De Treffers JO9-2

De Treffers JO9-2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

Onder 9 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO9-2
3 2 1 0 34 9 25 0 7
2
Groesbeekse Boys JO9-1
3 2 1 0 32 9 23 0 7
3
SC Millingen JO9-2
3 1 0 2 29 22 7 0 3
4
RKPSC JO9-2
3 0 0 3 3 58 -55 0 0

Onder 9 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Victoria Boys JO9-1
1 1 0 0 24 2 22 0 3
2
ONA '53 JO9-1
1 1 0 0 18 3 15 0 3
3
Redichem JO9-1
1 1 0 0 10 0 10 0 3
4
Veluwezoom JO9-1
1 1 0 0 11 4 7 0 3
5
Overasseltse Boys JO9-1
1 1 0 0 9 3 6 0 3
6
De Treffers JO9-2
1 1 0 0 9 7 2 0 3
7
Orion JO9-3
1 1 0 0 8 6 2 0 3
8
Heumen JO9-1
1 0 0 1 7 9 -2 0 0
9
Hatert JO9-1
1 0 0 1 6 8 -2 0 0
10
Spero JO9-5
1 0 0 1 3 9 -6 0 0
11
Groessen JO9-2
1 0 0 1 4 11 -7 0 0
12
AZ 2000 - Elderveld JO9-1
1 0 0 1 0 10 -10 0 0
13
SDS '55 JO9-1G
1 0 0 1 3 18 -15 0 0
14
VIOD JO9-3G
1 0 0 1 2 24 -22 0 0

Onder 9 beker 2e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ONA '53 JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Orion JO9-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Overasseltse Boys JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Redichem JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
De Treffers JO9-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Veluwezoom JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Victoria Boys JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 08:30
DVOL JO9-5
SC Bemmel JO9-4
Sportpark Vossenpels
30 mrt. 09:45
Oranje Blauw JO9-2
SCE JO9-2
Sportpark Staddijk-Noord
6 apr. 08:30
SCE JO9-3
Union JO9-2
Sportpark Lindenholt
6 apr. 08:30
Oranje Blauw JO9-2
Heumen JO9-1
Sportpark Staddijk-Noord
6 apr. 08:45
De Treffers JO9-2
DVOL JO9-5
Sportpark Zuid (Groesbeek)
6 apr. 09:45
SC Bemmel JO9-4
Juliana '31 JO9-2
Sportpark Ressen
6 apr. 10:00
Hatert JO9-1
ST: Victoria'25/SCD'33 JO9-1
Sportpark Vossendijk
6 apr. 10:00
SCE JO9-2
Woezik JO9-3
Sportpark Lindenholt
13 apr. 08:30
Juliana '31 JO9-2
De Treffers JO9-2
Sportpark De Broeklanden
13 apr. 08:30
Woezik JO9-3
Oranje Blauw JO9-2
Sportpark Woezik
13 apr. 08:30
DVOL JO9-5
Hatert JO9-1
Sportpark Vossenpels
13 apr. 09:00
ST: Victoria'25/SCD'33 JO9-1
SCE JO9-3
Sportpark De Ringelenberg
13 apr. 09:00
Union JO9-2
SCE JO9-2
Sportpark De Kluis
13 apr. 09:45
Heumen JO9-1
SC Bemmel JO9-4
Sportpark De Toppenberg

Onder 9 beker 2e ronde

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 08:45
Victoria Boys JO9-1
Veluwezoom JO9-1
Victor Stadion
30 mrt. 08:45
De Treffers JO9-2
Overasseltse Boys JO9-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
30 mrt. 10:15
Redichem JO9-1
ONA '53 JO9-1
Wilhelmina sportpark

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Krebbers, Juup Teamspeler
Wijers, Jesse Teamspeler
Wollenberg, Lasse Teamspeler
Heijnen, GA Overige staf Teammanager
Poll, Albert v.d. Overige staf Teammanager

X