WEDSTRIJDPROGRAMMA

Wedstrijdprogramma

Het programma voor de aankomende wedstrijden kun je vinden in de onderstaande KNVB Uitslagen en Programma widget. Voor eventuele afgelastingen kun je hier ook terecht evenals voor de uitslagen van de gespeelde wedstrijden. Kijk voor een uitleg van de KNVB widget verder op deze pagina.

Dag Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Plaats
za 15 dec. 08:30 De Treffers JO11-3 - SC Bemmel JO11-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 dec. 08:30 Oranje Blauw JO8-1 - De Treffers JO8-1 Sportpark Staddijk-Noord Nijmegen
za 15 dec. 08:45 De Treffers JO8-3 - Beuningse Boys JO8-4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 dec. 09:45 Bennekom MO15-1 - ST: De Treffers/DVSG MO15-1 Sportpark De Eikelhof Bennekom
za 15 dec. 10:00 De Treffers JO10-2 - SC Millingen JO10-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 dec. 10:00 De Treffers JO9-1 - DVC '26 JO9-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 dec. 10:00 De Treffers JO11-1 - SKV JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 dec. 10:00 AWC JO10-3 - De Treffers JO10-1 Sportpark De Wijchert Wijchen
za 15 dec. 10:00 Groesbeekse Boys JO8-2 - De Treffers JO8-4 Sportpark De Breedeweg Groesbeek
za 15 dec. 10:15 AWC JO13-2 - De Treffers JO13-1 Sportpark De Wijchert Wijchen
za 15 dec. 10:30 Orion JO10-4 - De Treffers JO10-3 Sportpark Mariënbosch Nijmegen
za 15 dec. 10:30 De Treffers JO9-3 - Ouders De Treffers JO9-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 dec. 11:00 Eendracht '30 JO11-3 - De Treffers JO11-4 Sportpark De Maasvallei Mook
za 15 dec. 11:30 De Treffers JO13-3 - Eendracht '30 JO13-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 dec. 12:00 Orion JO12-2 - De Treffers JO12-1 Sportpark Mariënbosch Nijmegen
za 15 dec. 13:00 sv Loil MO19-1 - De Treffers MO19-1 Sportpark de Korenakker Didam
za 15 dec. 13:15 De Treffers JO12-3 - AWC JO12-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 dec. 13:15 WAVV 3 - De Treffers 5 Sportpark Ketwich Verschuur Wageningen
za 15 dec. 14:00 Juliana '31 JO19-3 - De Treffers JO19-3 Sportpark De Broeklanden Malden
za 15 dec. 14:30 Union 2 - De Treffers 4 Sportpark De Kluis Malden
za 15 dec. 15:00 Be Quick Z. 1 - De Treffers 1 Sportpark Zuidveen Zutphen
za 15 dec. 15:15 De Treffers 3 - Trekvogels 4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 dec. 15:15 DVC '26 JO19-1 - De Treffers JO19-1 Sportpark De Nevelhorst Didam
za 15 dec. 16:00 De Treffers MO13-1 - OSC MO13 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 dec. 18:00 De Treffers - Spakenburg Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
zo 16 dec. 11:00 De Treffers VR1 - vv Ewijk VR1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
wo 19 dec. 19:00 BVC '12 MO15-1 - ST: De Treffers/DVSG MO15-1 Sportpark 't Groothuis Beek-ubbergen
za 12 jan. 13:00 ST: Etten/VVG '25 MO17-1 - ST: De Treffers/DVSG MO17-1 Sportpark De Pol (Gaanderen) Gaanderen
zo 13 jan. 14:30 De Treffers - Jong Sparta Rotterdam Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek

 

X