Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers MO20-1

De Treffers MO20-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

312 MO20 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Spero MO20-1
7 6 1 0 43 6 37 0 19
2
SVHA MO20-1
7 6 1 0 39 12 27 0 19
3
OSC MO20-1
7 5 0 2 27 17 10 0 15
4
Orion MO20-1
7 4 0 3 15 21 -6 0 12
5
Blauw Wit MO20-1
7 3 0 4 17 17 0 0 9
6
SDOO MO20-1
7 2 0 5 15 24 -9 0 6
7
De Treffers MO20-1
7 1 0 6 12 34 -22 0 3
8
Quick 1888 MO20-1
7 0 0 7 5 42 -37 0 0

313 MO20 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Woezik MO20-1
5 5 0 0 38 2 36 0 15
2
Spero MO20-1
5 4 1 0 32 7 25 0 13
3
OSC MO20-1
5 4 1 0 16 4 12 0 13
4
Blauw Wit MO20-1
5 2 1 2 18 16 2 0 7
5
SDOO MO20-1
4 1 0 3 7 16 -9 0 3
6
SC Bemmel MO20-1
4 1 0 3 3 17 -14 0 3
7
Orion MO20-1
5 0 1 4 2 25 -23 0 1
8
De Treffers MO20-1
5 0 0 5 3 32 -29 0 0

314 MO20 (3e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Trekvogels MO20-2 (9-tal)
4 3 1 0 16 13 3 0 10
2
Quick 1888 MO20-1
3 2 1 0 8 6 2 0 7
3
Orion MO20-1
4 2 1 1 9 5 4 0 7
4
Woezik MO20-2
4 2 0 2 15 11 4 0 6
5
Unitas '28 MO20-1
3 1 0 2 9 6 3 0 3
6
UHC MO20-1
3 1 0 2 3 11 -8 0 3
7
Leones MO20-1
4 1 0 3 7 13 -6 0 3
8
De Treffers MO20-1
3 0 1 2 6 8 -2 0 1

Eigen uitslagen

314 MO20 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
24 feb.
Trekvogels MO20-2 (9-tal)
De Treffers MO20-1
4 - 3
3 feb.
De Treffers MO20-1
Quick 1888 MO20-1
2 - 2

Competitie uitslagen

314 MO20 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
3 feb.
UHC MO20-1
Leones MO20-1
2 - 1
3 feb.
Trekvogels MO20-2 (9-tal)
Orion MO20-1
3 - 3
3 feb.
De Treffers MO20-1
Quick 1888 MO20-1
2 - 2

Programma

314 MO20 (3e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
2 mrt. 13:30
Unitas '28 MO20-1
Orion MO20-1
Sportpark De Parken (Unitas '28)
2 mrt. 14:00
UHC MO20-1
Trekvogels MO20-2 (9-tal)
Sportpark Schaarweide
2 mrt. 15:00
Quick 1888 MO20-1
Leones MO20-1
Sportpark De Dennen
9 mrt. 13:00
Trekvogels MO20-2 (9-tal)
Unitas '28 MO20-1
Sportpark De Kwakkenberg
9 mrt. 14:00
UHC MO20-1
De Treffers MO20-1
Sportpark Schaarweide
9 mrt. 14:30
Orion MO20-1
Quick 1888 MO20-1
Sportpark Mariënbosch
9 mrt. 17:00
Leones MO20-1
Woezik MO20-2
Sportpark Het Zijvond
16 mrt. 13:00
De Treffers MO20-1
Leones MO20-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
16 mrt. 13:30
Unitas '28 MO20-1
UHC MO20-1
Sportpark De Parken (Unitas '28)
16 mrt. 15:15
Quick 1888 MO20-1
Trekvogels MO20-2 (9-tal)
Sportpark De Dennen
16 mrt. 16:30
Woezik MO20-2
Orion MO20-1
Sportpark Woezik
23 mrt. 13:00
Trekvogels MO20-2 (9-tal)
UHC MO20-1
Sportpark De Kwakkenberg
23 mrt. 14:30
Leones MO20-1
Quick 1888 MO20-1
Sportpark Het Zijvond
23 mrt. 14:30
Orion MO20-1
Unitas '28 MO20-1
Sportpark Mariënbosch
23 mrt. 16:45
Woezik MO20-2
De Treffers MO20-1
Sportpark Woezik
30 mrt. 13:30
Unitas '28 MO20-1
De Treffers MO20-1
Sportpark De Parken (Unitas '28)
30 mrt. 14:00
UHC MO20-1
Quick 1888 MO20-1
Sportpark Schaarweide

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Balkom, Jodie van Teamspeler
Beers, Jet Teamspeler
Berg, Esmee van den Teamspeler
Bus, Yara Teamspeler
Duren, Lonneke van Teamspeler
Fischer, Mila Teamspeler
Fischer, Tessa Teamspeler
Lamers, Lina Teamspeler
Leenders, Noelle Teamspeler
Peters, Emma Teamspeler
Willems, Angela Overige staf Teammanager