WEDSTRIJDPROGRAMMA

Wedstrijdprogramma

Het programma voor de aankomende wedstrijden kun je vinden in de onderstaande KNVB Uitslagen en Programma widget. Voor eventuele afgelastingen kun je hier ook terecht evenals voor de uitslagen van de gespeelde wedstrijden. Kijk voor een uitleg van de KNVB widget verder op deze pagina.

Dag Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Plaats
za 25 jan. 08:45 De Treffers JO11-2 - Milsbeek JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 09:00 De Treffers JO12-1 - RKSV Driel JO12-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 09:30 De Treffers JO15-2 - Herpinia JO15-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 10:00 De Treffers JO11-1 - RKHVV JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 10:00 De Treffers JO11-1 - RKHVV JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 10:30 De Treffers JO10-1 - De Treffers JO11-4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 11:00 De Treffers MO15-1 - Volharding MO15-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 11:00 De Treffers JO13-3 - De Treffers JO13-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 12:00 De Treffers JO19-1 - Nuenen JO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 13:00 De Treffers JO17-1 - Juliana'31 JO17-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 13:00 De Treffers JO15-3 - Groesbeekse Boys JO15-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 14:30 HAVO 2 - De Treffers 5 Sportpark De Notenboom Haalderen
za 25 jan. 15:00 De Treffers Za4 - Eendracht '30 3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 15:30 De Treffers 1 - DVOV 1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 25 jan. 15:30 Kon. HFC - De Treffers Sportpark Koninklijke HFC Haarlem
za 25 jan. 15:30 Krayenhoff 2 - De Treffers 6 Sportpark De Schoonhorst Nijmegen
zo 26 jan. 11:00 De Treffers VR1 - Leones VR1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
di 28 jan. 19:00 De Treffers JO13-1 - Vitesse Gennep JO13-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
wo 29 jan. 20:00 De Treffers JO19-1 - Awc JO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 08:30 Bataven JO8-3G - De Treffers JO8-4 Sportpark Walburgen Gendt
za 1 feb. 08:30 Juliana '31 JO9-2 - De Treffers JO9-3 Sportpark De Broeklanden Malden
za 1 feb. 08:45 De Treffers JO13-3 - UHC JO13-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 08:45 De Treffers JO11-5M - Trekvogels JO11-4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 08:45 De Treffers JO13-1 - DVV JO13-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 09:00 De Treffers JO9-1 - Blauw Wit JO9-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 09:00 De Treffers JO14-2 - Overasseltse Boys JO14-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 09:00 Union JO13-4 - De Treffers JO13-4 Sportpark De Kluis Malden
za 1 feb. 09:30 SV TOP JO15-1 - De Treffers JO15-1 Sportpark TOP Oss
za 1 feb. 09:45 DVOL JO10-1 - De Treffers JO10-1 Sportpark Vossenpels Lent
za 1 feb. 10:15 De Treffers JO9-2 - Beuningse Boys JO9-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 10:15 De Treffers JO8-2 - Overasseltse Boys JO8-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 10:15 De Treffers JO11-2 - Trekvogels JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 10:15 Juliana '31 JO11-2 - De Treffers JO11-3 Sportpark De Broeklanden Malden
za 1 feb. 10:30 SCP JO11-1 - De Treffers JO11-4 Sportpark Schravenhof Puiflijk
za 1 feb. 10:30 SJO DVSG Germania JO9-1 - De Treffers JO9-4 Sportpark De Horst (Groesb.) Groesbeek
za 1 feb. 10:45 De Treffers JO17-3 - Trekvogels JO17-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 10:45 De Treffers JO14-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 11:00 De Treffers 2 - Sc Westervoort 2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 11:15 De Treffers JO12-1 - Orion JO12-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 11:15 AWC JO11-1 - De Treffers JO11-1 Sportpark De Wijchert Wijchen
za 1 feb. 11:15 DVV JO10-1 - De Treffers JO10-2 Sportpark Horsterpark Duiven
za 1 feb. 11:30 Blauw Wit JO15-2G - De Treffers JO15-2 Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit) Nijmegen
za 1 feb. 11:45 De Treffers JO10-4G - Blauw Wit JO10-4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 11:45 De Treffers JO10-3 - Beuningse Boys JO10-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 11:45 De Treffers JO8-1 - Orion JO8-4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 12:00 Oranje Blauw JO13-1 - De Treffers JO13-2 Sportpark Staddijk-Noord Nijmegen
za 1 feb. 12:30 De Treffers JO19-2 - AWC JO19-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 12:30 Jonge Kracht MO15-2 - De Treffers MO15-1 Sportpark Schalkshof Huissen
za 1 feb. 12:30 Spero JO8-9 - De Treffers JO8-3 Sportpark De Pas Elst Gld
za 1 feb. 12:45 Eldenia MO17-3 - ST: De Treffers/DVSG MO17-1 Sportpark Elden Arnhem
za 1 feb. 13:00 De Treffers VR1 - SKV VR1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 13:00 BVC '12 JO15-2 - De Treffers JO15-3 Sportpark 't Groothuis Beek-ubbergen
za 1 feb. 13:45 RKSV Nuenen JO17-1 - De Treffers JO17-1 Sportpark de Oude Landen Nuenen
za 1 feb. 14:30 FC Zutphen 1 - De Treffers 1 Sportcomplex 't Meijerink Zutphen
za 1 feb. 14:45 Westlandia JO19-1 - De Treffers JO19-1 Sportpark De Hoge Bomen Westlandia Naaldwijk
za 1 feb. 15:00 De Treffers 7 - De Paasberg 4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 15:00 De Treffers JO16-1 - Lunteren JO16-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 1 feb. 15:00 ST: Victoria'25/SCD'33 JO19-1 - De Treffers JO19-3 Sportpark Kremershof Deest
za 1 feb. 15:00 Eendracht '30 MO19-2 - ST: De Treffers/DVSG MO19-1 Sportpark De Maasvallei Mook
za 1 feb. 18:00 De Treffers - Katwijk Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
zo 2 feb. 10:00 Orion VR2 - De Treffers VR1 Sportpark Mariënbosch Nijmegen
za 8 feb. 08:30 De Treffers JO8-3 - Bataven JO8-3G Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 08:30 Juliana '31 JO11-4 - De Treffers JO11-5M Sportpark De Broeklanden Malden
za 8 feb. 08:30 Brakkenstein JO11-1 - De Treffers JO11-2 Sportpark Brakkenstein Nijmegen
za 8 feb. 08:30 Overasseltse Boys JO8-1 - De Treffers JO8-1 Sportpark De Passelegt Overasselt
za 8 feb. 08:45 De Treffers JO13-4 - Sc Westervoort JO13-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 08:45 De Treffers JO10-2 - RKHVV JO10-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 08:45 De Treffers JO9-3 - Woezik JO9-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 08:45 De Treffers JO11-3 - Trekvogels JO11-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 08:45 De Treffers JO13-2 - Trekvogels JO13-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 09:15 De Treffers JO15-3 - Woezik JO15-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 09:15 SJO Diosa-Niftrik JO8-1 - De Treffers JO8-2 Sportpark De Eik (Niftrik) Niftrik
za 8 feb. 09:30 De Treffers MO15-1 - OSC MO15-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 10:00 De Treffers JO8-4 - RKHVV JO8-8 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 10:15 De Treffers JO11-1 - Oranje Blauw JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 10:15 De Treffers JO10-1 - Union JO10-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 10:15 De Treffers JO9-4 - Orion JO9-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 10:15 Zwart Wit '63 JO13-1 - De Treffers JO13-1 Sportpark Parkweg Harderwijk
za 8 feb. 10:30 Spero JO9-1 - De Treffers JO9-1 Sportpark De Pas Elst Gld
za 8 feb. 10:30 Blauw Wit JO13-2 - De Treffers JO13-3 Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit) Nijmegen
za 8 feb. 10:45 ST: De Treffers/DVSG MO17-1 - Eendracht '30 MO17-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 10:45 De Treffers JO15-2 - Juliana '31 JO15-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 11:00 De Treffers JO17-2 - OVC '85 JO17-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 11:00 OSC JO9-1 - De Treffers JO9-2 Sportpark Nieuw Balveren Nijmegen
za 8 feb. 11:00 Quick 1888 JO10-1 - De Treffers JO10-4G Sportpark De Dennen Nijmegen
za 8 feb. 11:00 SC Bemmel JO16-1 - De Treffers JO16-1 Sportpark Ressen Ressen
za 8 feb. 11:10 De Treffers JO19-3 - Groesbeekse Boys JO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 11:45 De Treffers JO11-4 - Leones JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 11:45 DVOV 5 - De Treffers 7 Sportpark De Pinkenberg Rozendaal
za 8 feb. 11:45 Orion JO12-5 - De Treffers JO12-1 Sportpark Mariënbosch Nijmegen
za 8 feb. 12:30 Blauw Wit JO14-1 - De Treffers JO14-2 Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit) Nijmegen
za 8 feb. 13:00 De Treffers JO15-1 - DVV JO15-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 13:00 De Treffers JO19-1 - UNA JO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 13:00 De Treffers JO17-1 - Margriet JO17-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 13:00 ST: De Treffers/DVSG MO19-1 - Fortissimo MO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 13:00 Longa '30 JO14-1 - De Treffers JO14-1 Longa'30 sportcomplex Lichtenvoorde
za 8 feb. 13:30 Kolping-Dynamo 4 - De Treffers 5 Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.) Nijmegen
za 8 feb. 14:30 Scheveningen - De Treffers Sportpark Houtrust 's-gravenhage
za 8 feb. 14:30 GVA JO19-1 - De Treffers JO19-2 Sportpark De Vijzel Doornenburg
za 8 feb. 15:00 De Treffers 4 - Kolping-Dynamo 2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 15:00 De Treffers 3 - JVC Cuijk 2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 15:00 De Treffers 6 - Orion 2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 8 feb. 15:00 SVHA VR1 - De Treffers VR1 Sportpark De Zandakkers Herveld
za 8 feb. 15:00 Beuningse Boys 2 - De Treffers 2 Sportpark De Ooigraaf Beuningen Gld
za 8 feb. 15:00 ST: Victoria'25/SCD'33 JO17-1 - De Treffers JO17-3 Sportpark Kremershof Deest
za 8 feb. 15:30 De Treffers 1 - Zelos 1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
zo 9 feb. 11:00 De Treffers VR1 - AAC-Olympia VR1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 08:30 Brakkenstein JO11-2 - De Treffers JO11-4 Sportpark Brakkenstein Nijmegen
za 15 feb. 08:30 Overasseltse Boys JO8-2 - De Treffers JO8-2 Sportpark De Passelegt Overasselt
za 15 feb. 08:30 AWC JO13-2 - De Treffers JO13-2 Sportpark De Wijchert Wijchen
za 15 feb. 08:45 De Treffers JO13-1 - SP Teuge JO13-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 08:45 De Treffers JO14-2 - VDZ JO14-4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 08:45 De Treffers JO11-5M - BVC '12 JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 09:00 BVC '12 JO9-1 - De Treffers JO9-4 Sportpark 't Groothuis Beek-ubbergen
za 15 feb. 09:45 AVIOS/DBV JO9-1 - De Treffers JO9-3 Sportpark Mariaveld Alphen Gld
za 15 feb. 09:45 DCS JO10-1 - De Treffers JO10-2 Sportpark Hengelder Zevenaar
za 15 feb. 10:00 De Treffers JO8-4 - RKHVV JO8-7 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 10:15 De Treffers JO9-2 - ESA JO9-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 10:45 De Treffers JO17-3 - Juliana '31 JO17-5 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 10:45 De Treffers JO19-2 - Angeren JO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 11:30 RKHVV JO8-8 - De Treffers JO8-3 Sportpark De Blauwenburcht Huissen
za 15 feb. 11:45 De Treffers JO10-4G - Brakkenstein JO10-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 11:45 De Treffers JO8-1 - SJO Diosa-Niftrik JO8-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 11:45 De Treffers JO10-3 - Woezik JO10-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 12:00 HAVO JO15-1 - De Treffers JO15-2 Sportpark De Notenboom Haalderen
za 15 feb. 12:00 Blauw Wit MO17-1 - ST: De Treffers/DVSG MO17-1 Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit) Nijmegen
za 15 feb. 13:00 De Treffers VR1 - AZSV VR2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 13:00 De Treffers JO19-1 - FC Dordrecht JO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 13:00 Avanti'31 JO15-1 - De Treffers JO15-1 Sportpark De Molenheide Schijndel
za 15 feb. 13:00 Trekvogels JO17-2 - De Treffers JO17-2 Sportpark De Kwakkenberg Nijmegen
za 15 feb. 13:00 DVOL JO15-4 - De Treffers JO15-3 Sportpark Vossenpels Lent
za 15 feb. 13:05 DIO '30 JO11-1 - De Treffers JO11-1 Sportpark De Gelenberg Afferden Gld
za 15 feb. 13:30 Beuningse Boys JO13-3 - De Treffers JO13-4 Sportpark De Ooigraaf Beuningen Gld
za 15 feb. 14:00 Juliana '31 JO19-2 - De Treffers JO19-3 Sportpark De Broeklanden Malden
za 15 feb. 14:30 SV Hatert 2 - De Treffers 6 Sportpark Vossendijk Nijmegen
za 15 feb. 14:30 Emplina JO17-1 - De Treffers JO17-1 Sportpark Empel Zuid 's-hertogenbosch
za 15 feb. 15:00 De Treffers 7 - Union 2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 15:00 De Treffers 5 - SCE 4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 15:00 De Treffers 2 - SP Eefde 2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 15:00 DVOL 2 - De Treffers 3 Sportpark Vossenpels Lent
za 15 feb. 15:00 OVC '85 1 - De Treffers 1 Sportpark De Bilderberg Oosterbeek
za 15 feb. 15:15 De Treffers JO16-1 - Groen Wit '62 JO16-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 15 feb. 15:30 Krayenhoff 2 - De Treffers 4 Sportpark De Schoonhorst Nijmegen
za 15 feb. 16:30 OSC MO19-1 - ST: De Treffers/DVSG MO19-1 Sportpark Nieuw Balveren Nijmegen
za 15 feb. 18:00 De Treffers - ASWH Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
zo 16 feb. 12:15 DIO '30 VR1 - De Treffers VR1 Sportpark De Gelenberg Afferden Gld
wo 19 feb. 20:00 De Treffers JO17-1 - Berghem Sport JO17-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek

 

X