De Treffers JO14-1

De Treffers JO14-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0243 Onder 14 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Eldenia JO14-1
9 8 1 0 75 8 67 0 25
2
OSC JO14-2
10 8 1 1 68 8 60 0 25
3
HAVO JO14-1G
9 7 1 1 50 20 30 0 22
4
Spero JO14-2
10 7 1 2 64 17 47 0 22
5
DVV JO14-2
9 6 0 3 39 25 14 0 18
6
De Treffers JO14-1
10 3 1 6 31 29 2 0 10
7
WVW JO14-1
10 3 0 7 28 63 -35 0 9
8
Woezik JO14-2
10 3 0 7 19 54 -35 0 9
9
Orion JO14-3
10 2 1 7 30 58 -28 0 7
10
SC Bemmel JO14-2
9 2 0 7 12 59 -47 0 6
11
DIO '30 JO14-2
10 1 0 9 8 83 -75 0 3

0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Dierense Boys JO14-1
7 7 0 0 73 3 70 0 21
2
Orion JO14-4
10 7 0 3 35 20 15 0 21
3
Orion JO14-2
8 6 1 1 46 12 34 0 19
4
CHRC JO14-1
8 6 1 1 25 12 13 0 19
5
Spero JO14-2
9 6 1 2 44 10 34 0 19
6
ESA JO14-1
9 6 0 3 35 13 22 0 18
7
Aquila JO14-2
9 5 0 4 26 33 -7 0 15
8
DIO '30 JO14-1
9 4 0 5 19 36 -17 0 12
9
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-2
9 2 0 7 14 35 -21 0 6
10
De Treffers JO14-1
9 2 0 7 7 41 -34 0 6
11
Woezik JO14-2
9 0 1 8 9 46 -37 0 1
12
SC Bemmel JO14-2
10 0 0 10 4 76 -72 0 0

B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Orion JO14-3
3 3 0 0 16 5 11 0 9
2
Woezik JO14-2
3 2 0 1 6 6 0 0 6
3
De Treffers JO14-1
3 1 0 2 9 11 -2 0 3
4
WVW JO14-1
3 0 0 3 6 15 -9 0 0

Eigen uitslagen

0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
18 mei
Spero JO14-2
De Treffers JO14-1
13 - 0
11 mei
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-2
De Treffers JO14-1
3 - 4

Competitie uitslagen

0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
4 mei
SC Bemmel JO14-2
Dierense Boys JO14-1
0 - 23

Programma

0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
22 mei 18:30
Dierense Boys JO14-1
CHRC JO14-1
Sportpark Het Nieuwland
25 mei 10:30
Orion JO14-2
Aquila JO14-2
Sportpark Mariënbosch
25 mei 10:30
Dierense Boys JO14-1
Spero JO14-2
Sportpark Het Nieuwland
25 mei 11:00
ESA JO14-1
CHRC JO14-1
Sportcentrum Rijkerswoerd
25 mei 11:45
De Treffers JO14-1
Orion JO14-4
Sportpark Zuid (Groesbeek)
25 mei 12:30
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-2
DIO '30 JO14-1
Sportpark De Schuytgraaf
25 mei 14:00
Woezik JO14-2
SC Bemmel JO14-2
Sportpark Woezik
29 mei 19:00
DIO '30 JO14-1
ESA JO14-1
Sportpark De Gelenberg
1 jun. 08:30
Spero JO14-2
Orion JO14-2
Sportpark De Pas
1 jun. 08:45
De Treffers JO14-1
Woezik JO14-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
1 jun. 11:00
Aquila JO14-2
CHRC JO14-1
Sportpark De Zeven Morgen
1 jun. 11:30
Dierense Boys JO14-1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-2
Sportpark Het Nieuwland
8 jun. 10:30
Orion JO14-2
Dierense Boys JO14-1
Sportpark Mariënbosch

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler Doelverdediger
Afgeschermd Teamspeler Aanvaller
Peters, Cas Teamspeler Verdediger
Medendorp, Haike Teamspeler Middenvelder
Gruijthuijsen, Nick van Teamspeler Verdediger
Cillessen, Renzo Teamspeler Verdediger
Afgeschermd Teamspeler Verdediger
Afgeschermd Teamspeler Middenvelder
Afgeschermd Teamspeler Middenvelder
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler Aanvaller
Afgeschermd Teamspeler Aanvaller
Afgeschermd Teamspeler Verdediger
Afgeschermd Teamspeler
Toonen, Bas Teamspeler Aanvaller
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Kwinten, Dominic Technische staf

X