Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO19-1

De Treffers JO19-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0224 Onder 19 (najaar A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Quick '20 JO19-1
12 9 2 1 41 16 25 0 29
2
De Treffers JO19-1
12 7 1 4 26 23 3 0 22
3
Orion JO19-1
12 6 3 3 27 18 9 0 21
4
FC Lisse JO19-1
12 5 3 4 24 19 5 0 18
5
Be Quick 1887 JO19-1
11 3 5 3 34 28 6 0 14
6
Drachtster Boys JO19-1
12 3 2 7 16 33 -17 0 11
7
DVS'33 Ermelo JO19-1
11 2 4 5 17 18 -1 0 10
8
Hercules JO19-1
12 1 2 9 15 45 -30 0 5

Onder 19 beker poulefase

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Achilles E JO18-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
csv Apeldoorn JO18-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
asv Dronten JO18-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Batavia '90 JO18-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
DVS'33 Ermelo JO18-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
DVS'33 Ermelo JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
DZC '68 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
EFC '58 JO18-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
HHC Hardenberg JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
Lelystad '67 JO18-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
NSC Nijkerk JO18-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Nunspeet JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
Orion JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
Quick '20 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
15
Robur et Velocitas JO18-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
16
De Treffers JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
17
Unicum JO18-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 19 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Achilles E JO18-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
csv Apeldoorn JO18-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
asv Dronten JO18-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
SC Bemmel JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Bennekom JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Bon Boys JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
BWO JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
CSV'28 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
v.v. Dieren JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
DVS'33 Ermelo JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
DZC '68 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
EFC '58 JO18-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
15
Helios JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
16
v.v. Hellendoorn JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
17
HHC Hardenberg JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
18
F.C. Ommen JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
19
Orion JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
20
Quick '20 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
21
Robur et Velocitas JO18-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
22
Rohda Raalte JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
23
SDV Barneveld JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
24
SJO AZSV - AD '69 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
25
Spero JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
26
De Treffers JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
27
Trekvogels JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
28
TVC '28 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
29
Unicum JO18-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
30
Vorden JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
31
Vroomshoopse Boys JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
32
VVOG JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 19 beker 2e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
asv Dronten JO18-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
SC Bemmel JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
CSV'28 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
DVS'33 Ermelo JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Quick '20 JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
De Treffers JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

0224 Onder 19 (najaar A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
26 nov.
De Treffers JO19-1
Drachtster Boys JO19-1
1 - 2
19 nov.
De Treffers JO19-1
Be Quick 1887 JO19-1
6 - 2
12 nov.
Quick '20 JO19-1
De Treffers JO19-1
2 - 1
5 nov.
De Treffers JO19-1
Orion JO19-1
2 - 0

Competitie uitslagen

0224 Onder 19 (najaar A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
12 nov.
Hercules JO19-1
FC Lisse JO19-1
2 - 2
12 nov.
Be Quick 1887 JO19-1
Drachtster Boys JO19-1
1 - 1
12 nov.
Quick '20 JO19-1
De Treffers JO19-1
2 - 1
12 nov.
Orion JO19-1
DVS'33 Ermelo JO19-1
1 - 1
5 nov.
Be Quick 1887 JO19-1
Quick '20 JO19-1
1 - 5
5 nov.
De Treffers JO19-1
Orion JO19-1
2 - 0
5 nov.
DVS'33 Ermelo JO19-1
Hercules JO19-1
5 - 0
5 nov.
Drachtster Boys JO19-1
FC Lisse JO19-1
3 - 2

Programma

0224 Onder 19 (najaar A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
3 dec. 14:45
Orion JO19-1
Drachtster Boys JO19-1
Sportpark Mariënbosch
3 dec. 15:00
DVS'33 Ermelo JO19-1
De Treffers JO19-1
Sportpark DVS '33
3 dec. 15:00
FC Lisse JO19-1
Be Quick 1887 JO19-1
Sportpark Ter Specke
3 dec. 17:30
Hercules JO19-1
Quick '20 JO19-1
Sportpark Voordorp
10 dec. 14:30
Drachtster Boys JO19-1
DVS'33 Ermelo JO19-1
Sportpark Drachtster Bos
10 dec. 15:00
Quick '20 JO19-1
Orion JO19-1
Sportpark Vondersweijde
10 dec. 15:15
De Treffers JO19-1
FC Lisse JO19-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
10 dec. 16:00
Be Quick 1887 JO19-1
Hercules JO19-1
Sportpark Stadion Esserberg

Onder 19 beker 2e ronde

Datum Thuis Uit Accommodatie
17 dec. 14:30
asv Dronten JO18-1JM
De Treffers JO19-1
Sportpark Burg. Dekker
17 dec. 15:00
DVS'33 Ermelo JO19-1
CSV'28 JO19-1
Sportpark DVS '33
17 dec. 15:30
SC Bemmel JO19-1
Quick '20 JO19-1
Sportpark Ressen

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Tielkens, Nick Teamspeler
Schrievers, Milan Teamspeler
Sanders, Milan Teamspeler
Roelofs, Michon Teamspeler
Pol, Jop Teamspeler
Montazer, Mahdi Teamspeler
Martens, Tijs Teamspeler
Lekatompessy, Noa Teamspeler
Lekatompessy, Nemanja Teamspeler
Katsaros, Valentinos Teamspeler
Kaba, Amadou Teamspeler
Hamdi, Yassin Teamspeler
Eefting, Jersen Silvester Teamspeler
Borg, Adam Teamspeler
Boldewijn, Joran Teamspeler
Balk, Luuk Teamspeler
Arendzen, Sean Teamspeler
Vinke, Cedric L Teamspeler
Eefting, Roel Technische staf Assistent-scheidsrechter(club)
Derks, Joris Overige staf Teammanager
Derks, Joris Technische staf Trainer/coach
Ruvidic, Nenad Overige staf Teammanager