De Treffers JO19-2

De Treffers JO19-2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0225 Onder 19 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Blauw Wit JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
vv Ewijk JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Juliana '31 JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Nijmegen JO19-1G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Orion JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Quick 1888 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
RODA '28 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
SCP JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
De Treffers JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
UHC JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Union JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 19 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO19-2
3 3 0 0 19 5 14 0 9
2
ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC JO19-1
3 1 1 1 7 10 -3 0 4
3
VIOD JO19-2
3 1 0 2 5 11 -6 0 3
4
DZC '68 JO19-2
3 0 1 2 4 9 -5 0 1

Onder 19 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
AVW '66 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
AWC JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
De Bataven JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Beuningse Boys JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Blauw Geel '55 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
RKSV Driel JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
DVOL JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
GVA JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Juliana '31 JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
SC Klarenbeek JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Leones JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
SC Millingen JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
Robur et Velocitas JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
SCE JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
15
SML JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
16
SVHA JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
17
SP Teuge JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
18
De Treffers JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

Onder 19 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
De Treffers JO19-2
ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC JO19-1
7 - 3
7 sep.
De Treffers JO19-2
VIOD JO19-2
8 - 1
31 aug.
DZC '68 JO19-2
De Treffers JO19-2
1 - 4

Competitie uitslagen

Onder 19 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
VIOD JO19-2
ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC JO19-1
1 - 2
31 aug.
DZC '68 JO19-2
De Treffers JO19-2
1 - 4

Programma

0225 Onder 19 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 10:45
De Treffers JO19-2
Orion JO19-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
21 sep. 13:00
Nijmegen JO19-1G
Quick 1888 JO19-1
Sportpark Oscar Carre
21 sep. 15:00
vv Ewijk JO19-1
Blauw Wit JO19-1
Sportpark De Blatenplak
21 sep. 15:00
UHC JO19-1
Juliana '31 JO19-2
Sportpark Schaarweide
21 sep. 15:00
Union JO19-2
SCP JO19-1
Sportpark De Kluis
28 sep. 14:45
Blauw Wit JO19-1
Nijmegen JO19-1G
Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
28 sep. 15:00
Quick 1888 JO19-1
Union JO19-2
Sportpark De Dennen
28 sep. 15:00
RODA '28 JO19-1
De Treffers JO19-2
Sportpark De Boshof
28 sep. 15:30
SCP JO19-1
vv Ewijk JO19-1
Sportpark Schravenhof
28 sep. 17:00
Orion JO19-2
UHC JO19-1
Sportpark Mariënbosch
5 okt. 10:45
De Treffers JO19-2
Blauw Wit JO19-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
5 okt. 12:00
Juliana '31 JO19-2
Orion JO19-2
Sportpark De Broeklanden
5 okt. 15:00
UHC JO19-1
vv Ewijk JO19-1
Sportpark Schaarweide
5 okt. 15:00
RODA '28 JO19-1
Quick 1888 JO19-1
Sportpark De Boshof
5 okt. 15:00
Union JO19-2
Nijmegen JO19-1G
Sportpark De Kluis
12 okt. 13:00
Nijmegen JO19-1G
UHC JO19-1
Sportpark Oscar Carre
12 okt. 15:00
vv Ewijk JO19-1
Union JO19-2
Sportpark De Blatenplak
12 okt. 15:00
Quick 1888 JO19-1
Juliana '31 JO19-2
Sportpark De Dennen
12 okt. 15:30
SCP JO19-1
De Treffers JO19-2
Sportpark Schravenhof
12 okt. 16:45
Orion JO19-2
RODA '28 JO19-1
Sportpark Mariënbosch

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Ernst, Magnus Teamspeler
Hijmans, Daan Teamspeler
Kersten, Mitch Teamspeler
Lasaroms, Tim Teamspeler
Sarucco, Branco Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Damen, Wesley Overige staf Teammanager
Janssen, John Technische staf Assistent-scheidsrechter(club)
Meeldijk, Patrick Technische staf Assistent-scheidsrechter(club)

X