De Treffers JO13-1

De Treffers JO13-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0255 Onder 13 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SC Bemmel JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Blauw Wit JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
DIO '30 JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
RKSV Driel JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
DVOL JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Eldenia JO13-1G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Jonge Kracht JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
MASV JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
RKHVV JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
SCP JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
De Treffers JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Woezik JO13-2M
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 13 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO13-1
3 3 0 0 22 0 22 0 9
2
Woezik JO13-3
3 1 0 2 6 12 -6 0 3
3
Union JO13-2
3 1 0 2 4 10 -6 0 3
4
Brakkenstein JO13-1
3 1 0 2 3 13 -10 0 3

Eigen uitslagen

Onder 13 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
De Treffers JO13-1
Woezik JO13-3
9 - 0
7 sep.
Brakkenstein JO13-1
De Treffers JO13-1
0 - 7
31 aug.
De Treffers JO13-1
Union JO13-2
6 - 0

Competitie uitslagen

Onder 13 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
Woezik JO13-3
Brakkenstein JO13-1
2 - 3
31 aug.
De Treffers JO13-1
Union JO13-2
6 - 0

Programma

0255 Onder 13 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 08:30
Eldenia JO13-1G
SCP JO13-1
Sportpark Elden
21 sep. 08:45
De Treffers JO13-1
DIO '30 JO13-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
21 sep. 10:00
Jonge Kracht JO13-1
Woezik JO13-2M
Sportpark Schalkshof
21 sep. 10:30
SC Bemmel JO13-1
RKHVV JO13-2
Sportpark Ressen
21 sep. 10:30
Blauw Wit JO13-1
MASV JO13-1
Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
21 sep. 13:00
RKSV Driel JO13-1
DVOL JO13-1
Sportpark Driel
28 sep. 08:30
DIO '30 JO13-1
Eldenia JO13-1G
Sportpark De Gelenberg
28 sep. 10:15
Woezik JO13-2M
Blauw Wit JO13-1
Sportpark Woezik
28 sep. 10:30
SCP JO13-1
RKSV Driel JO13-1
Sportpark Schravenhof
28 sep. 11:15
DVOL JO13-1
De Treffers JO13-1
Sportpark Vossenpels
28 sep. 12:00
RKHVV JO13-2
Jonge Kracht JO13-1
Sportpark De Blauwenburcht
28 sep. 12:30
MASV JO13-1
SC Bemmel JO13-1
Sportpark Malburgen-West
5 okt. 08:45
De Treffers JO13-1
RKSV Driel JO13-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
5 okt. 10:15
Jonge Kracht JO13-1
SCP JO13-1
Sportpark Schalkshof
5 okt. 10:30
SC Bemmel JO13-1
DIO '30 JO13-1
Sportpark Ressen
5 okt. 10:30
Blauw Wit JO13-1
Eldenia JO13-1G
Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
5 okt. 12:00
RKHVV JO13-2
DVOL JO13-1
Sportpark De Blauwenburcht
5 okt. 12:30
MASV JO13-1
Woezik JO13-2M
Sportpark Malburgen-West
12 okt. 08:30
DIO '30 JO13-1
Jonge Kracht JO13-1
Sportpark De Gelenberg
12 okt. 08:30
Eldenia JO13-1G
De Treffers JO13-1
Sportpark Elden
12 okt. 10:30
SCP JO13-1
SC Bemmel JO13-1
Sportpark Schravenhof
12 okt. 11:15
DVOL JO13-1
MASV JO13-1
Sportpark Vossenpels
12 okt. 11:45
Woezik JO13-2M
RKHVV JO13-2
Sportpark Woezik
12 okt. 13:00
RKSV Driel JO13-1
Blauw Wit JO13-1
Sportpark Driel

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Bogels, Joris Teamspeler
Derks, Tijn Teamspeler
Driessen, Sil Teamspeler
Eikhout, Koen Teamspeler
Haaren, Teun van Teamspeler Doelverdediger
Janssen, Raijen Teamspeler
Loon, Sil van Teamspeler
Nieuwenhuis, Jop Teamspeler
Wellens, Thom Teamspeler
Willems, Maud Teamspeler
Wijers, Stijn Technische staf Trainer/coach

X