De Treffers JO10-1

De Treffers JO10-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO10-1
3 3 0 0 32 16 16 0 9
2
AWC JO10-2
3 2 0 1 30 18 12 0 6
3
Trekvogels JO10-1
3 1 0 2 21 23 -2 0 3
4
Juliana '31 JO10-2
3 0 0 3 9 35 -26 0 0

B4352 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
OSC JO10-1
1 1 0 0 19 4 15 0 3
2
FC Zutphen JO10-1G
1 1 0 0 16 4 12 0 3
3
SP Teuge JO10-1
1 1 0 0 13 3 10 0 3
4
DVOV JO10-1
1 1 0 0 12 3 9 0 3
5
DIO '30 JO10-1
1 1 0 0 10 1 9 0 3
6
OVC '85 JO10-1
1 1 0 0 10 4 6 0 3
7
DVOL JO10-1
1 1 0 0 10 5 5 0 3
8
Eldenia JO10-1
1 1 0 0 10 5 5 0 3
9
Blauw Geel '55 JO10-1
1 0 1 0 3 3 0 0 1
10
SDV Barneveld JO10-2
1 0 1 0 3 3 0 0 1
11
DVV JO10-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
OVC '85 JO10-2
1 0 0 1 5 10 -5 0 0
13
Spero JO10-2
1 0 0 1 5 10 -5 0 0
14
RKHVV JO10-2G
1 0 0 1 4 10 -6 0 0
15
ONA '53 JO10-1
1 0 0 1 3 12 -9 0 0
16
Beuningse Boys JO10-1
1 0 0 1 1 10 -9 0 0
17
FC Zutphen JO10-2G
1 0 0 1 3 13 -10 0 0
18
WSV JO10-2
1 0 0 1 4 16 -12 0 0
19
De Treffers JO10-1
1 0 0 1 4 19 -15 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 08:30
Woezik JO10-1
AVIOS/DBV JO10-1
Sportpark Woezik
30 mrt. 08:30
Woezik JO10-2
AWC JO10-2
Sportpark Woezik
30 mrt. 11:30
Spero JO10-2
De Treffers JO10-1
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
Juliana '31 JO10-1
De Treffers JO10-1
Sportpark De Broeklanden
6 apr. 08:30
Woezik JO10-2
Spero JO10-2
Sportpark Woezik
6 apr. 09:45
Trekvogels JO10-1
AWC JO10-2
Sportpark De Kwakkenberg
6 apr. 11:00
DIO '30 JO10-2
Orion JO10-2
Sportpark De Gelenberg
6 apr. 11:15
Orion JO10-3
Beuningse Boys JO10-2
Sportpark Mariënbosch
13 apr. 08:45
De Treffers JO10-1
Woezik JO10-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
13 apr. 09:00
Beuningse Boys JO10-2
Juliana '31 JO10-1
Sportpark De Ooigraaf
13 apr. 09:45
AWC JO10-2
DIO '30 JO10-2
Sportpark De Wijchert
13 apr. 10:30
Spero JO10-2
Trekvogels JO10-1
Sportpark De Pas
13 apr. 10:45
AVIOS/DBV JO10-1
Woezik JO10-2
Sportpark De Hoge Hof - DBV
13 apr. 13:45
Orion JO10-2
Orion JO10-3
Sportpark Mariënbosch
20 apr. 08:30
Woezik JO10-1
Orion JO10-2
Sportpark Woezik
20 apr. 09:00
Beuningse Boys JO10-2
AVIOS/DBV JO10-1
Sportpark De Ooigraaf

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Blom, Jens Teamspeler
Bus, Luuk Teamspeler
Cillessen, Loek Teamspeler
Janssen, Ties Teamspeler
Smits, Stan Teamspeler
Summeren, Bram van Teamspeler
Janssen, WFJM Overige staf Teammanager
Poll, Albert v.d. Overige staf Teammanager
Smits, Stan Overige staf Teammanager

X