De Treffers JO19-3

De Treffers JO19-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0225 Onder 19 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO19-3
10 9 1 0 69 9 60 0 28
2
SC Bemmel JO19-2
10 7 1 2 42 12 30 0 22
3
Trekvogels JO19-2
10 7 0 3 44 23 21 0 21
4
SC Millingen JO19-2
9 6 0 3 26 23 3 0 18
5
SJO DVSG Germania JO19-1
10 5 3 2 21 19 2 0 18
6
Orion JO19-6
10 5 1 4 21 25 -4 0 16
7
RKHVV JO19-4
10 4 0 6 20 32 -12 0 12
8
Juliana '31 JO19-3
10 3 0 7 24 35 -11 0 9
9
Brakkenstein JO19-3d
9 2 1 6 16 39 -23 0 7
10
Achilles '29 JO19-2
10 2 1 7 27 40 -13 0 7
11
Orion JO19-5
10 0 0 10 16 69 -53 0 0

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
AWC JO19-3
4 3 1 0 14 5 9 0 10
2
Juliana '31 JO19-2
3 3 0 0 11 4 7 0 9
3
ST: AAC-Olympia/Batavia JO19-1
3 2 1 0 8 6 2 0 7
4
ST: Victoria'25/SCD'33 JO19-1
4 2 1 1 14 11 3 0 7
5
Union JO19-2
3 2 0 1 6 7 -1 0 6
6
Alverna JO19-1
2 1 0 1 6 3 3 0 3
7
Groesbeekse Boys JO19-1
2 1 0 1 4 4 0 0 3
8
Eendracht '30 JO19-1
3 1 0 2 6 8 -2 0 3
9
BVC '12 JO19-1
3 0 2 1 3 7 -4 0 2
10
Blauw Wit JO19-1
4 0 1 3 2 7 -5 0 1
11
De Treffers JO19-3
2 0 0 2 3 9 -6 0 0
12
ESA JO19-4
3 0 0 3 3 9 -6 0 0

Onder 19 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO19-3
2 2 0 0 19 3 16 0 6
2
Orion JO19-4
2 1 0 1 8 11 -3 0 3
3
FC Bergh JO19-3
2 0 0 2 4 17 -13 0 0

Onder 19 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SKV JO19-4
1 1 0 0 7 1 6 0 3
2
De Treffers JO19-3
1 1 0 0 5 2 3 0 3
3
SC Bemmel JO19-2
1 1 0 0 3 0 3 0 3
4
csv Apeldoorn JO19-4
1 1 0 0 4 3 1 0 3
5
DIO '30 JO19-2
1 1 0 0 2 1 1 0 3
6
AZ 2000 - Elderveld JO19-1
1 1 0 0 2 1 1 1 2
7
Groen Wit '62 JO19-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
SDV Barneveld JO19-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Robur et Velocitas JO19-4
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
10
Angeren JO19-2
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
11
SJO DVSG Germania JO19-1
1 0 0 1 2 5 -3 0 0
12
Woezik JO19-5
1 0 0 1 0 3 -3 0 0
13
ESA JO19-4
1 0 0 1 1 7 -6 0 0
14
Eldenia JO19-3
1 0 0 1 1 2 -1 1 -1

Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SC Bemmel JO19-2
1 1 0 0 11 0 11 0 3
2
SDV Barneveld JO19-3
1 1 0 0 4 0 4 0 3
3
csv Apeldoorn JO19-4
1 1 0 0 3 1 2 0 3
4
OSC JO19-3
1 1 0 0 3 1 2 0 3
5
SKV JO19-2
1 1 0 0 3 1 2 0 3
6
SML JO19-4
1 1 0 0 3 1 2 0 3
7
AWC JO19-3
1 1 0 0 1 1 0 0 3
8
AZ 2000 - Elderveld JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
De Treffers JO19-3
1 0 0 1 1 1 0 0 0
11
ST: AAC-Olympia/Batavia JO19-1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
12
Eldenia JO19-2
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
13
Groen Wit '62 JO19-4
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
14
SKV JO19-4
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
15
SDV Barneveld JO19-4
1 0 0 1 0 4 -4 0 0
16
DIO '30 JO19-2
1 0 0 1 0 11 -11 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Wielen, Mike van der Teamspeler
Saedt, Martijn Teamspeler
Rowan, Laurence Teamspeler
Peters, Davy Teamspeler
Naterop, Tijme Teamspeler
Kersten, Sander Teamspeler
Hoof, Gijs van Teamspeler
Gruijthuijsen, Lars van Teamspeler
Dijk, Stijn van Teamspeler
Cillessen, Tijn Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Zegers, Stijn Teamspeler
Afgeschermd Technische staf Hoofdcoach
Langeveld, Rick Overige staf Teammanager

X