Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers MO11-1

De Treffers MO11-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0269 Onder 11 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Heumen JO11-1
6 6 0 0 55 13 42 0 18
2
Trekvogels JO11-3
6 6 0 0 55 18 37 0 18
3
Brakkenstein JO11-4
7 4 1 2 32 23 9 0 13
4
Union JO11-3
7 2 2 3 21 32 -11 0 8
5
De Treffers MO11-1
7 2 1 4 15 29 -14 0 7
6
Union JO11-4
7 2 0 5 20 46 -26 0 6
7
Orion JO11-4
7 1 2 4 21 36 -15 0 5
8
Woezik JO11-5JM
7 1 0 6 27 49 -22 0 3

0270 Onder 11 (3e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers MO11-1
6 5 1 0 28 7 21 0 16
2
SC Millingen JO11-2
6 5 0 1 57 15 42 0 15
3
Union JO11-3
6 5 0 1 29 13 16 0 15
4
Juliana '31 JO11-3
6 3 0 3 36 18 18 0 9
5
Union JO11-4
6 2 1 3 32 24 8 0 7
6
Brakkenstein JO11-2
6 2 0 4 24 24 0 0 6
7
DVOL JO11-6
6 1 0 5 24 34 -10 0 3
8
DDV '23 JO11-2
6 0 0 6 5 100 -95 0 0

0289 Onder 11 (4e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
OSC JO11-3JM
1 1 0 0 4 3 1 0 3
2
Spero JO11-5
2 1 0 1 7 5 2 0 3
3
Trekvogels JO11-2
2 1 0 1 5 5 0 0 3
4
SC Millingen JO11-2
1 0 1 0 4 4 0 0 1
5
De Treffers MO11-1
1 0 1 0 4 4 0 0 1
6
BVC '12 JO11-1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0

264 MO11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
OSC MO11-1
7 7 0 0 95 7 88 0 21
2
De Treffers MO11-1
7 6 0 1 113 10 103 0 18
3
SC Bemmel MO11-1
7 5 0 2 58 13 45 0 15
4
Trekvogels MO11-1
7 4 0 3 22 67 -45 0 12
5
SC Bemmel MO11-2
7 2 0 5 22 41 -19 0 6
6
DVOL MO11-1
7 2 0 5 16 60 -44 0 6
7
Leones MO11-1
7 1 0 6 10 73 -63 0 3
8
vv Ewijk MO11-1
7 1 0 6 9 74 -65 0 3

Eigen uitslagen

0270 Onder 11 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
16 mrt.
De Treffers MO11-1
Brakkenstein JO11-2
7 - 1

0289 Onder 11 (4e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
6 apr.
SC Millingen JO11-2
De Treffers MO11-1
4 - 4

Competitie uitslagen

0270 Onder 11 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
16 mrt.
Union JO11-3
DVOL JO11-6
3 - 0
16 mrt.
Juliana '31 JO11-3
SC Millingen JO11-2
4 - 7
16 mrt.
De Treffers MO11-1
Brakkenstein JO11-2
7 - 1
16 mrt.
DDV '23 JO11-2
Union JO11-4
1 - 19

Programma

0289 Onder 11 (4e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
13 apr. 09:00
BVC '12 JO11-1
SC Millingen JO11-2
Sportpark 't Groothuis
13 apr. 11:30
De Treffers MO11-1
OSC JO11-3JM
Sportpark Zuid (Groesbeek)
20 apr. 08:30
Trekvogels JO11-2
De Treffers MO11-1
Sportpark De Kwakkenberg
20 apr. 09:00
BVC '12 JO11-1
Spero JO11-5
Sportpark 't Groothuis
20 apr. 09:30
SC Millingen JO11-2
OSC JO11-3JM
Sportpark De Hove
11 mei 08:30
Trekvogels JO11-2
SC Millingen JO11-2
Sportpark De Kwakkenberg
11 mei 09:00
BVC '12 JO11-1
OSC JO11-3JM
Sportpark 't Groothuis

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Hermens, Fleur Teamspeler
Peters, Nikkie Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Brinkhof, Linda Overige staf Teammanager
Maas, Janneke Overige staf Teammanager