De Treffers 1

De Treffers 1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
IJsselmeervogels
11 6 4 1 33 17 16 0 22
2
HHC Hardenberg
11 6 3 2 25 14 11 0 21
3
AFC
12 6 3 3 26 20 6 0 21
4
Kon. HFC
11 6 2 3 23 18 5 0 20
5
Rijnsb.Boys
11 5 4 2 25 18 7 0 19
6
De Treffers
11 5 4 2 21 14 7 0 19
7
Kozakken Boys
11 6 1 4 19 15 4 0 19
8
Katwijk
11 5 2 4 19 14 5 0 17
9
Jong Sparta Rotterdam
11 4 3 4 16 17 -1 0 15
10
GVVV
12 4 3 5 18 23 -5 0 15
11
Excelsior M
11 4 2 5 17 23 -6 0 14
12
Noordwijk
11 3 4 4 22 21 1 0 13
13
Spakenburg
11 3 4 4 18 28 -10 0 13
14
TEC
11 3 3 5 9 15 -6 0 12
15
Quick Boys
11 3 2 6 12 16 -4 0 11
16
Scheveningen
11 2 3 6 11 15 -4 0 9
17
ASWH
11 2 2 7 13 28 -15 0 8
18
Jong FC Volendam
11 1 3 7 20 31 -11 0 6

Eigen uitslagen

0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
10 nov.
De Treffers
Kon. HFC
4 - 1
2 nov.
ASWH
De Treffers
2 - 2
26 okt.
De Treffers
IJsselmeervogels
3 - 3

TOTO KNVB beker 1e ronde

Datum Thuis Uit Uitslag
30 okt.
De Treffers
FC Twente
0 - 2

Competitie uitslagen

0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
26 okt.
De Treffers
IJsselmeervogels
3 - 3
26 okt.
Rijnsb.Boys
AFC
2 - 0
26 okt.
Jong Sparta Rotterdam
HHC Hardenberg
1 - 1
26 okt.
Jong FC Volendam
Kon. HFC
3 - 6
26 okt.
Kozakken Boys
Katwijk
0 - 0
26 okt.
Spakenburg
TEC
1 - 0
26 okt.
Quick Boys
Scheveningen
2 - 3
26 okt.
Excelsior M
ASWH
1 - 0
26 okt.
GVVV
Noordwijk
2 - 2
19 okt.
GVVV
AFC
1 - 3

TOTO KNVB beker 1e ronde

Datum Thuis Uit Uitslag
29 okt.
NAC Breda
FC Emmen
3 - 2
29 okt.
Goes
SC Cambuur
0 - 5
29 okt.
Hoek
PEC Zwolle
0 - 3
29 okt.
Almere City FC
Go Ahead Eagles
1 - 3
29 okt.
Kon. HFC
Telstar
1 - 2
29 okt.
OSS'20
TOP Oss
1 - 2
29 okt.
Excelsior
N.E.C.
4 - 2
29 okt.
IJsselmeervogels
FC Den Bosch
3 - 0
29 okt.
GVVV
Helmond Sport
2 - 1
29 okt.
FC Dordrecht
MVV
3 - 1
29 okt.
Achilles Veen
Roda JC
0 - 2
29 okt.
Rijnsb.Boys
FC Eindhoven
0 - 4
29 okt.
Flevo Boys
Katwijk
0 - 3
29 okt.
Vitesse
De Graafschap
2 - 0
19 okt.
FC 's-Gravenzande
SteDoCo
1 - 3

Programma

0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
16 nov. 14:30
Noordwijk
HHC Hardenberg
Sportpark Duinwetering
16 nov. 14:30
Scheveningen
Jong FC Volendam
Sportpark Houtrust
16 nov. 15:00
Spakenburg
Excelsior M
Sportpark De Westmaat
16 nov. 15:00
ASWH
Quick Boys
Sportpark Schildman
16 nov. 15:00
Kozakken Boys
IJsselmeervogels
Sportpark De Zwaaier
16 nov. 15:30
Kon. HFC
Rijnsb.Boys
Sportpark Koninklijke HFC
16 nov. 15:30
Katwijk
De Treffers
Sportpark De Krom
16 nov. 18:00
TEC
GVVV
Sportpark De Lok
17 nov. 14:30
AFC
Jong Sparta Rotterdam
Sportpark Goed Genoeg- AFC
23 nov. 14:30
GVVV
Spakenburg
Sportpark Panhuis
23 nov. 14:30
Excelsior M
Scheveningen
Sportpark Excelsior Maassluis
23 nov. 15:00
IJsselmeervogels
Kon. HFC
Sportpark De Westmaat
23 nov. 15:00
Kozakken Boys
ASWH
Sportpark De Zwaaier
23 nov. 15:30
Quick Boys
AFC
Sportpark Nieuw Zuid
23 nov. 15:30
Rijnsb.Boys
Katwijk
Sportpark Middelmors
23 nov. 15:30
Jong Sparta Rotterdam
Noordwijk
Sparta Stadion
23 nov. 15:30
Jong FC Volendam
HHC Hardenberg
Kras Stadion
24 nov. 14:30
De Treffers
TEC
Sportpark Zuid (Groesbeek)
30 nov. 14:30
AFC
Kozakken Boys
Sportpark Goed Genoeg- AFC
30 nov. 14:30
Noordwijk
De Treffers
Sportpark Duinwetering
30 nov. 14:30
GVVV
Jong FC Volendam
Sportpark Panhuis
30 nov. 14:30
Scheveningen
IJsselmeervogels
Sportpark Houtrust
30 nov. 14:30
HHC Hardenberg
Excelsior M
Sportpark De Boshoek (HHC)
30 nov. 15:00
Spakenburg
Quick Boys
Sportpark De Westmaat
30 nov. 15:00
ASWH
Rijnsb.Boys
Sportpark Schildman
30 nov. 15:30
Katwijk
Jong Sparta Rotterdam
Sportpark De Krom
1 dec. 14:30
TEC
Kon. HFC
Sportpark De Lok
7 dec. 14:00
AFC
Scheveningen
Sportpark Goed Genoeg- AFC
7 dec. 15:00
IJsselmeervogels
Noordwijk
Sportpark De Westmaat
7 dec. 15:00
Quick Boys
Excelsior M
Sportpark Nieuw Zuid
7 dec. 15:00
Rijnsb.Boys
TEC
Sportpark Middelmors
7 dec. 15:00
Kozakken Boys
GVVV
Sportpark De Zwaaier
7 dec. 15:00
Jong FC Volendam
Jong Sparta Rotterdam
Kras Stadion
7 dec. 15:30
Kon. HFC
Katwijk
Sportpark Koninklijke HFC
7 dec. 15:30
ASWH
HHC Hardenberg
Sportpark Schildman
7 dec. 18:00
De Treffers
Spakenburg
Sportpark Zuid (Groesbeek)

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Puntman, Ian Teamspeler
Pluk, Timo Teamspeler
Melis, Bob Teamspeler
Langeveld, Tjeu Teamspeler
Hoof, Jan van Teamspeler
Hoffman, Dilivio Teamspeler
Hesse, Donovan van Teamspeler
Dekkers, Joey Teamspeler
Centen, Dani Teamspeler
Berg, Gino van den Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Hendriks, Wilbert Overige staf Teammanager
Afgeschermd Technische staf Keeperstrainer
Afgeschermd Technische staf Trainer/coach
Cillessen, Ruud Overige staf
Jacobs, Giel Overige staf Teammanager
Afgeschermd Medische staf Verzorger
Theunissen, Wouter Overige staf
Willems, Willie Technische staf Ass.-trainer/coach

X