Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO14-1

De Treffers JO14-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

Onder 15 beker 2e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Achilles E JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
csv Apeldoorn JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Batavia '90 JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Bennekom JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Bon Boys JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
CSV'28 JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
DVOV JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
DVS'33 Ermelo JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
DVV JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
DVV JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
DZC '68 JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
DZC '68 JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
ESA JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
HHC Hardenberg JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
15
HTC JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
16
NEO JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
17
Quick'20 JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
18
SML JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
19
Sparta E. JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
20
Sparta Nijkerk JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
21
Spcl. Brummen JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
22
SVI JO14-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
23
De Treffers JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
24
De Treffers JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
25
Unicum JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
26
Union JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
27
VIOD JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
28
FC Winterswijk JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
29
WSV JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
30
WSV JO14-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0

0355 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO14-1
5 3 2 0 8 2 6 0 11
2
DIO '30 JO14-1
5 3 1 1 6 3 3 0 10
3
Woezik JO14-1
5 2 3 0 8 5 3 0 9
4
Orion JO14-1JM
5 2 2 1 4 4 0 0 8
5
Spero JO14-1
5 1 0 4 7 10 -3 0 3
6
OSC JO14-1
5 0 0 5 3 12 -9 0 0

0362 Onder 14 (2e fase A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
DIO '30 JO14-1
5 5 0 0 18 5 13 0 15
2
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1
5 4 0 1 21 6 15 0 12
3
Spero JO14-1
5 3 1 1 14 7 7 0 10
4
Orion JO14-1JM
5 2 0 3 6 10 -4 0 6
5
De Treffers JO14-1
3 1 0 2 1 7 -6 0 3
6
SC Bemmel JO14-1JM
4 1 0 3 8 15 -7 0 3
7
DVOL JO14-1
5 1 0 4 4 19 -15 0 3
8
Woezik JO14-1
4 0 1 3 6 9 -3 0 1

Onder 15 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Achilles E JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
csv Apeldoorn JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Batavia '90 JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Bennekom JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Bon Boys JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
CSV'28 JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
DVOV JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
DVS'33 Ermelo JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
DVV JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
DVV JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
DZC '68 JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
DZC '68 JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
ESA JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
HHC Hardenberg JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
15
HTC JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
16
Quick'20 JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
17
SML JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
18
Sparta E. JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
19
Sparta Nijkerk JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
20
Spcl. Brummen JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
21
SVI JO14-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
22
De Treffers JO14-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
23
Unicum JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
24
Union JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
25
Victoria '28 JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
26
VIOD JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
27
FC Winterswijk JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
28
WSV JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

0362 Onder 14 (2e fase A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
26 nov.
De Treffers JO14-1
DIO '30 JO14-1
0 - 2
12 nov.
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1
De Treffers JO14-1
5 - 0
5 nov.
De Treffers JO14-1
Spero JO14-1
1 - 0

Competitie uitslagen

0362 Onder 14 (2e fase A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
12 nov.
SC Bemmel JO14-1JM
DIO '30 JO14-1
0 - 4
12 nov.
Spero JO14-1
Orion JO14-1JM
4 - 1
12 nov.
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1
De Treffers JO14-1
5 - 0
5 nov.
SC Bemmel JO14-1JM
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1
2 - 7
5 nov.
Orion JO14-1JM
Woezik JO14-1
1 - 0
5 nov.
De Treffers JO14-1
Spero JO14-1
1 - 0
5 nov.
DIO '30 JO14-1
DVOL JO14-1
5 - 0
2 nov.
DVOL JO14-1
Orion JO14-1JM
0 - 4

Programma

Onder 15 beker 2e ronde

Datum Thuis Uit Accommodatie
13 dec. 19:00
DZC '68 JO14-1
FC Winterswijk JO15-1JM
Sportpark Zuid (ingang 2)
17 dec. 09:30
De Treffers JO15-1
Bennekom JO14-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
17 dec. 10:00
Sparta Nijkerk JO15-1
DZC '68 JO15-1JM
Sportpark De Ebbenhorst
17 dec. 10:00
Sparta E. JO15-1
CSV'28 JO14-1
Sportpark Schreurserve
17 dec. 10:30
DVS'33 Ermelo JO14-1
Batavia '90 JO15-1
Sportpark DVS '33
17 dec. 10:30
HHC Hardenberg JO15-1
SML JO14-1
Sportpark De Boshoek (HHC)
17 dec. 10:30
HTC JO15-1
WSV JO14-1JM
Sportpark Pelikaan
17 dec. 10:45
De Treffers JO14-1
Achilles E JO14-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
17 dec. 11:00
ESA JO15-1
csv Apeldoorn JO14-1
Sportcentrum Rijkerswoerd
17 dec. 11:00
Union JO15-1JM
Spcl. Brummen JO15-1
Sportpark De Kluis
17 dec. 11:15
DVV JO14-1
NEO JO15-1
Sportpark Horsterpark
17 dec. 12:30
Quick'20 JO15-1JM
DVV JO15-1JM
Sportpark Vondersweijde
17 dec. 13:00
Bon Boys JO15-1
DVOV JO14-1
Sportpark De Greune
17 dec. 13:00
WSV JO15-1JM
SVI JO14-1JM
Sportpark De Voorwaarts
17 dec. 13:00
VIOD JO15-1JM
Unicum JO15-1
Sportpark Dichteren

0362 Onder 14 (2e fase A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
3 dec. 08:30
Woezik JO14-1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1
Sportpark Woezik
3 dec. 11:15
Spero JO14-1
DIO '30 JO14-1
Sportpark De Pas
3 dec. 12:15
Orion JO14-1JM
De Treffers JO14-1
Sportpark Mariënbosch
3 dec. 13:00
DVOL JO14-1
SC Bemmel JO14-1JM
Sportpark Vossenpels
7 dec. 19:00
De Treffers JO14-1
SC Bemmel JO14-1JM
Sportpark Zuid (Groesbeek)
10 dec. 08:30
DIO '30 JO14-1
Orion JO14-1JM
Sportpark De Gelenberg
10 dec. 10:15
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO14-1
Spero JO14-1
Sportpark De Schuytgraaf
10 dec. 10:45
De Treffers JO14-1
DVOL JO14-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
10 dec. 13:00
SC Bemmel JO14-1JM
Woezik JO14-1
Sportpark Ressen
13 dec. 19:00
Woezik JO14-1
De Treffers JO14-1
Sportpark Woezik

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Willems, Bart Teamspeler
Verriet, Luuk Teamspeler
Velderman, Martijn Teamspeler
Mansouri, Issy Teamspeler
Leenders, Jim Teamspeler
Kerkhof, Mart van Teamspeler
Janssen, Ties Teamspeler
Janssen, Senna Teamspeler
Jansen, Kevin Teamspeler
Cillessen, Loek Teamspeler
Bus, Luuk Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Zwitserloot, Bram Teamspeler
Kerkhof, Michiel van Technische staf Trainer/coach
Bus, Thijs Technische staf Ass.-trainer/coach
Afgeschermd Overige staf Teammanager