Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO19-2

De Treffers JO19-2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO19-1
4 3 0 1 16 9 7 0 9
2
Union JO19-2
4 3 0 1 14 7 7 0 9
3
De Treffers JO19-2
4 2 0 2 7 6 1 0 6
4
SSA-SJO SVO'68/VVLK JO19-1
4 1 0 3 8 14 -6 0 3
5
Orion JO19-4
4 1 0 3 7 16 -9 0 3

0379 Onder 19 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Juliana '31 JO19-2
7 7 0 0 27 5 22 0 21
2
Orion JO19-4
6 4 1 1 16 11 5 0 13
3
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO19-1
6 4 1 1 15 10 5 0 13
4
SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d
6 2 3 1 14 8 6 0 9
5
Union JO19-2
6 2 1 3 14 13 1 0 7
6
Spero JO19-2
7 2 1 4 12 18 -6 0 7
7
SSA-SJO SVO'68/VVLK JO19-1
7 2 1 4 13 22 -9 0 7
8
De Treffers JO19-2
6 2 0 4 15 18 -3 0 6
9
SC Bemmel JO19-2
5 1 0 4 9 21 -12 0 3
10
Orion JO19-5
6 1 0 5 10 19 -9 0 3

0680 Onder 19 (3e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
SC Bemmel JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Blauw Wit JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Excelsior Z. JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Groesbeekse Boys JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Orion JO19-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Spero JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
SSA-SJO SVO'68/VVLK JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
De Treffers JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
ST UHC/AAC Olympia JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Union JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0680 Onder 19 (3e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
4 feb. 11:00
Union JO19-2
SSA-SJO SVO'68/VVLK JO19-1
Sportpark De Kluis
4 feb. 14:45
Groesbeekse Boys JO19-1
ST UHC/AAC Olympia JO19-1
Sportpark De Breedeweg
4 feb. 15:00
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO19-1
Spero JO19-2
Sportpark De Zeven Morgen
4 feb. 15:00
Orion JO19-4
De Treffers JO19-2
Sportpark Mariënbosch
4 feb. 15:30
Blauw Wit JO19-1
Excelsior Z. JO19-1
Sportpark De Schoonhorst
11 feb. 11:00
SC Bemmel JO19-2
Orion JO19-4
Sportpark Ressen
11 feb. 13:15
De Treffers JO19-2
Groesbeekse Boys JO19-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
11 feb. 14:30
SSA-SJO SVO'68/VVLK JO19-1
Blauw Wit JO19-1
Sportpark De Duffelt
11 feb. 15:00
Excelsior Z. JO19-1
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO19-1
Sportpark De Leijgraaf
11 feb. 15:00
ST UHC/AAC Olympia JO19-1
Union JO19-2
Sportpark Schaarweide
4 mrt. 11:00
Union JO19-2
De Treffers JO19-2
Sportpark De Kluis
4 mrt. 13:00
Groesbeekse Boys JO19-1
SC Bemmel JO19-2
Sportpark De Breedeweg
4 mrt. 15:00
Excelsior Z. JO19-1
SSA-SJO SVO'68/VVLK JO19-1
Sportpark De Leijgraaf
4 mrt. 15:30
Blauw Wit JO19-1
ST UHC/AAC Olympia JO19-1
Sportpark De Schoonhorst
4 mrt. 16:15
Orion JO19-4
Spero JO19-2
Sportpark Mariënbosch

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Verbeet, Joost Teamspeler
Temir, Yefa Teamspeler
Schaap, Tygo Teamspeler
Naterop, Jorik Teamspeler
Medendorp, Haike Teamspeler
Kesteren, Rens van Teamspeler
Hendriks, Reno Teamspeler
Heijmans, Tim Teamspeler
Goossens, Milan Teamspeler
Giesbers, Jari Teamspeler
Dibbets, Dax Teamspeler
Cillessen, Renzo Teamspeler
Bus, Thijs Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Verriet, Rik Teamspeler
Hubbers, Rob Overige staf Teammanager
Peters, Anja Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager