterdag nacompetitie 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
BAS 1
1 1 0 0 5 1 4 0 3
2
De Treffers 1
1 1 0 0 4 0 4 0 3
3
SEH 1
1 1 0 0 5 2 3 0 3
4
Barbaros 1
1 1 0 0 2 0 2 0 3
5
Oranje Blauw 1
1 1 0 0 2 0 2 0 3
6
VHK 1
1 1 0 0 2 0 2 0 3
7
Advendo '57 1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
8
Daarlerveen 1
1 1 0 0 1 0 1 0 3
9
GVV Eilermark 1
1 1 0 0 3 3 0 0 3
10
ASV '57 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
ATC '65 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
FC Berghuizen 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
Fortissimo 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
Heerde 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
15
's Heerenbroek 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
16
De Paasberg 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
17
Rood-Wit '58 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
18
Terborg 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
19
UNI VV 1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
20
AJC '96 1
1 0 0 1 3 3 0 0 0
21
WZC Wapenveld 1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
22
Helios 1
1 0 0 1 0 1 -1 0 0
23
Blauw Wit '66 1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
24
Redichem 1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
25
s.v. Rijssen 1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
26
Lienden 1
1 0 0 1 2 5 -3 0 0
27
't Harde 1
1 0 0 1 1 5 -4 0 0
28
sv DFS 1
1 0 0 1 0 4 -4 0 0

0632 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ASV '57 1
1 1 0 0 6 0 6 0 3
2
ATC '65 1
1 1 0 0 4 1 3 0 3
3
VHK 1
1 1 0 0 4 1 3 0 3
4
Fortissimo 1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
5
Advendo '57 1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
6
Daarlerveen 1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
7
HTC 1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
8
BAS 1
1 1 0 0 2 0 2 0 3
9
Heerde 1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
10
De Treffers 1
1 1 0 0 0 0 0 0 3
11
De Paasberg 1
1 0 0 1 0 0 0 0 0
12
Rood-Wit '58 1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
13
Oranje Blauw 1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
14
FC Berghuizen 1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
15
SEH 1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
16
UNI VV 1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
17
Terborg 1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
18
GVV Eilermark 1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
19
's Heerenbroek 1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
20
Barbaros 1
1 0 0 1 0 6 -6 0 0

0634 Mannen Zaterdag nacompetitie 3e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Advendo '57 1
1 1 0 0 1 1 0 0 3
2
De Treffers 1
1 0 0 1 1 1 0 0 0

Eigen uitslagen

0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
4 jun.
De Paasberg 1
De Treffers 1
3 - 1
31 mei
Elistha 1
De Treffers 1
1 - 0

0630 Mannen Zaterdag nacompetitie 1e ronde

Datum Thuis Uit Uitslag
11 jun.
De Treffers 1
sv DFS 1
4 - 0

0632 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde

Datum Thuis Uit Uitslag
14 jun.
De Paasberg 1
De Treffers 1
0 - 0 (2 - 3)

0634 Mannen Zaterdag nacompetitie 3e ronde

Datum Thuis Uit Uitslag
18 jun.
De Treffers 1
Advendo '57 1
1 - 2

Competitie uitslagen

0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
4 jun.
Alverna 1
Elistha 1
3 - 2
4 jun.
Woezik 1
SVHA 1
7 - 3
4 jun.
AWC 1
Kolping-Dynamo 1
2 - 5
4 jun.
Beuningse Boys 1
SC Valburg 1
2 - 3
4 jun.
De Paasberg 1
De Treffers 1
3 - 1
4 jun.
Oranje Blauw 1
Juliana '31 1
0 - 0
4 jun.
A.S.V. Zuid Arnhem 1
Quick 1888 1
1 - 2
1 jun.
Quick 1888 1
Woezik 1
3 - 3
31 mei
Elistha 1
De Treffers 1
1 - 0

0630 Mannen Zaterdag nacompetitie 1e ronde

Datum Thuis Uit Uitslag
11 jun.
De Treffers 1
sv DFS 1
4 - 0
11 jun.
Barbaros 1
s.v. Rijssen 1
2 - 0
11 jun.
Helios 1
Daarlerveen 1
0 - 1
11 jun.
Redichem 1
Oranje Blauw 1
0 - 2
11 jun.
VHK 1
Blauw Wit '66 1
2 - 0
11 jun.
SEH 1
Lienden 1
5 - 2
11 jun.
BAS 1
't Harde 1
5 - 1
11 jun.
Advendo '57 1
WZC Wapenveld 1
2 - 1
11 jun.
AJC '96 1
GVV Eilermark 1
0 - 1

Programma

Selectie

Naam Rol Functie
Wijnhoven, Daan Teamspeler
Eikholt, Sil Teamspeler
Janssen, Rick Teamspeler
Janssen, Luuk Teamspeler
Peters, Guido Teamspeler
Hubers, Mika Teamspeler
Hofman, Rick Teamspeler
Reijnen, Sven Teamspeler
Elst, Niels van Teamspeler
Derks, Sam Teamspeler
Misidjan, Cendrino Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Rijcken, Menno Teamspeler
Smits, Jaap Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Medendorp, Rieks Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Jacobs, Giel Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Afgeschermd Technische staf Ass.-trainer/coach
Hendriks, Wilbert Technische staf Trainer/coach