De Treffers JO13-1

De Treffers JO13-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0255 Onder 13 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
RKSV Driel JO13-1
11 9 0 2 49 11 38 0 27
2
De Treffers JO13-1
11 9 0 2 46 18 28 0 27
3
Jonge Kracht JO13-1
11 8 1 2 39 17 22 0 25
4
Blauw Wit JO13-1
11 6 1 4 32 15 17 0 19
5
SC Bemmel JO13-1
11 6 1 4 30 24 6 0 19
6
SCP JO13-1
11 5 2 4 27 17 10 0 17
7
Eldenia JO13-1G
11 5 2 4 27 29 -2 0 17
8
MASV JO13-1
11 5 0 6 26 32 -6 0 15
9
DIO '30 JO13-1
11 4 2 5 29 33 -4 0 14
10
Woezik JO13-2M
11 1 2 8 10 42 -32 0 5
11
DVOL JO13-1
11 1 1 9 9 43 -34 0 4
12
RKHVV JO13-2
11 1 0 10 8 51 -43 0 3

0321 Onder 13 competitie (voorjaar A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO13-1
4 4 0 0 21 5 16 0 12
2
Zwart Wit '63 JO13-1
5 4 0 1 23 13 10 0 12
3
RKSV Driel JO13-1
4 3 0 1 18 6 12 0 9
4
Juliana '31 JO13-1
4 3 0 1 14 7 7 0 9
5
SDC Putten JO13-1
4 2 2 0 8 6 2 0 8
6
DVV JO13-1
5 2 1 2 9 15 -6 0 7
7
Sparta Nijkerk JO13-3
4 2 0 2 10 15 -5 0 6
8
SC Klarenbeek JO13-1G
4 1 2 1 9 8 1 0 5
9
SKV JO13-1
4 1 1 2 10 12 -2 0 4
10
AWC JO13-1
4 1 1 2 8 10 -2 0 4
11
OVC '85 JO13-1
4 1 0 3 9 15 -6 0 3
12
Robur et Velocitas JO13-1
4 0 2 2 7 19 -12 0 2
13
SP Teuge JO13-1
4 0 1 3 3 10 -7 0 1
14
Trekvogels JO13-1
4 0 0 4 5 13 -8 0 0

Onder 13 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO13-1
3 3 0 0 22 0 22 0 9
2
Woezik JO13-3
3 1 0 2 6 12 -6 0 3
3
Union JO13-2
3 1 0 2 4 10 -6 0 3
4
Brakkenstein JO13-1
3 1 0 2 3 13 -10 0 3

Onder 13 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO13-1
1 1 0 0 13 0 13 0 3
2
Blauw Wit JO13-1
1 1 0 0 11 0 11 0 3
3
OVC '85 JO13-1
1 1 0 0 7 1 6 0 3
4
SC Bemmel JO13-1
1 1 0 0 6 0 6 0 3
5
csv Apeldoorn JO13-2
1 1 0 0 5 0 5 0 3
6
SCP JO13-1
1 1 0 0 6 3 3 0 3
7
SC Klarenbeek JO13-1G
1 1 0 0 3 0 3 0 3
8
Eldenia JO13-1G
1 1 0 0 5 4 1 0 3
9
SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
10
Jonge Kracht JO13-1
1 1 0 0 2 2 0 0 3
11
OBW JO13-1
1 0 0 1 2 2 0 0 0
12
RKSV Driel JO13-1
1 0 0 1 4 5 -1 0 0
13
DZC'68 JO13-3G
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
14
Bennekom JO13-2
1 0 0 1 3 6 -3 0 0
15
VVO JO13-2
1 0 0 1 0 3 -3 0 0
16
WSV JO13-2
1 0 0 1 0 5 -5 0 0
17
MASV JO13-1
1 0 0 1 1 7 -6 0 0
18
Elistha JO13-1
1 0 0 1 0 6 -6 0 0
19
Trekvogels JO13-2
1 0 0 1 0 11 -11 0 0
20
AWC JO13-2
1 0 0 1 0 13 -13 0 0

Onder 13 beker 2e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Blauw Wit JO13-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
2
SC Klarenbeek JO13-1G
1 1 0 0 1 1 0 0 3
3
csv Apeldoorn JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
SC Bemmel JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Eldenia JO13-1G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
OVC '85 JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
SCP JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Jonge Kracht JO13-1
1 0 0 1 1 1 0 0 0
10
De Treffers JO13-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Bogels, Joris Teamspeler
Derks, Tijn Teamspeler
Driessen, Sil Teamspeler
Eikhout, Koen Teamspeler
Haaren, Teun van Teamspeler Doelverdediger
Janssen, Raijen Teamspeler
Loon, Sil van Teamspeler
Nieuwenhuis, Jop Teamspeler
Ven, Sebastiaan van de Teamspeler
Wegh, Boris Teamspeler
Wegh, Jelle Teamspeler
Wellens, Thom Teamspeler
Willems, Maud Teamspeler
Afgeschermd Technische staf Trainer/coach

X