De Treffers JO9-1

De Treffers JO9-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

Onder 9 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO9-1
3 3 0 0 23 10 13 0 9
2
SCE JO9-1
3 1 1 1 27 17 10 0 4
3
Jonge Kracht JO9-1
3 1 1 1 15 16 -1 0 4
4
Orion JO9-2
3 0 0 3 10 32 -22 0 0

Onder 9 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Voorwaarts T JO9-1
1 1 0 0 11 2 9 0 3
2
DTS Ede JO9-1G
1 1 0 0 9 2 7 0 3
3
VDZ JO9-1
1 1 0 0 10 4 6 0 3
4
Robur et Velocitas JO9-1
1 1 0 0 7 2 5 0 3
5
De Treffers JO9-1
1 1 0 0 8 4 4 0 3
6
Oranje Blauw JO9-1
1 1 0 0 9 7 2 0 3
7
Bennekom JO9-1
1 1 0 0 7 5 2 0 3
8
Leones JO9-1
1 1 0 0 7 5 2 0 3
9
SP Teuge JO9-1
1 1 0 0 7 5 2 0 3
10
FC Winterswijk JO9-1
1 1 0 0 7 5 2 0 3
11
v.v. Dieren JO9-1
1 1 0 0 4 3 1 0 3
12
AVW '66 JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
Trekvogels JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
VIOD JO9-1
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
15
OSC JO9-1
1 0 0 1 7 9 -2 0 0
16
Activia JO9-1
1 0 0 1 5 7 -2 0 0
17
Eerbeekse Boys JO9-1
1 0 0 1 5 7 -2 0 0
18
ESA JO9-1
1 0 0 1 5 7 -2 0 0
19
De Graafschap JO9-1
1 0 0 1 5 7 -2 0 0
20
De Bataven JO9-1
1 0 0 1 4 8 -4 0 0
21
RKHVV JO9-1
1 0 0 1 2 7 -5 0 0
22
Groessen JO9-1
1 0 0 1 4 10 -6 0 0
23
Hoevelaken JO9-1
1 0 0 1 2 9 -7 0 0
24
csv Apeldoorn JO9-2
1 0 0 1 2 11 -9 0 0

Onder 9 beker 2e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Voorwaarts T JO9-1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
2
Bennekom JO9-1
1 1 0 0 6 5 1 0 3
3
Trekvogels JO9-1
1 1 0 0 4 3 1 0 3
4
v.v. Dieren JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Leones JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Robur et Velocitas JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
De Treffers JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
VDZ JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
DTS Ede JO9-1G
1 0 0 1 5 6 -1 0 0
10
Oranje Blauw JO9-1
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
11
SP Teuge JO9-1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0

Onder 9 beker 1/4 finales

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Bennekom JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
v.v. Dieren JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Leones JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Robur et Velocitas JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
De Treffers JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Trekvogels JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
VDZ JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Voorwaarts T JO9-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 09:00
Spero JO9-1
AWC JO9-1
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
De Bataven JO9-1
Juliana '31 JO9-1
Sportpark Walburgen
6 apr. 08:30
Woezik JO9-1
SC Bemmel JO9-1
Sportpark Woezik
6 apr. 08:45
De Treffers JO9-1
Trekvogels JO9-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
6 apr. 09:45
OSC JO9-1
DVOL JO9-1
Sportpark Nieuw Balveren
6 apr. 10:00
Orion JO9-1
AWC JO9-1
Sportpark Mariënbosch
6 apr. 10:30
Spero JO9-1
Oranje Blauw JO9-1
Sportpark De Pas
13 apr. 08:30
Trekvogels JO9-1
Woezik JO9-1
Sportpark De Kwakkenberg
13 apr. 08:30
Jonge Kracht JO9-1
OSC JO9-1
Sportpark Schalkshof
13 apr. 08:30
Juliana '31 JO9-1
Spero JO9-1
Sportpark De Broeklanden
13 apr. 08:30
Oranje Blauw JO9-1
De Bataven JO9-1
Sportpark Staddijk-Noord
13 apr. 08:30
SC Bemmel JO9-1
DVOL JO9-1
Sportpark Ressen
13 apr. 10:00
Orion JO9-1
De Treffers JO9-1
Sportpark Mariënbosch
20 apr. 08:30
Trekvogels JO9-1
SC Bemmel JO9-1
Sportpark De Kwakkenberg
20 apr. 08:30
Oranje Blauw JO9-1
Juliana '31 JO9-1
Sportpark Staddijk-Noord
20 apr. 08:45
OSC JO9-1
De Treffers JO9-1
Sportpark Nieuw Balveren
20 apr. 09:30
AWC JO9-1
Woezik JO9-1
Sportpark De Wijchert
20 apr. 09:45
Jonge Kracht JO9-1
Spero JO9-1
Sportpark Schalkshof
20 apr. 10:00
Orion JO9-1
DVOL JO9-1
Sportpark Mariënbosch

Onder 9 beker 1/4 finales

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 08:45
Voorwaarts T JO9-1
Robur et Velocitas JO9-1
Sportpark De Laene
30 mrt. 09:45
Bennekom JO9-1
Leones JO9-1
Sportpark De Eikelhof
30 mrt. 10:00
De Treffers JO9-1
Trekvogels JO9-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
30 mrt. 10:30
v.v. Dieren JO9-1
VDZ JO9-1
Sportpark Het Nieuwland

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Fontijn, Mees Teamspeler
Jaspers, Rens Teamspeler
Liebers, Stijn Teamspeler
Stoppels, Mink Teamspeler
Thijssen, Daan Teamspeler
Afgeschermd Technische staf
Eeren, Jurgen Technische staf
Liebers, Hans Overige staf Teammanager

X