WEDSTRIJDPROGRAMMA

Wedstrijdprogramma

Het programma voor de aankomende wedstrijden kun je vinden in de onderstaande KNVB Uitslagen en Programma widget. Voor eventuele afgelastingen kun je hier ook terecht evenals voor de uitslagen van de gespeelde wedstrijden. Kijk voor een uitleg van de KNVB widget verder op deze pagina.

Dag Datum Tijd Wedstrijd Accommodatie Plaats
za 20 apr. 08:30 Woezik JO8-4 - De Treffers JO8-5 Sportpark Woezik Wijchen
za 20 apr. 08:30 VVOP JO8-1 - De Treffers JO8-1 Sportpark De Roeleneng Voorthuizen
za 20 apr. 08:45 De Treffers JO12-3 - Spero JO12-4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 08:45 OSC JO9-1 - De Treffers JO9-1 Sportpark Nieuw Balveren Nijmegen
za 20 apr. 09:45 De Treffers JO15-1 - EGS JO15-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 10:00 Woezik JO13-3 - De Treffers JO13-2 Sportpark Woezik Wijchen
za 20 apr. 10:15 De Treffers JO11-1 - Trekvogels JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 10:45 WVW JO15-2 - De Treffers JO15-3 Sportpark De Kamp Weurt
za 20 apr. 11:00 Nijmegen JO11-1 - De Treffers JO11-4 Sportpark Oscar Carre Nijmegen
za 20 apr. 11:15 De Treffers JO10-4G - Beuningse Boys JO10-5M Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 11:15 De Treffers JO11-2 - De Treffers JO11-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 11:30 De Treffers JO14-1 - ESA JO14-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 11:45 VDZ MO15-1 - ST: De Treffers/DVSG MO15-1 Sportpark 't Cranevelt Arnhem
za 20 apr. 12:30 De Treffers VR1 - SVO FC Maas en Waal VR1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 13:00 De Treffers JO17-1 - FC Eindhoven JO17-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 13:15 De Treffers JO17-2 - DSZ JO17-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 13:15 De Treffers JO12-2 - DIO '30 JO12-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 14:30 VDZ MO17-2 - ST: De Treffers/DVSG MO17-1 Sportpark 't Cranevelt Arnhem
za 20 apr. 14:30 Hatert 3 - De Treffers 5 Sportpark Vossendijk Nijmegen
za 20 apr. 14:30 ST: Sc Westervoort/AVW '66 MO19-1 - De Treffers MO19-1 Sportpark Naederhuyse Westervoort
za 20 apr. 15:15 De Treffers 3 - Angeren 2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 15:30 De Treffers 1 - UNI VV 1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 20 apr. 15:30 Rijnsb.Boys - De Treffers Sportpark Middelmors Rijnsburg
ma 22 apr. 10:30 Blauw Wit 6 - ST: De Treffers/Rood Wit 2 Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit) Nijmegen
ma 22 apr. 12:15 DIO '30 VR1 - De Treffers VR1 Sportpark De Gelenberg Afferden Gld
ma 22 apr. 14:00 Kon. HFC - De Treffers Sportpark Koninklijke HFC Haarlem
wo 24 apr. 18:30 SVHA JO10-1G - De Treffers JO10-2 Sportpark De Zandakkers Herveld
wo 24 apr. 19:30 De Treffers JO15-2 - De Treffers JO15-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
do 25 apr. 19:30 De Treffers VR1 - DIO '30 VR1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
vr 26 apr. 19:30 De Treffers VR30+1 - Brakkenstein VR30+1 Sportpark De Kwakkenberg Nijmegen
vr 26 apr. 20:00 De Treffers VR30+1 - Trekvogels VR30+3 Sportpark De Kwakkenberg Nijmegen
vr 26 apr. 20:30 Trekvogels VR30+2 - De Treffers VR30+1 Sportpark De Kwakkenberg Nijmegen
zo 28 apr. 11:00 De Treffers VR1 - Beuningse Boys VR1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
do 2 mei 19:00 Kolping-Dynamo 4 - ST: De Treffers/Rood Wit 2 Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.) Nijmegen
za 4 mei 08:30 De Treffers MO13-1 - Spero MO13-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 08:30 Juliana '31 JO10-5 - De Treffers JO10-2 Sportpark De Broeklanden Malden
za 4 mei 08:30 Woezik JO10-2 - De Treffers JO10-1 Sportpark Woezik Wijchen
za 4 mei 08:30 DVOL JO8-3 - De Treffers JO8-4 Sportpark Vossenpels Lent
za 4 mei 08:45 De Treffers JO8-1 - Orion JO8-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 08:45 De Treffers JO9-2 - SC Bemmel JO9-4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 08:45 De Treffers JO13-1 - Trekvogels JO13-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 08:45 Orion JO11-3 - De Treffers JO11-3 Sportpark Mariënbosch Nijmegen
za 4 mei 09:00 Leones JO11-1 - De Treffers JO11-2 Sportpark Het Zijvond Beneden-leeuwen
za 4 mei 09:30 ST: De Treffers/DVSG MO17-1 - SC Bemmel MO17-1 Sportpark De Horst (Groesb.) Groesbeek
za 4 mei 10:00 De Treffers JO15-1 - Orion JO15-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 10:00 De Treffers JO11-1 - Woezik JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 10:00 De Treffers JO8-5 - Woezik JO8-5 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 10:00 De Treffers JO9-1 - GSV '38 JO9-1G Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 10:30 SCE JO13-2 - De Treffers JO13-2 Sportpark Lindenholt Nijmegen
za 4 mei 10:30 Astrantia JO12-1 - De Treffers JO12-3 Sportpark De Heikant Middelaar
za 4 mei 10:45 AVIOS/DBV JO8-1 - De Treffers JO8-3 Sportpark Mariaveld Alphen Gld
za 4 mei 11:15 De Treffers JO17-3 - DVOL JO17-4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 11:15 De Treffers JO8-2 - Juliana '31 JO8-1G Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 11:45 De Treffers JO14-1 - Woezik JO14-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 11:45 De Treffers JO13-3 - Heumen JO13-1G Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 12:00 Beuningse Boys JO9-2 - De Treffers JO9-3 Sportpark De Ooigraaf Beuningen Gld
za 4 mei 13:15 De Treffers JO19-1 - FC Dordrecht JO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 13:15 De Treffers JO12-2 - Woezik JO12-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 13:15 De Treffers JO15-3 - Woezik JO15-5 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 13:15 Gemert JO17-1 - De Treffers JO17-1 Sportpark Molenbroek Gemert
za 4 mei 13:30 De Treffers JO17-2 - ST: SVO '68/VVLK JO17-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 13:30 Orion JO15-3 - De Treffers JO15-2 Sportpark Mariënbosch Nijmegen
za 4 mei 14:30 SC Bemmel 4 - De Treffers 4 Sportpark Ressen Ressen
za 4 mei 15:00 Trekvogels 3 - De Treffers 3 Sportpark De Kwakkenberg Nijmegen
za 4 mei 15:15 De Treffers JO19-3 - SC Bemmel JO19-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 15:30 De Treffers - IJsselmeervogels Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 15:30 De Treffers 2 - De Paasberg 2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 15:30 De Treffers 5 - Hatert 3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 4 mei 15:30 AWC JO19-3 - De Treffers JO19-4 Sportpark De Wijchert Wijchen
za 4 mei 15:45 OSC JO19-1 - De Treffers JO19-2 Sportpark Nieuw Balveren Nijmegen
za 4 mei 16:00 Woezik MO19-1 - De Treffers MO19-1 Sportpark Woezik Wijchen
zo 5 mei 09:30 Nijmegen 6 - ST: De Treffers/Rood Wit 2 Sportpark Oscar Carre Nijmegen
ma 6 mei 19:30 SDOO JO19-1 - De Treffers JO19-5 Sportpark Bretagne Heteren
wo 8 mei 19:00 Alverna JO19-1 - De Treffers JO19-3 Sportpark Bospad Wijchen
do 9 mei 19:00 WVW VR1 - De Treffers VR1 Sportpark De Kamp Weurt
vr 10 mei 19:30 De Treffers 35+1 - Trekvogels 35+1 Sportpark De Toppenberg Heumen
vr 10 mei 19:30 Trekvogels VR30+2 - De Treffers VR30+1 Sportpark Brakkenstein Nijmegen
vr 10 mei 20:00 De Treffers VR30+1 - Brakkenstein VR30+1 Sportpark Brakkenstein Nijmegen
vr 10 mei 20:00 Heumen 35+1 - De Treffers 35+1 Sportpark De Toppenberg Heumen
vr 10 mei 20:30 De Treffers 35+1 - De Bataven 35+1 Sportpark De Toppenberg Heumen
vr 10 mei 20:30 Trekvogels VR30+3 - De Treffers VR30+1 Sportpark Brakkenstein Nijmegen
za 11 mei 08:30 ESA JO8-2 - De Treffers JO8-2 Sportcentrum Rijkerswoerd Arnhem
za 11 mei 08:30 Juliana '31 JO10-4 - De Treffers JO10-4G Sportpark De Broeklanden Malden
za 11 mei 08:30 Woezik JO8-1 - De Treffers JO8-1 Sportpark Woezik Wijchen
za 11 mei 08:30 Overasseltse Boys JO12-1 - De Treffers JO12-2 Sportpark De Passelegt Overasselt
za 11 mei 08:30 Spero JO12-2 - De Treffers JO12-1 Sportpark De Pas Elst Gld
za 11 mei 08:45 De Treffers JO8-3 - DVOL JO8-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 08:45 De Treffers JO11-3 - Eendracht '30 JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 08:45 De Treffers JO10-1 - AWC JO10-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 08:45 De Treffers JO10-2 - RKHVV JO10-5 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 08:45 De Treffers JO9-3 - SCP JO9-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 09:30 ST: De Treffers/DVSG MO15-1 - Eendracht '30 MO15-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 09:45 Heumen JO9-1 - De Treffers JO9-2 Sportpark De Toppenberg Heumen
za 11 mei 10:00 De Treffers JO8-4 - SC Millingen JO8-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 10:00 De Treffers JO11-1 - OSC JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 10:00 De Treffers JO11-2 - Beuningse Boys JO11-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 10:00 De Treffers JO8-5 - RKHVV JO8-7 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 10:15 De Treffers JO9-1 - Woezik JO9-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 11:00 SVHA MO17-1 - ST: De Treffers/DVSG MO17-1 Sportpark De Zandakkers Herveld
za 11 mei 11:00 UHC JO13-1 - De Treffers JO13-2 Sportpark Schaarweide Hernen
za 11 mei 11:00 SJO DVSG Germania JO15-1 - De Treffers JO15-3 Sportpark Noord Groesbeek
za 11 mei 11:15 De Treffers JO15-2 - Brakkenstein JO15-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 11:15 De Treffers JO19-5 - RODA '28 JO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 11:15 De Treffers JO11-4 - AWC JO11-4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 11:15 SKV MO13-1 - De Treffers MO13-1 Sportpark De Zoom Wageningen
za 11 mei 11:30 De Treffers JO19-4 - DSZ JO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 11:30 De Treffers JO10-3 - Oranje Blauw JO10-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 11:30 BOA-jc JO12-2G - De Treffers JO12-3 Sportpark Heppert Altforst
za 11 mei 12:15 Elistha JO13-1 - De Treffers JO13-1 Sportpark De Pas Elst Gld
za 11 mei 12:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-2 - De Treffers JO14-1 Sportpark De Schuytgraaf Arnhem
za 11 mei 13:00 ST: SVO '68/VVLK JO13-2 - De Treffers JO13-3 Sportpark De Kempkes Ooij
za 11 mei 13:15 De Treffers JO17-1 - Geldrop JO17-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 13:15 De Treffers MO19-1 - ST: Sc Westervoort/AVW '66 MO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 13:15 ST: Victoria '25/SCD '33 JO17-2 - De Treffers JO17-3 Sportpark Kremershof Deest
za 11 mei 14:30 Scheveningen - De Treffers Sportpark Houtrust 's-gravenhage
za 11 mei 14:30 sv DFS 3 - De Treffers 2 Sportpark 't Heerenland Opheusden
za 11 mei 14:30 Groesbeekse Boys 3 - De Treffers 5 Sportpark De Breedeweg Groesbeek
za 11 mei 15:00 Fortuna Sittard JO19-1 - De Treffers JO19-1 Sportpark Het Anker Buchten
za 11 mei 15:00 Redichem 1 - De Treffers 1 Wilhelmina sportpark Heelsum
za 11 mei 15:00 SJO DVSG Germania JO19-1 - De Treffers JO19-3 Sportpark De Horst (Groesb.) Groesbeek
za 11 mei 15:15 De Treffers 4 - Juliana '31 4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 15:15 De Treffers 3 - UNI VV 3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 15:15 De Treffers JO19-2 - Sparta Nijkerk JO19-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 11 mei 15:15 Blauw Wit JO17-3 - De Treffers JO17-2 Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit) Nijmegen
zo 12 mei 10:30 ST: De Treffers/Rood Wit 2 - De Bataven 7 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
zo 12 mei 11:00 De Treffers VR1 - Spero VR2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
wo 15 mei 10:30 Vossenhol - Hardloopclinic Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
wo 15 mei 18:30 Trekvogels JO8-1 - De Treffers JO8-1 Sportpark De Kwakkenberg Nijmegen
za 18 mei 08:30 De Treffers JO13-2 - DVOL JO13-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 08:30 Trekvogels JO10-1 - De Treffers JO10-1 Sportpark De Kwakkenberg Nijmegen
za 18 mei 08:30 Oranje Blauw JO9-2 - De Treffers JO9-2 Sportpark Staddijk-Noord Nijmegen
za 18 mei 08:30 Spero JO9-1 - De Treffers JO9-1 Sportpark De Pas Elst Gld
za 18 mei 08:30 Spero JO14-2 - De Treffers JO14-1 Sportpark De Pas Elst Gld
za 18 mei 08:30 AWC JO9-2 - De Treffers JO9-3 Sportpark De Wijchert Wijchen
za 18 mei 08:30 Brakkenstein JO8-1 - De Treffers JO8-5 Sportpark Brakkenstein Nijmegen
za 18 mei 08:45 De Treffers JO12-3 - OSC JO12-4 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 08:45 De Treffers JO8-1 - DIO '30 JO8-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 09:00 ST: Victoria '25/SCD '33 JO12-1 - De Treffers JO12-2 Sportpark Kremershof Deest
za 18 mei 09:30 ST: De Treffers/DVSG MO17-1 - OSC MO17-1 Sportpark De Horst (Groesb.) Groesbeek
za 18 mei 09:30 De Treffers JO19-3 - Woezik JO19-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 09:45 DVOL JO11-1 - De Treffers JO11-1 Sportpark Vossenpels Lent
za 18 mei 10:00 De Treffers JO15-1 - SC Bemmel JO15-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 10:00 De Treffers JO8-3 - Lienden JO8-1G Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 10:00 De Treffers JO13-3 - Woezik JO13-5 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 10:00 Jonge Kracht JO8-2 - De Treffers JO8-4 Sportpark Schalkshof Huissen
za 18 mei 10:00 Union JO11-2 - De Treffers JO11-2 Sportpark De Kluis Malden
za 18 mei 10:15 De Treffers JO12-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 10:15 De Bataven JO13-1 - De Treffers JO13-1 Sportpark Walburgen Gendt
za 18 mei 10:15 Spero JO10-6 - De Treffers JO10-2 Sportpark De Pas Elst Gld
za 18 mei 11:15 De Treffers JO10-4G - Leones JO10-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 11:15 De Treffers JO8-2 - Bennekom JO8-2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 11:30 De Treffers JO17-3 - Trekvogels JO17-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 11:45 De Treffers JO19-5 - Spero JO19-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 12:00 Beuningse Boys MO13-1 - De Treffers MO13-1 Sportpark De Ooigraaf Beuningen Gld
za 18 mei 12:15 DTS '35 Ede 4 - De Treffers 2 Sportpark Inschoten Ede Gld
za 18 mei 12:15 AWC JO15-2 - De Treffers JO15-2 Sportpark De Wijchert Wijchen
za 18 mei 12:15 Orion MO15-1 - ST: De Treffers/DVSG MO15-1 Sportpark Mariënbosch Nijmegen
za 18 mei 12:30 Brakkenstein JO11-7 - De Treffers JO11-4 Sportpark Brakkenstein Nijmegen
za 18 mei 13:15 De Treffers JO15-3 - Trekvogels JO15-3 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 13:30 De Treffers MO19-1 - JVC Cuijk MO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 13:45 De Treffers JO17-2 - Eendracht '30 JO17-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 13:45 Orion JO10-9 - De Treffers JO10-3 Sportpark Mariënbosch Nijmegen
za 18 mei 14:30 Achilles '29 JO19-1 - De Treffers JO19-1 Sportpark De Heikant Groesbeek
za 18 mei 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 - De Treffers JO17-1 Sportpark Parkzicht Uden
za 18 mei 15:00 SKV 1 - De Treffers 1 Sportpark De Zoom Wageningen
za 18 mei 15:00 Germania 2 - De Treffers 4 Sportpark Noord Groesbeek
za 18 mei 15:15 De Treffers 3 - RKSV Driel 2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 15:30 De Treffers 5 - Overasseltse Boys 2 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 15:30 De Treffers JO19-2 - VVOP JO19-1 Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
za 18 mei 16:30 Woezik JO19-2 - De Treffers JO19-4 Sportpark Woezik Wijchen
za 18 mei 18:00 De Treffers - Jong Almere City FC Sportpark Zuid (Groesbeek) Groesbeek
zo 19 mei 10:00 ST AWC/Juliana '31 VR1 - De Treffers VR1 Sportpark De Wijchert Wijchen
zo 19 mei 12:00 SC Millingen 7 - ST: De Treffers/Rood Wit 2 Sportpark De Hove Millingen Aan De Rijn

 

X