De Treffers 1

De Treffers 1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
IJsselmeervogels
4 3 1 0 13 5 8 0 10
2
Noordwijk
4 3 1 0 11 3 8 0 10
3
Katwijk
4 3 0 1 11 4 7 0 9
4
HHC Hardenberg
4 3 0 1 9 4 5 0 9
5
Kozakken Boys
4 3 0 1 8 4 4 0 9
6
AFC
4 2 1 1 11 8 3 0 7
7
Rijnsb.Boys
4 2 1 1 7 6 1 0 7
8
Jong Sparta Rotterdam
4 2 0 2 8 9 -1 0 6
9
TEC
4 2 0 2 5 8 -3 0 6
10
GVVV
4 1 2 1 9 9 0 0 5
11
De Treffers
4 1 1 2 7 7 0 0 4
12
Quick Boys
4 1 1 2 5 6 -1 0 4
13
Kon. HFC
4 1 1 2 6 8 -2 0 4
14
ASWH
4 1 1 2 4 9 -5 0 4
15
Jong FC Volendam
4 1 0 3 9 12 -3 0 3
16
Excelsior M
4 1 0 3 6 13 -7 0 3
17
Scheveningen
4 0 1 3 0 5 -5 0 1
18
Spakenburg
4 0 1 3 6 15 -9 0 1

Eigen uitslagen

0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
GVVV
De Treffers
2 - 2
8 sep.
De Treffers
Jong Sparta Rotterdam
3 - 1
31 aug.
De Treffers
Kozakken Boys
1 - 2
24 aug.
Rijnsb.Boys
De Treffers
2 - 1

Competitie uitslagen

0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
TEC
Jong FC Volendam
2 - 0
31 aug.
De Treffers
Kozakken Boys
1 - 2
31 aug.
Katwijk
ASWH
3 - 0
31 aug.
Spakenburg
AFC
2 - 4
31 aug.
Jong Sparta Rotterdam
Quick Boys
2 - 1
31 aug.
HHC Hardenberg
Scheveningen
1 - 0
31 aug.
Excelsior M
IJsselmeervogels
1 - 3
31 aug.
GVVV
Rijnsb.Boys
3 - 4
31 aug.
Noordwijk
Kon. HFC
4 - 1
24 aug.
Quick Boys
Noordwijk
1 - 1
24 aug.
Rijnsb.Boys
De Treffers
2 - 1
24 aug.
ASWH
Spakenburg
1 - 1
24 aug.
Kozakken Boys
TEC
0 - 1
24 aug.
IJsselmeervogels
Jong Sparta Rotterdam
4 - 2
24 aug.
Kon. HFC
HHC Hardenberg
3 - 1
24 aug.
Jong FC Volendam
Excelsior M
4 - 1
24 aug.
Scheveningen
Katwijk
0 - 2
24 aug.
AFC
GVVV
1 - 1

Programma

0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 12:30
Katwijk
Quick Boys
Sportpark De Krom
21 sep. 14:30
GVVV
Excelsior M
Sportpark Panhuis
21 sep. 15:00
ASWH
IJsselmeervogels
Sportpark Schildman
21 sep. 15:00
Spakenburg
Jong Sparta Rotterdam
Sportpark De Westmaat
21 sep. 15:00
Rijnsb.Boys
Jong FC Volendam
Sportpark Middelmors
21 sep. 15:30
Kozakken Boys
HHC Hardenberg
Sportpark De Zwaaier
21 sep. 18:00
TEC
Noordwijk
Sportpark De Lok
21 sep. 18:00
De Treffers
Scheveningen
Sportpark Zuid (Groesbeek)
22 sep. 14:30
AFC
Kon. HFC
Sportpark Goed Genoeg- AFC
28 sep. 14:30
Excelsior M
TEC
Sportpark Excelsior Maassluis
28 sep. 14:30
Noordwijk
Kozakken Boys
Sportpark Duinwetering
28 sep. 14:30
Scheveningen
Rijnsb.Boys
Sportpark Houtrust
28 sep. 15:00
Jong FC Volendam
Spakenburg
Kras Stadion
28 sep. 15:00
Quick Boys
De Treffers
Sportpark Nieuw Zuid
28 sep. 15:30
HHC Hardenberg
Katwijk
Sportpark De Boshoek (HHC)
28 sep. 15:30
IJsselmeervogels
AFC
Sportpark De Westmaat
28 sep. 15:30
Jong Sparta Rotterdam
GVVV
Sparta Stadion
28 sep. 15:30
Kon. HFC
ASWH
Sportpark Koninklijke HFC
5 okt. 14:30
GVVV
IJsselmeervogels
Sportpark Panhuis
5 okt. 14:30
Excelsior M
Jong Sparta Rotterdam
Sportpark Excelsior Maassluis
5 okt. 15:00
ASWH
Jong FC Volendam
Sportpark Schildman
5 okt. 15:00
Spakenburg
Noordwijk
Sportpark De Westmaat
5 okt. 15:00
Kozakken Boys
Kon. HFC
Sportpark De Zwaaier
5 okt. 15:30
Katwijk
AFC
Sportpark De Krom
5 okt. 15:30
Rijnsb.Boys
Quick Boys
Sportpark Middelmors
5 okt. 18:00
De Treffers
HHC Hardenberg
Sportpark Zuid (Groesbeek)
5 okt. 18:00
TEC
Scheveningen
Sportpark De Lok
12 okt. 14:30
AFC
ASWH
Sportpark Goed Genoeg- AFC
12 okt. 14:30
Scheveningen
GVVV
Sportpark Houtrust
12 okt. 14:30
Noordwijk
Excelsior M
Sportpark Duinwetering
12 okt. 15:00
Jong FC Volendam
De Treffers
Kras Stadion
12 okt. 15:00
IJsselmeervogels
Spakenburg
Sportpark De Westmaat
12 okt. 15:30
HHC Hardenberg
Rijnsb.Boys
Sportpark De Boshoek (HHC)
12 okt. 15:30
Jong Sparta Rotterdam
Kozakken Boys
Sparta Stadion
12 okt. 15:30
Kon. HFC
Quick Boys
Sportpark Koninklijke HFC
12 okt. 18:00
TEC
Katwijk
Sportpark De Lok
19 okt. 14:30
GVVV
AFC
Sportpark Panhuis

TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2

Datum Thuis Uit Accommodatie
24 sep. 18:45
Quick Boys
Katwijk
Sportpark Nieuw Zuid
24 sep. 20:00
GVVV
Kozakken Boys
Sportpark Panhuis
24 sep. 20:00
Noordwijk
Rijnsb.Boys
Sportpark Duinwetering
24 sep. 20:00
ODIN 59
Barendrecht
Sportpark "Assumburg"- ODIN'59"
24 sep. 20:00
Scheveningen
Harkemase Boys
Sportpark Houtrust
24 sep. 20:00
VVOG
Ajax
Sportpark De Strokel
24 sep. 20:00
Achilles Veen
HHC Hardenberg
Sportpark De Hanen Weide
24 sep. 20:00
ASWH
TEC
Sportpark Schildman
25 sep. 20:00
ADO '20
Fortuna Wormerveer
Sportpark "De Vlotter" - ADO'20
25 sep. 20:00
Blauw Geel'38/JUMBO
De Treffers
Sportpark Prins W. Alexander
25 sep. 20:00
EVV
Flevo Boys
Sportpark In de Bandert
25 sep. 20:00
OSS'20
Jodan Boys
Sportpark De Rusheuvel
25 sep. 20:00
DUNO D
Quick
Sportpark De Bilderberg
25 sep. 20:00
Groene Ster
Kloetinge
Sportpark Pronsenbroek
25 sep. 20:00
Silvolde
Goes
Sportpark De Munsterman
25 sep. 20:00
Dongen
Excelsior'31
Sportpark De Biezen
25 sep. 20:00
Westlandia
OFC
Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
25 sep. 20:00
Spakenburg
SDO
Sportpark De Westmaat

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Puntman, Ian Teamspeler
Pluk, Timo Teamspeler
Melis, Bob Teamspeler
Langeveld, Tjeu Teamspeler
Hoof, Jan van Teamspeler
Hoffman, Dilivio Teamspeler
Hesse, Donovan van Teamspeler
Dekkers, Joey Teamspeler
Centen, Dani Teamspeler
Berg, Gino van den Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Theunissen, Wouter Overige staf
Afgeschermd Medische staf Verzorger
Afgeschermd Technische staf Keeperstrainer
Jacobs, Giel Overige staf Teammanager
Afgeschermd Technische staf Trainer/coach
Hendriks, Wilbert Overige staf Teammanager
Cillessen, Ruud Overige staf
Willems, Willie Technische staf Ass.-trainer/coach

X