Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers 2

De Treffers 2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0214 Mannen Zaterdag reserve

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Groesbeekse Boys 4
11 10 0 1 39 8 31 0 30
2
Blauw Wit 2
12 7 3 2 33 15 18 0 24
3
Trekvogels 4
11 6 2 3 27 18 9 0 20
4
Woezik 2
10 6 0 4 39 25 14 0 18
5
Oranje Blauw 3
11 6 0 5 19 23 -4 0 18
6
UNI VV 2
11 5 3 3 15 19 -4 0 18
7
Kolping-Dynamo 2
12 5 2 5 29 24 5 0 17
8
Krayenhoff 2
9 3 3 3 14 20 -6 0 12
9
Eendracht '30 3
11 3 2 6 20 29 -9 0 11
10
De Treffers 2
10 2 3 5 16 21 -5 0 9
11
SCE 3
12 2 2 8 19 40 -21 0 8
12
Trekvogels 5
12 1 0 11 13 41 -28 0 3

Mannen beker reserve zaterdag poulefase

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Juliana '31 2
3 2 1 0 8 4 4 0 7
2
Eendracht '30 2
3 1 2 0 5 3 2 0 5
3
Groesbeekse Boys 4
3 1 0 2 5 6 -1 0 3
4
De Treffers 2
3 0 1 2 2 7 -5 0 1

Eigen uitslagen

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Uitslag
3 feb.
SCE 3
De Treffers 2
5 - 3

Competitie uitslagen

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Uitslag
8 feb.
Trekvogels 4
Trekvogels 5
5 - 2
3 feb.
Trekvogels 4
Krayenhoff 2
1 - 1
3 feb.
SCE 3
De Treffers 2
5 - 3
3 feb.
Trekvogels 5
Kolping-Dynamo 2
0 - 3
3 feb.
Groesbeekse Boys 4
Oranje Blauw 3
3 - 1

Programma

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Accommodatie
2 mrt. 14:00
Woezik 2
Oranje Blauw 3
Sportpark Woezik
2 mrt. 14:30
Eendracht '30 3
Krayenhoff 2
Sportpark De Maasvallei
2 mrt. 15:00
Trekvogels 5
UNI VV 2
Sportpark De Kwakkenberg
2 mrt. 15:00
SCE 3
Kolping-Dynamo 2
Sportpark Lindenholt
2 mrt. 15:00
Trekvogels 4
De Treffers 2
Sportpark De Kwakkenberg
2 mrt. 15:00
Groesbeekse Boys 4
Blauw Wit 2
Sportpark De Breedeweg
7 mrt. 20:30
Woezik 2
Eendracht '30 3
Sportpark Woezik
9 mrt. 11:30
UNI VV 2
SCE 3
Sportpark GYMNASION
9 mrt. 14:45
Oranje Blauw 3
Eendracht '30 3
Sportpark Staddijk-Noord
9 mrt. 15:00
Blauw Wit 2
Trekvogels 4
Sportpark De Schoonhorst
9 mrt. 15:15
De Treffers 2
Woezik 2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
9 mrt. 15:30
Krayenhoff 2
Trekvogels 5
Sportpark De Schoonhorst
9 mrt. 16:30
Kolping-Dynamo 2
Groesbeekse Boys 4
Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
16 mrt. 14:15
Woezik 2
Blauw Wit 2
Sportpark Woezik
16 mrt. 14:30
Eendracht '30 3
De Treffers 2
Sportpark De Maasvallei
16 mrt. 15:00
Trekvogels 5
SCE 3
Sportpark De Kwakkenberg
16 mrt. 15:00
Trekvogels 4
Kolping-Dynamo 2
Sportpark De Kwakkenberg
16 mrt. 15:00
Groesbeekse Boys 4
UNI VV 2
Sportpark De Breedeweg
16 mrt. 15:30
Krayenhoff 2
Oranje Blauw 3
Sportpark De Schoonhorst
23 mrt. 11:30
UNI VV 2
Trekvogels 4
Sportpark GYMNASION
23 mrt. 14:45
Oranje Blauw 3
Trekvogels 5
Sportpark Staddijk-Noord
23 mrt. 15:00
SCE 3
Groesbeekse Boys 4
Sportpark Lindenholt
23 mrt. 15:15
De Treffers 2
Krayenhoff 2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
23 mrt. 15:30
Blauw Wit 2
Eendracht '30 3
Sportpark De Schoonhorst
23 mrt. 16:30
Kolping-Dynamo 2
Woezik 2
Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
28 mrt. 21:00
Trekvogels 5
De Treffers 2
Sportpark De Kwakkenberg

Selectie

Naam Rol Functie
Wijnhoven, Patrick Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Wijers, Dennis Teamspeler
Vonk, Gijs Teamspeler
Vissers, Stefan Teamspeler
Sillessen, Menno Teamspeler
Putten, Mart van Teamspeler
Prudon, Job Teamspeler
Peters, RJ Teamspeler
Nelissen, Ian Teamspeler
Kremers, Guus Teamspeler
Klaassen, Robert Teamspeler
Kersten, Don Teamspeler
Janssen, Walter Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Jacobs, Giel Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager