De Treffers JO15-3

De Treffers JO15-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0245 Onder 15 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
BVC '12 JO15-1
10 10 0 0 65 8 57 0 30
2
Beuningse Boys JO15-3
11 10 0 1 62 15 47 0 30
3
Union JO15-3
11 9 0 2 73 19 54 0 27
4
Hatert JO15-1
11 7 0 4 34 36 -2 0 21
5
Brakkenstein JO15-3
10 6 0 4 38 21 17 0 18
6
AWC JO15-4
11 5 3 3 35 33 2 0 18
7
Alverna JO15-1
11 3 3 5 30 29 1 0 12
8
Overasseltse Boys JO15-1
10 3 1 6 38 50 -12 0 10
9
Juliana '31 JO15-4
11 2 1 8 21 43 -22 0 7
10
De Treffers JO15-3
11 2 1 8 17 52 -35 0 7
11
Woezik JO15-4
11 1 1 9 13 74 -61 0 4
12
Eendracht '30 JO15-2
10 1 0 9 12 58 -46 0 3

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SJO Diosa-Niftrik JO15-1
5 4 1 0 39 11 28 0 13
2
De Treffers JO15-3
4 4 0 0 15 8 7 0 12
3
Juliana '31 JO15-4
5 4 0 1 19 6 13 0 12
4
Trekvogels JO15-3
5 3 1 1 21 12 9 0 10
5
vv Ewijk JO15-2
4 3 0 1 18 9 9 0 9
6
WVW JO15-2
3 2 0 1 8 9 -1 0 6
7
Union JO15-4
4 2 0 2 12 17 -5 0 6
8
Blauw Wit JO15-3
5 2 0 3 9 17 -8 0 6
9
Eendracht '30 JO15-2
4 1 0 3 9 15 -6 0 3
10
Woezik JO15-5
5 0 1 4 13 30 -17 0 1
11
SJO DVSG Germania JO15-1
5 0 1 4 6 26 -20 0 1
12
Woezik JO15-4
5 0 0 5 5 14 -9 0 0

Onder 15 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Spero JO15-3
3 3 0 0 27 3 24 0 9
2
De Treffers JO15-3
3 2 0 1 19 10 9 0 6
3
Woezik JO15-4
3 1 0 2 12 19 -7 0 3
4
SCP JO15-2
3 0 0 3 2 28 -26 0 0

Eigen uitslagen

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
23 mrt.
vv Ewijk JO15-2
De Treffers JO15-3
4 - 6
16 mrt.
De Treffers JO15-3
Woezik JO15-4
3 - 1

Competitie uitslagen

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
11 mrt.
SJO Diosa-Niftrik JO15-1
Woezik JO15-5
11 - 4
9 mrt.
vv Ewijk JO15-2
SJO DVSG Germania JO15-1
7 - 1
9 mrt.
Blauw Wit JO15-3
Union JO15-4
1 - 4
9 mrt.
Woezik JO15-4
Eendracht '30 JO15-2
2 - 3

Programma

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 11:00
Eendracht '30 JO15-2
WVW JO15-2
Sportpark De Maasvallei
30 mrt. 11:15
Juliana '31 JO15-4
SJO Diosa-Niftrik JO15-1
Sportpark De Broeklanden
30 mrt. 13:00
Union JO15-4
vv Ewijk JO15-2
Sportpark De Kluis
6 apr. 10:00
Juliana '31 JO15-4
WVW JO15-2
Sportpark De Broeklanden
6 apr. 11:00
SJO DVSG Germania JO15-1
Blauw Wit JO15-3
Sportpark Noord
6 apr. 11:15
Trekvogels JO15-3
vv Ewijk JO15-2
Sportpark De Kwakkenberg
6 apr. 13:15
De Treffers JO15-3
Union JO15-4
Sportpark Zuid (Groesbeek)
6 apr. 13:30
Eendracht '30 JO15-2
Woezik JO15-5
Sportpark De Maasvallei
6 apr. 14:00
Woezik JO15-4
SJO Diosa-Niftrik JO15-1
Sportpark Woezik
13 apr. 10:00
vv Ewijk JO15-2
Eendracht '30 JO15-2
Sportpark De Blatenplak
13 apr. 10:45
WVW JO15-2
Woezik JO15-4
Sportpark De Kamp
13 apr. 11:00
Union JO15-4
SJO DVSG Germania JO15-1
Sportpark De Kluis
13 apr. 12:00
SJO Diosa-Niftrik JO15-1
De Treffers JO15-3
Sportpark De Eik (Niftrik)
13 apr. 13:00
Blauw Wit JO15-3
Trekvogels JO15-3
Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
13 apr. 13:10
Woezik JO15-5
Juliana '31 JO15-4
Sportpark Woezik
20 apr. 10:45
WVW JO15-2
De Treffers JO15-3
Sportpark De Kamp

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Klaassen, Yanik Teamspeler
Vermeulen, Kjeld Teamspeler
Sahertian, Dominggus Teamspeler
Rutten, Finn Teamspeler
Rens, Stijn van Teamspeler
Raef, Rens de Teamspeler
Overbeek, Bram Teamspeler
Leur, Duuk van Teamspeler
Kersten, Mats Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Bömer, Lucas Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Vissers, Koen Teamspeler
Kersten, Hans Technische staf
Afgeschermd Overige staf Teammanager

X