De Treffers 3

De Treffers 3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0214 Mannen Zaterdag reserve

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Groesbeekse Boys 2
12 9 1 2 45 15 30 0 28
2
Spero 2
11 8 1 2 49 12 37 0 25
3
Trekvogels 3
13 6 2 5 41 28 13 0 20
4
UNI VV 4
10 6 1 3 30 18 12 0 19
5
SCE 2
11 6 1 4 28 14 14 0 19
6
De Treffers 3
11 6 1 4 26 19 7 0 19
7
Trekvogels 2
12 6 1 5 25 22 3 0 19
8
UNI VV 2
13 6 1 6 33 35 -2 0 19
9
Achilles '29 2
10 5 0 5 22 27 -5 0 15
10
DVOL 2
12 3 1 8 20 29 -9 0 10
11
Rood Wit 2
12 3 0 9 32 51 -19 0 9
12
JVC Cuijk 2
11 0 0 11 6 87 -81 0 0

Mannen beker reserve zaterdag poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers 3
3 3 0 0 21 6 15 0 9
2
Germania 2
3 2 0 1 13 8 5 0 6
3
DVOL 3
2 0 0 2 5 8 -3 0 0
4
Juliana '31 5
2 0 0 2 1 18 -17 0 0

Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Spero 2
1 1 0 0 7 1 6 0 3
2
SML 2
1 1 0 0 5 0 5 0 3
3
Fortissimo 3
1 1 0 0 6 2 4 0 3
4
SDV Barneveld 7
1 1 0 0 4 0 4 0 3
5
Spero 3
1 1 0 0 4 0 4 0 3
6
Bennekom 4
1 1 0 0 6 3 3 0 3
7
Groessen 3
1 1 0 0 5 2 3 0 3
8
Leones 2
1 1 0 0 5 2 3 0 3
9
Bennekom 5
1 1 0 0 4 1 3 0 3
10
Krayenhoff 3
1 1 0 0 4 1 3 0 3
11
Excelsior Z. 3
1 1 0 0 3 0 3 0 3
12
Lunteren 4
1 1 0 0 4 2 2 0 3
13
SKV 4
1 1 0 0 3 1 2 0 3
14
Eendracht '30 2
1 1 0 0 2 0 2 0 3
15
SP Teuge 3
1 1 0 0 2 0 2 0 3
16
ONA '53 2
1 1 0 0 5 4 1 0 3
17
De Treffers 3
1 1 0 0 4 4 0 0 3
18
V.V. Barneveld 4
1 1 0 0 3 3 0 0 3
19
Sc Westervoort 3
1 0 0 1 4 4 0 0 0
20
Groen Wit '62 2
1 0 0 1 3 3 0 0 0
21
De Paasberg 3
1 0 0 1 4 5 -1 0 0
22
Trekvogels 4
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
23
SDV Barneveld 8
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
24
AVW '66 4
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
25
Stroe 6
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
26
Groessen 2
1 0 0 1 3 6 -3 0 0
27
SC Millingen 2
1 0 0 1 2 5 -3 0 0
28
Trekvogels 5
1 0 0 1 2 5 -3 0 0
29
Eendracht '30 3
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
30
Kolping-Dynamo 4
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
31
OSC 2
1 0 0 1 0 3 -3 0 0
32
Beekbergen 2
1 0 0 1 2 6 -4 0 0
33
Dodewaard 2
1 0 0 1 0 4 -4 0 0
34
Oeken 2
1 0 0 1 0 4 -4 0 0
35
AGOVV 2
1 0 0 1 0 5 -5 0 0
36
ONA '53 3
1 0 0 1 1 7 -6 0 0

Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Groessen 3
1 1 0 0 4 2 2 0 3
2
Bennekom 4
1 1 0 0 3 1 2 0 3
3
V.V. Barneveld 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Bennekom 5
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Eendracht '30 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Excelsior Z. 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Krayenhoff 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Leones 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Lunteren 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
ONA '53 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
SKV 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
SML 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
Spero 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
Spero 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
15
SP Teuge 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
16
De Treffers 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
17
Fortissimo 3
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
18
SDV Barneveld 7
1 0 0 1 1 3 -2 0 0

Mannen beker reserve zaterdag 1/8 finales

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Leones 2
1 1 0 0 3 0 3 0 3
2
Spero 2
1 1 0 0 3 2 1 0 3
3
V.V. Barneveld 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Bennekom 5
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Bennekom 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Excelsior Z. 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Groessen 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Krayenhoff 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Lunteren 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
ONA '53 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
SML 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Spero 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
SP Teuge 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
De Treffers 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
15
Eendracht '30 2
1 0 0 1 2 3 -1 0 0
16
SKV 4
1 0 0 1 0 3 -3 0 0

Mannen beker reserve zaterdag 1/4 finales

# Team G W GL V + - DS PM P
1
V.V. Barneveld 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Bennekom 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Bennekom 5
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Eendracht '30 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Excelsior Z. 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Groessen 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Krayenhoff 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Leones 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Lunteren 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
ONA '53 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
SKV 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
SML 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
Spero 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
Spero 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
15
SP Teuge 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
16
De Treffers 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Uitslag
15 feb.
DVOL 2
De Treffers 3
0 - 4

Competitie uitslagen

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Uitslag
25 jan.
UNI VV 4
Achilles '29 2
4 - 1

Mannen beker reserve zaterdag 1/8 finales

Datum Thuis Uit Uitslag
25 jan.
Eendracht '30 2
Spero 2
2 - 3
25 jan.
Leones 2
SKV 4
3 - 0

Programma

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Accommodatie
29 feb. 14:00
Spero 2
UNI VV 4
Sportpark De Pas
29 feb. 14:30
Rood Wit 2
SCE 2
Sportpark Rood-Wit
29 feb. 15:00
Achilles '29 2
JVC Cuijk 2
Sportpark Noord
7 mrt. 11:30
UNI VV 4
SCE 2
Sportpark GYMNASION
7 mrt. 14:30
JVC Cuijk 2
UNI VV 2
Sportpark De Groenendijkse Kampen
7 mrt. 14:30
Rood Wit 2
DVOL 2
Sportpark Rood-Wit
7 mrt. 15:00
Trekvogels 3
Groesbeekse Boys 2
Sportpark De Kwakkenberg
7 mrt. 15:00
De Treffers 3
Achilles '29 2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
7 mrt. 17:00
Trekvogels 2
Spero 2
Sportpark De Kwakkenberg
14 mrt. 13:00
SCE 2
UNI VV 2
Sportpark Lindenholt
14 mrt. 14:30
Groesbeekse Boys 2
De Treffers 3
Sportpark De Breedeweg
14 mrt. 15:00
Achilles '29 2
UNI VV 4
Sportpark De Heikant
14 mrt. 15:00
DVOL 2
JVC Cuijk 2
Sportpark Vossenpels
14 mrt. 15:15
Spero 2
Rood Wit 2
Sportpark De Pas
14 mrt. 17:00
Trekvogels 3
Trekvogels 2
Sportpark De Kwakkenberg
21 mrt. 14:00
SCE 2
De Treffers 3
Sportpark Lindenholt
21 mrt. 14:30
JVC Cuijk 2
UNI VV 4
Sportpark De Groenendijkse Kampen
21 mrt. 15:00
Groesbeekse Boys 2
Spero 2
Sportpark De Breedeweg
21 mrt. 15:00
Achilles '29 2
Trekvogels 3
Sportpark Noord
21 mrt. 15:00
DVOL 2
Trekvogels 2
Sportpark Vossenpels

Mannen beker reserve zaterdag 1/8 finales

Datum Thuis Uit Accommodatie
29 feb. 12:30
ONA '53 2
Lunteren 4
Sportpark Van Ketwich Verschuur
29 feb. 12:30
SP Teuge 3
Bennekom 4
Sportpark De Dulmer
29 feb. 12:30
Krayenhoff 3
V.V. Barneveld 4
Sportpark De Schoonhorst
29 feb. 13:00
Groessen 3
SML 2
Sportpark Heggeakkers
29 feb. 14:00
Spero 3
Excelsior Z. 3
Sportpark De Pas
29 feb. 15:00
Bennekom 5
De Treffers 3
Sportpark De Eikelhof

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Jacobs, Sander Teamspeler
Vissers, Vince Teamspeler
Tieleman, Martijn Teamspeler
Sillessen, Bram Teamspeler
Schoofs, Rick Teamspeler
Peters, Frank Teamspeler
Nillessen, Freek Teamspeler
Jansen, Bram Teamspeler
Hermans, Koen Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Cillessen, Ruud Teamspeler
Binsbergen, Bastian van Teamspeler
Albers, Maikel Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Wijninga, Rick Teamspeler
Vissers, Maarten Overige staf Teammanager

X