De Treffers JO15-1

De Treffers JO15-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0240 Onder 15 competitie (district A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Avanti'31 JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
SC Bemmel JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Bennekom JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
DTS Ede JO15-1G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
DVV JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
ESA JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Schijndel/DE WIT JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
SV TOP JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
De Treffers JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
UDI'19/CSU JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Union JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 15 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Achilles '29 JO15-1G
3 3 0 0 20 0 20 0 9
2
Orion JO15-1G
3 2 0 1 5 6 -1 0 6
3
De Treffers JO15-1
3 1 0 2 4 13 -9 0 3
4
VIOD JO15-1
3 0 0 3 1 11 -10 0 0

Eigen uitslagen

Onder 15 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
Achilles '29 JO15-1G
De Treffers JO15-1
8 - 0
7 sep.
VIOD JO15-1
De Treffers JO15-1
1 - 3
31 aug.
De Treffers JO15-1
Orion JO15-1G
1 - 4

Competitie uitslagen

Onder 15 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
De Treffers JO15-1
Orion JO15-1G
1 - 4
31 aug.
Achilles '29 JO15-1G
VIOD JO15-1
7 - 0

Programma

0240 Onder 15 competitie (district A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 10:15
DTS Ede JO15-1G
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1
Sportpark Inschoten
21 sep. 12:30
ESA JO15-1
Union JO15-1
Sportcentrum Rijkerswoerd
21 sep. 13:00
Avanti'31 JO15-1
SC Bemmel JO15-1
Sportpark De Molenheide
21 sep. 13:00
UDI'19/CSU JO15-1
Bennekom JO15-1
Sportpark Parkzicht
21 sep. 13:00
De Treffers JO15-1
SV TOP JO15-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
21 sep. 13:15
Schijndel/DE WIT JO15-1
DVV JO15-1
Sportpark Zuideinderpark
28 sep. 10:30
SV TOP JO15-1
ESA JO15-1
Sportpark TOP
28 sep. 11:00
Bennekom JO15-1
DTS Ede JO15-1G
Sportpark De Eikelhof
28 sep. 11:30
SC Bemmel JO15-1
De Treffers JO15-1
Sportpark Ressen
28 sep. 12:45
DVV JO15-1
UDI'19/CSU JO15-1
Sportpark Horsterpark
28 sep. 13:00
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1
Schijndel/DE WIT JO15-1
Sportpark Prins W. Alexander
28 sep. 13:00
Union JO15-1
Avanti'31 JO15-1
Sportpark De Kluis
5 okt. 11:30
DTS Ede JO15-1G
De Treffers JO15-1
Sportpark Inschoten
5 okt. 12:45
DVV JO15-1
Union JO15-1
Sportpark Horsterpark
5 okt. 13:00
UDI'19/CSU JO15-1
SV TOP JO15-1
Sportpark Parkzicht
5 okt. 13:00
Avanti'31 JO15-1
ESA JO15-1
Sportpark De Molenheide
5 okt. 13:00
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1
Bennekom JO15-1
Sportpark Prins W. Alexander
5 okt. 13:15
Schijndel/DE WIT JO15-1
SC Bemmel JO15-1
Sportpark Zuideinderpark
12 okt. 10:00
Bennekom JO15-1
DVV JO15-1
Sportpark De Eikelhof
12 okt. 10:30
SV TOP JO15-1
Schijndel/DE WIT JO15-1
Sportpark TOP
12 okt. 11:30
SC Bemmel JO15-1
UDI'19/CSU JO15-1
Sportpark Ressen
12 okt. 12:30
ESA JO15-1
DTS Ede JO15-1G
Sportcentrum Rijkerswoerd
12 okt. 13:00
Union JO15-1
Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1
Sportpark De Kluis
12 okt. 13:00
De Treffers JO15-1
Avanti'31 JO15-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Verriet, Rik Teamspeler
Roelofs, Michon Teamspeler
Naterop, Jorik Teamspeler
Klaassen, Yanik Teamspeler
Dibbets, Dax Teamspeler
Broek, Tycho van den Teamspeler
Bisschops, Thomas Teamspeler
Alemi, Lemar Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Vink, Tim Teamspeler
Derks, Joris Overige staf Teammanager
Dibbets, Dax Overige staf Teammanager

X