De Treffers JO19-3

De Treffers JO19-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0225 Onder 19 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ESA JO19-2
9 6 2 1 36 17 19 0 20
2
OSC JO19-2
9 6 1 2 20 7 13 0 19
3
De Treffers JO19-3
9 5 2 2 29 13 16 0 17
4
Orion JO19-3
9 5 1 3 34 20 14 0 16
5
SC Bemmel JO19-3
9 5 1 3 20 21 -1 0 16
6
Union JO19-3
8 4 2 2 24 10 14 0 14
7
ST: SVO '68/VVLK JO19-1d
9 4 1 4 33 18 15 0 13
8
Brakkenstein JO19-2
9 1 1 7 12 36 -24 0 4
9
Juliana '31 JO19-3
9 1 1 7 11 49 -38 0 4
10
SC Millingen JO19-2
8 0 2 6 11 39 -28 0 2

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ST: SVO '68/VVLK JO19-1d
9 9 0 0 37 6 31 0 27
2
De Treffers JO19-3
11 9 0 2 40 13 27 0 27
3
Alverna JO19-1
11 8 1 2 43 25 18 0 25
4
Union JO19-4
9 5 0 4 30 21 9 0 15
5
WVW JO19-1
10 4 3 3 30 23 7 0 15
6
SC Bemmel JO19-3
10 3 3 4 25 23 2 0 12
7
Woezik JO19-2
10 3 2 5 26 38 -12 0 11
8
Nijmegen JO19-1G
9 3 1 5 20 19 1 0 10
9
SJO DVSG Germania JO19-1
9 3 1 5 25 27 -2 0 10
10
Beuningse Boys JO19-3
9 3 0 6 24 30 -6 0 9
11
VDZ JO19-3
11 2 1 8 23 49 -26 0 7
12
Juliana '31 JO19-3
10 0 2 8 14 63 -49 0 2

Onder 19 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO19-3
3 2 1 0 14 4 10 0 7
2
BOA-jc JO19-1
3 2 0 1 4 4 0 0 6
3
DIO '30 JO19-2
3 1 1 1 6 3 3 0 4
4
Brakkenstein JO19-2
3 0 0 3 1 14 -13 0 0

Onder 19 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Union JO19-3
1 1 0 0 7 3 4 0 3
2
OSC JO19-2
1 1 0 0 6 3 3 0 3
3
Robur et Velocitas JO19-3
1 1 0 0 4 2 2 0 3
4
SDV Barneveld JO19-2
1 1 0 0 4 2 2 0 3
5
Union JO19-2
1 1 0 0 4 2 2 0 3
6
ESA JO19-2
1 1 0 0 3 1 2 0 3
7
De Treffers JO19-3
1 1 0 0 2 0 2 0 3
8
Beuningse Boys JO19-3
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
9
SML JO19-4
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
10
V en L JO19-1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
11
vv Ede/Victoria JO19-1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
12
Spero JO19-3
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
13
Lienden JO19-1
1 0 0 1 3 6 -3 0 0
14
ST: SVO '68/VVLK JO19-1d
1 0 0 1 3 7 -4 0 0

Onder 19 1/4 finales

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ESA JO19-2
1 1 0 0 5 1 4 0 3
2
SDV Barneveld JO19-2
1 1 0 0 3 1 2 0 3
3
De Treffers JO19-3
1 1 0 0 2 1 1 0 3
4
OSC JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Union JO19-2
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
6
Robur et Velocitas JO19-3
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
7
Union JO19-3
1 0 0 1 1 5 -4 0 0

Onder 19 beker 1/2 finales

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ESA JO19-2
1 1 0 0 4 1 3 0 3
2
De Treffers JO19-3
1 1 0 0 4 1 3 0 3
3
OSC JO19-2
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
4
SDV Barneveld JO19-2
1 0 0 1 1 4 -3 0 0

Onder 19 beker finale

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ESA JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
De Treffers JO19-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
18 mei
De Treffers JO19-3
Woezik JO19-2
7 - 1
13 mei
SJO DVSG Germania JO19-1
De Treffers JO19-3
0 - 1
8 mei
Alverna JO19-1
De Treffers JO19-3
3 - 1
4 mei
De Treffers JO19-3
SC Bemmel JO19-3
4 - 2

Competitie uitslagen

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
4 mei
VDZ JO19-3
Alverna JO19-1
2 - 5
4 mei
De Treffers JO19-3
SC Bemmel JO19-3
4 - 2
4 mei
Union JO19-4
SJO DVSG Germania JO19-1
5 - 2
4 mei
WVW JO19-1
Woezik JO19-2
3 - 3
4 mei
Juliana '31 JO19-3
ST: SVO '68/VVLK JO19-1d
0 - 7
4 mei
Beuningse Boys JO19-3
Nijmegen JO19-1G
0 - 2

Programma

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
22 mei 18:30
ST: SVO '68/VVLK JO19-1d
Union JO19-4
Sportpark De Kempkes
22 mei 19:00
Beuningse Boys JO19-3
SJO DVSG Germania JO19-1
Sportpark De Ooigraaf
25 mei 14:30
ST: SVO '68/VVLK JO19-1d
Beuningse Boys JO19-3
Sportpark De Kempkes
25 mei 14:30
SC Bemmel JO19-3
Juliana '31 JO19-3
Sportpark Ressen
25 mei 15:00
SJO DVSG Germania JO19-1
Nijmegen JO19-1G
Sportpark De Horst (Groesb.)
25 mei 16:15
Woezik JO19-2
Union JO19-4
Sportpark Woezik
1 jun. 13:45
Nijmegen JO19-1G
WVW JO19-1
Sportpark Oscar Carre

Onder 19 beker finale

Datum Thuis Uit Accommodatie
1 jun. 15:00
ESA JO19-2
De Treffers JO19-3
Sportpark Peppelensteeg

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Kersten, Mitch Teamspeler
Kersten, Koen Teamspeler
Hijmans, Daan Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Putten, Mart van Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Janssen, Jorn Technische staf Trainer/coach

X