De Treffers JO19-1

De Treffers JO19-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0102 Nike Onder 19 competitie (A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Fortuna Sittard JO19-1
11 9 1 1 35 13 22 0 28
2
De Treffers JO19-1
11 7 1 3 28 28 0 0 22
3
FC Dordrecht JO19-1
11 6 2 3 32 20 12 0 20
4
UNA JO19-1
11 6 2 3 27 15 12 0 20
5
Spartaan'20 JO19-1
11 6 2 3 28 17 11 0 20
6
Voetbalacademie N.E.C. JO19-2
11 6 1 4 34 33 1 0 19
7
MVV JO19-1
11 4 2 5 21 19 2 0 14
8
Excelsior M. JO19-1
11 3 4 4 23 29 -6 0 13
9
Barendrecht JO19-1
11 3 2 6 24 26 -2 0 11
10
Westlandia JO19-1
11 3 2 6 17 28 -11 0 11
11
OJC ROSMALEN JO19-1
11 2 2 7 11 25 -14 0 8
12
Achilles '29 JO19-1
11 0 1 10 12 39 -27 0 1

Onder 19 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO19-1
3 3 0 0 16 2 14 0 9
2
Union JO19-1
3 2 0 1 14 10 4 0 6
3
Juliana '31 JO19-1
3 1 0 2 7 11 -4 0 3
4
Brakkenstein JO19-1
3 0 0 3 4 18 -14 0 0

Onder 19 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Enter JO19-1
1 1 0 0 7 0 7 0 3
2
Heino JO19-1
1 1 0 0 7 0 7 0 3
3
HSC '21 JO19-1
1 1 0 0 7 0 7 0 3
4
Voetbalacademie N.E.C. JO19-2
1 1 0 0 8 2 6 0 3
5
Quick '20 JO19-1
1 1 0 0 6 0 6 0 3
6
ATC '65 JO19-2
1 1 0 0 6 1 5 0 3
7
DVS'33 Ermelo JO19-1
1 1 0 0 5 0 5 0 3
8
De Treffers JO19-1
1 1 0 0 5 1 4 0 3
9
WSV JO19-1
1 1 0 0 5 1 4 0 3
10
Berkum JO19-1
1 1 0 0 5 2 3 0 3
11
Lelystad '67 JO19-1
1 1 0 0 5 2 3 0 3
12
Rohda Raalte JO19-1
1 1 0 0 5 2 3 0 3
13
DVC '26 JO19-1
1 1 0 0 3 0 3 0 3
14
Achilles '29 JO19-1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
15
Sparta E. JO19-1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
16
Sparta Nijkerk JO19-1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
17
Bentelo JO19-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
18
HHC Hardenberg JO19-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
19
Epe JO19-1
1 1 0 0 3 3 0 0 3
20
DIO '30 JO19-1
1 1 0 0 2 2 0 0 3
21
v.v. Dieren JO19-1
1 1 0 0 2 2 0 0 3
22
Excelsior '31 JO19-1
1 1 0 0 2 2 0 0 3
23
SDOUC JO19-1
1 1 0 0 2 2 0 0 3
24
VDZ JO19-1
1 1 0 0 2 2 0 0 3
25
Bennekom JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
26
NEO JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
27
SDC Putten JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
28
ZAC JO19-1
1 0 0 1 3 3 0 0 0
29
DVV JO19-1
1 0 0 1 2 2 0 0 0
30
SDC '12 JO19-1
1 0 0 1 2 2 0 0 0
31
Be Quick Z. JO19-1
1 0 0 1 2 2 0 0 0
32
Longa '30 JO19-1
1 0 0 1 2 2 0 0 0
33
Witkampers JO19-1
1 0 0 1 2 2 0 0 0
34
Nieuwleusen SV JO19-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
35
FC Winterswijk JO19-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
36
Go Ahead Kampen JO19-1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
37
Schalkhaar JO19-1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
38
SML JO19-1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
39
Be Quick '28 JO19-1
1 0 0 1 2 5 -3 0 0
40
PH JO19-1
1 0 0 1 2 5 -3 0 0
41
Rood-Wit '58 JO19-1
1 0 0 1 2 5 -3 0 0
42
Beuningse Boys JO19-1
1 0 0 1 0 3 -3 0 0
43
DETO JO19-1
1 0 0 1 1 5 -4 0 0
44
SKV JO19-1
1 0 0 1 1 5 -4 0 0
45
Rohda Raalte JO19-2
1 0 0 1 1 6 -5 0 0
46
Unicum JO19-1
1 0 0 1 0 5 -5 0 0
47
De Bataven JO19-1
1 0 0 1 2 8 -6 0 0
48
Concordia-W JO19-1
1 0 0 1 0 6 -6 0 0
49
Colmschate '33 JO19-1
1 0 0 1 0 7 -7 0 0
50
SVVN JO19-1
1 0 0 1 0 7 -7 0 0
51
Vogido JO19-1
1 0 0 1 0 7 -7 0 0

Onder 19 beker 2e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Voetbalacademie N.E.C. JO19-2
1 1 0 0 6 0 6 0 3
2
DVS'33 Ermelo JO19-1
1 1 0 0 7 2 5 0 3
3
Bentelo JO19-1
1 1 0 0 5 0 5 0 3
4
Rohda Raalte JO19-1
1 1 0 0 6 2 4 0 3
5
Sparta Nijkerk JO19-1
1 1 0 0 5 2 3 0 3
6
v.v. Dieren JO19-1
1 1 0 0 4 1 3 0 3
7
Quick '20 JO19-1
1 1 0 0 3 0 3 0 3
8
Achilles '29 JO19-1
1 1 0 0 3 2 1 0 3
9
Heino JO19-1
1 1 0 0 3 2 1 0 3
10
HHC Hardenberg JO19-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
11
NEO JO19-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
12
ATC '65 JO19-2
1 1 0 0 2 2 0 0 3
13
DVC '26 JO19-1
1 1 0 0 2 2 0 0 3
14
Enter JO19-1
1 0 0 1 2 2 0 0 0
15
De Treffers JO19-1
1 0 0 1 2 2 0 0 0
16
VDZ JO19-1
1 0 0 1 2 3 -1 0 0
17
WSV JO19-1
1 0 0 1 2 3 -1 0 0
18
Excelsior '31 JO19-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
19
HSC '21 JO19-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
20
Berkum JO19-1
1 0 0 1 2 5 -3 0 0
21
DIO '30 JO19-1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
22
SDOUC JO19-1
1 0 0 1 0 3 -3 0 0
23
Epe JO19-1
1 0 0 1 2 6 -4 0 0
24
Bennekom JO19-1
1 0 0 1 2 7 -5 0 0
25
Sparta E. JO19-1
1 0 0 1 0 5 -5 0 0
26
Lelystad '67 JO19-1
1 0 0 1 0 6 -6 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0102 Nike Onder 19 competitie (A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
9 feb. 12:45
Spartaan'20 JO19-1
Fortuna Sittard JO19-1
Sportpark Spartaan'20
9 feb. 14:30
Westlandia JO19-1
De Treffers JO19-1
Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
9 feb. 14:45
OJC ROSMALEN JO19-1
Achilles '29 JO19-1
Sportpark De Groote Wielen
9 feb. 15:00
Excelsior M. JO19-1
Voetbalacademie N.E.C. JO19-2
Sportpark Excelsior Maassluis
9 feb. 15:00
UNA JO19-1
FC Dordrecht JO19-1
Sportpark Zeelst
9 feb. 16:30
MVV JO19-1
Barendrecht JO19-1
Stadion De Geusselt
16 feb. 13:15
De Treffers JO19-1
UNA JO19-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
16 feb. 14:30
Voetbalacademie N.E.C. JO19-2
OJC ROSMALEN JO19-1
De Goffert complex De Eendracht
16 feb. 14:30
Barendrecht JO19-1
Excelsior M. JO19-1
Sportpark De Bongerd
16 feb. 14:30
FC Dordrecht JO19-1
Spartaan'20 JO19-1
Riwal Hoogwerkers Stadion
16 feb. 15:00
Achilles '29 JO19-1
Westlandia JO19-1
Sportpark De Heikant
16 feb. 15:00
Fortuna Sittard JO19-1
MVV JO19-1
Sportpark Het Anker

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Ernst, Magnus Teamspeler
Roseboom, Youri Teamspeler
Roelofs, Luc Teamspeler
Puntman, Ian Teamspeler
Pluk, Timo Teamspeler
Lopulalan, Jarell Teamspeler
Keizer, Kane Teamspeler
Hubers, Mika Teamspeler
Heerd, Malik ter Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Essen, Sam van Teamspeler
Brouwers, Jaron Teamspeler
Broeke, Tyrone van den Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Vink, Jurgen Teamspeler
Damen, Wesley Technische staf Ass.-trainer/coach
Brewington, K.J. Medische staf Verzorger
Afgeschermd Medische staf Verzorger
Afgeschermd Technische staf Assistent-scheidsrechter(club)
Oss, Timothy van Technische staf Trainer/coach
Oss, Timothy van Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Poll, Albert v.d. Overige staf Teammanager
Puntman, Ian Overige staf Teammanager

X