De Treffers 3

De Treffers 3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0214 Mannen Zaterdag reserve

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Achilles '29 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
DVOL 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Groesbeekse Boys 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
JVC Cuijk 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Rood Wit 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
SCE 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Spero 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
De Treffers 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Trekvogels 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
Trekvogels 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
UNI VV 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
UNI VV 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Mannen beker reserve zaterdag poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers 3
3 3 0 0 21 6 15 0 9
2
Germania 2
3 2 0 1 13 8 5 0 6
3
DVOL 3
2 0 0 2 5 8 -3 0 0
4
Juliana '31 5
2 0 0 2 1 18 -17 0 0

Eigen uitslagen

Mannen beker reserve zaterdag poule

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
Germania 2
De Treffers 3
2 - 6
7 sep.
De Treffers 3
Juliana '31 5
10 - 0
31 aug.
DVOL 3
De Treffers 3
4 - 5

Competitie uitslagen

Mannen beker reserve zaterdag poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
Juliana '31 5
Germania 2
1 - 8
31 aug.
DVOL 3
De Treffers 3
4 - 5

Programma

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 11:30
UNI VV 4
JVC Cuijk 2
Sportpark GYMNASION
21 sep. 13:00
Trekvogels 3
Achilles '29 2
Sportpark De Kwakkenberg
21 sep. 14:30
Rood Wit 2
UNI VV 2
Sportpark Rood-Wit
21 sep. 15:00
De Treffers 3
SCE 2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
21 sep. 15:15
Spero 2
Groesbeekse Boys 2
Sportpark De Pas
21 sep. 17:00
Trekvogels 2
DVOL 2
Sportpark De Kwakkenberg
28 sep. 14:30
JVC Cuijk 2
Rood Wit 2
Sportpark De Groenendijkse Kampen
28 sep. 14:30
Groesbeekse Boys 2
Trekvogels 3
Sportpark De Breedeweg
28 sep. 15:00
Achilles '29 2
Trekvogels 2
Sportpark De Heikant
28 sep. 15:00
SCE 2
UNI VV 4
Sportpark Lindenholt
28 sep. 15:00
DVOL 2
Spero 2
Sportpark Vossenpels
5 okt. 11:30
UNI VV 4
Achilles '29 2
Sportpark GYMNASION
5 okt. 11:30
UNI VV 2
JVC Cuijk 2
Sportpark GYMNASION
5 okt. 14:30
Rood Wit 2
Trekvogels 3
Sportpark Rood-Wit
5 okt. 15:00
SCE 2
DVOL 2
Sportpark Lindenholt
5 okt. 15:15
Spero 2
Trekvogels 2
Sportpark De Pas
5 okt. 16:55
De Treffers 3
Groesbeekse Boys 2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
12 okt. 12:30
Groesbeekse Boys 2
UNI VV 4
Sportpark De Breedeweg
12 okt. 12:45
Achilles '29 2
De Treffers 3
Sportpark De Heikant
12 okt. 14:30
JVC Cuijk 2
SCE 2
Sportpark De Groenendijkse Kampen
12 okt. 15:00
Trekvogels 3
Spero 2
Sportpark De Kwakkenberg
12 okt. 15:00
DVOL 2
UNI VV 2
Sportpark Vossenpels
12 okt. 17:00
Trekvogels 2
Rood Wit 2
Sportpark De Kwakkenberg
19 okt. 11:30
UNI VV 2
De Treffers 3
Sportpark GYMNASION

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Cillessen, Ruud Teamspeler
Vissers, Vince Teamspeler
Sillessen, Bram Teamspeler
Schoofs, Rick Teamspeler
Peters, Frank Teamspeler
Jansen, Bram Teamspeler
Jacobs, Sander Teamspeler
Hermans, Koen Teamspeler
Binsbergen, Bastian van Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Albers, Maikel Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Wijninga, Rick Teamspeler
Vissers, Maarten Overige staf Teammanager

X