De Treffers JO15-3

De Treffers JO15-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0245 Onder 15 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Orion JO15-5
4 4 0 0 33 7 26 0 12
2
SCE JO15-3
4 4 0 0 25 9 16 0 12
3
Blauw Wit JO15-2G
3 3 0 0 23 1 22 0 9
4
Beuningse Boys JO15-4
3 2 0 1 8 3 5 0 6
5
AAC-Olympia JO15-1
4 2 0 2 15 15 0 0 6
6
AWC JO15-3
4 2 0 2 14 17 -3 0 6
7
Brakkenstein JO15-2G
4 2 0 2 15 20 -5 0 6
8
Juliana '31 JO15-4
4 1 0 3 16 16 0 0 3
9
Groesbeekse Boys JO15-2
4 1 0 3 7 12 -5 0 3
10
Union JO15-3
4 1 0 3 12 22 -10 0 3
11
De Treffers JO15-3
4 1 0 3 3 18 -15 0 3
12
BVC '12 JO15-2
4 0 0 4 5 36 -31 0 0

Onder 15 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO15-3
3 2 1 0 10 6 4 0 7
2
Juliana '31 JO15-4
3 2 0 1 20 3 17 0 6
3
Groesbeekse Boys JO15-2
3 1 1 1 13 7 6 0 4
4
BVC '12 JO15-2
3 0 0 3 1 28 -27 0 0

Onder 15 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
AAC-Olympia JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
csv Apeldoorn JO15-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
csv Apeldoorn JO15-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
FC Bergh JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Blauw Wit JO15-2G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Groen Wit '62 JO15-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
GSV'38 JO15-1G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
HAVO JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
Orion JO15-5
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
't Peeske JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
SC Rheden JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
SVHA JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
De Treffers JO15-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
15
Voorst JO15-2G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
16
WAVV JO15-1G
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

0245 Onder 15 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
12 okt.
De Treffers JO15-3
Groesbeekse Boys JO15-2
2 - 1
5 okt.
SCE JO15-3
De Treffers JO15-3
6 - 1
28 sep.
De Treffers JO15-3
Beuningse Boys JO15-4
0 - 1
21 sep.
Blauw Wit JO15-2G
De Treffers JO15-3
10 - 0

Competitie uitslagen

0245 Onder 15 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
28 sep.
AWC JO15-3
SCE JO15-3
3 - 7
28 sep.
Brakkenstein JO15-2G
Groesbeekse Boys JO15-2
5 - 1
28 sep.
AAC-Olympia JO15-1
BVC '12 JO15-2
8 - 2
28 sep.
Juliana '31 JO15-4
Blauw Wit JO15-2G
1 - 6
28 sep.
Union JO15-3
Orion JO15-5
3 - 10
28 sep.
De Treffers JO15-3
Beuningse Boys JO15-4
0 - 1
21 sep.
Beuningse Boys JO15-4
AAC-Olympia JO15-1
7 - 1
21 sep.
Orion JO15-5
AWC JO15-3
9 - 1
21 sep.
BVC '12 JO15-2
Juliana '31 JO15-4
0 - 9
21 sep.
SCE JO15-3
Brakkenstein JO15-2G
7 - 2
21 sep.
Blauw Wit JO15-2G
De Treffers JO15-3
10 - 0
21 sep.
Groesbeekse Boys JO15-2
Union JO15-3
4 - 2

Programma

0245 Onder 15 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
26 okt. 09:45
Orion JO15-5
Blauw Wit JO15-2G
Sportpark Mariënbosch
26 okt. 10:45
De Treffers JO15-3
Brakkenstein JO15-2G
Sportpark Zuid (Groesbeek)
26 okt. 12:30
Union JO15-3
Juliana '31 JO15-4
Sportpark De Kluis
26 okt. 12:45
AAC-Olympia JO15-1
AWC JO15-3
Sportpark De Polenkamp
26 okt. 13:00
Beuningse Boys JO15-4
SCE JO15-3
Sportpark De Ooigraaf
26 okt. 13:00
BVC '12 JO15-2
Groesbeekse Boys JO15-2
Sportpark 't Groothuis
2 nov. 10:45
De Treffers JO15-3
Orion JO15-5
Sportpark Zuid (Groesbeek)
2 nov. 11:00
Union JO15-3
SCE JO15-3
Sportpark De Kluis
2 nov. 11:30
Juliana '31 JO15-4
Groesbeekse Boys JO15-2
Sportpark De Broeklanden
2 nov. 13:00
AWC JO15-3
BVC '12 JO15-2
Sportpark De Wijchert
2 nov. 13:00
AAC-Olympia JO15-1
Blauw Wit JO15-2G
Sportpark De Polenkamp
2 nov. 13:00
Brakkenstein JO15-2G
Beuningse Boys JO15-4
Sportpark Brakkenstein
5 nov. 19:00
Beuningse Boys JO15-4
Blauw Wit JO15-2G
Sportpark De Ooigraaf
9 nov. 10:00
Juliana '31 JO15-4
Orion JO15-5
Sportpark De Broeklanden
9 nov. 10:30
SCE JO15-3
BVC '12 JO15-2
Sportpark Lindenholt
9 nov. 12:30
Blauw Wit JO15-2G
Union JO15-3
Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
9 nov. 12:30
Groesbeekse Boys JO15-2
Beuningse Boys JO15-4
Sportpark De Breedeweg
9 nov. 13:00
Brakkenstein JO15-2G
AAC-Olympia JO15-1
Sportpark Brakkenstein
9 nov. 13:30
AWC JO15-3
De Treffers JO15-3
Sportpark De Wijchert

Onder 15 beker 1e ronde

Datum Thuis Uit Accommodatie
19 okt. 12:00
WAVV JO15-1G
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-2
Sportpark Ketwich Verschuur
19 okt. 12:30
AAC-Olympia JO15-1
SVHA JO15-1
Sportpark De Polenkamp
19 okt. 13:15
De Treffers JO15-3
Blauw Wit JO15-2G
Sportpark Zuid (Groesbeek)
19 okt. 14:00
SC Rheden JO15-2
GSV'38 JO15-1G
Sportpark IJsselzicht
19 okt. 14:00
Orion JO15-5
HAVO JO15-1
Sportpark Mariënbosch
23 okt. 18:30
csv Apeldoorn JO15-4
Voorst JO15-2G
Sportpark Orderbos
23 okt. 19:00
Groen Wit '62 JO15-3
csv Apeldoorn JO15-3
Sportpark De Maten
23 okt. 19:00
't Peeske JO15-1
FC Bergh JO15-2
Sportpark De Kolkstede

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Claassen, Bas Teamspeler
Peters, Daan Teamspeler
Peters, Cas Teamspeler
Kwinten, Dominic Teamspeler
Kersten, Mats Teamspeler
Gruijthuijsen, Nick van Teamspeler
Cillessen, Teun Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Kersten, Hans Technische staf
Rutten, Xander Overige staf Teammanager

X