Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO15-1

De Treffers JO15-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0228 Onder 15 (najaar A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Woezik JO15-1JM
1 1 0 0 6 0 6 0 3
2
Rhode/VSB JO15-1JM
1 1 0 0 4 1 3 0 3
3
UDI'19/CSU JO15-1
1 1 0 0 4 1 3 0 3
4
Dommelen JO15-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
5
Orion JO15-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
6
Venlosche Boys JO15-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
7
Geldrop JO15-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
8
JVC Cuijk JO15-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
9
OSC JO15-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
10
Scharn JO15-1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
11
De Treffers JO15-1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
12
NWC JO15-1
1 0 0 1 0 6 -6 0 0

Onder 15 beker poulefase

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Orion JO15-1
3 3 0 0 14 4 10 0 9
2
Quick 1888 JO15-1
3 2 0 1 7 3 4 0 6
3
De Treffers JO15-1
3 1 0 2 6 10 -4 0 3
4
Woezik JO15-1JM
3 0 0 3 3 13 -10 0 0

Eigen uitslagen

0228 Onder 15 (najaar A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
23 sep.
De Treffers JO15-1
UDI'19/CSU JO15-1
1 - 4

Onder 15 beker poulefase

Datum Thuis Uit Uitslag
16 sep.
Quick 1888 JO15-1
De Treffers JO15-1
2 - 0
9 sep.
De Treffers JO15-1
Orion JO15-1
1 - 6
2 sep.
Woezik JO15-1JM
De Treffers JO15-1
2 - 5

Competitie uitslagen

Onder 15 beker poulefase

Datum Thuis Uit Uitslag
9 sep.
De Treffers JO15-1
Orion JO15-1
1 - 6
9 sep.
Quick 1888 JO15-1
Woezik JO15-1JM
3 - 0
2 sep.
Orion JO15-1
Quick 1888 JO15-1
3 - 2
2 sep.
Woezik JO15-1JM
De Treffers JO15-1
2 - 5

Programma

0228 Onder 15 (najaar A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 sep. 11:30
UDI'19/CSU JO15-1
Dommelen JO15-1
Sportpark Parkzicht
30 sep. 11:45
OSC JO15-1
Geldrop JO15-1
Sportpark Nieuw Balveren
30 sep. 12:15
Orion JO15-1
Woezik JO15-1JM
Sportpark Mariënbosch
30 sep. 12:30
JVC Cuijk JO15-1
De Treffers JO15-1
Sportpark De Groenendijkse Kampen
30 sep. 13:00
NWC JO15-1
Rhode/VSB JO15-1JM
Sportpark 't Root
30 sep. 13:15
Scharn JO15-1
Venlosche Boys JO15-1
Sportpark Scharn
7 okt. 10:00
Woezik JO15-1JM
OSC JO15-1
Sportpark Woezik
7 okt. 11:00
De Treffers JO15-1
Scharn JO15-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
7 okt. 12:00
Geldrop JO15-1
Dommelen JO15-1
Sportpark De Kievit
7 okt. 12:00
Venlosche Boys JO15-1
NWC JO15-1
Sportpark Merelweg
7 okt. 12:30
JVC Cuijk JO15-1
UDI'19/CSU JO15-1
Sportpark De Groenendijkse Kampen
7 okt. 13:30
Rhode/VSB JO15-1JM
Orion JO15-1
Sportpark De Neul
14 okt. 10:30
Orion JO15-1
Venlosche Boys JO15-1
Sportpark Mariënbosch
14 okt. 11:30
UDI'19/CSU JO15-1
Geldrop JO15-1
Sportpark Parkzicht
14 okt. 12:00
OSC JO15-1
Rhode/VSB JO15-1JM
Sportpark Nieuw Balveren
14 okt. 13:00
NWC JO15-1
De Treffers JO15-1
Sportpark 't Root
14 okt. 13:00
Dommelen JO15-1
Woezik JO15-1JM
Sportpark 't Heike
14 okt. 13:15
Scharn JO15-1
JVC Cuijk JO15-1
Sportpark Scharn

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Kerkhof, Mart van Teamspeler
Willems, Bart Teamspeler
Weijers, Stan Teamspeler
Velderman, Martijn Teamspeler
Martis, Akys Teamspeler
Mansouri, Issy Teamspeler
Lleshi, Arton Teamspeler
Janssen, Ties Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Janssen, Senna Teamspeler
Jansen, Kevin Teamspeler
Deckers, Jarno Teamspeler
Cillessen, Loek Teamspeler
Bus, Luuk Teamspeler
Zwitserloot, Bram Teamspeler
Weijers, Bas Overige staf Teammanager
Afgeschermd Technische staf Trainer/coach
Afgeschermd Technische staf Assistent-trainer/coach