De Treffers JO19-3

De Treffers JO19-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0225 Onder 19 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Achilles '29 JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
SC Bemmel JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Brakkenstein JO19-3d
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
DVOL JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Juliana '31 JO19-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
SC Millingen JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Orion JO19-6
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Orion JO19-5
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
RKHVV JO19-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
SJO DVSG Germania JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
De Treffers JO19-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Trekvogels JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 19 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO19-3
2 2 0 0 19 3 16 0 6
2
Orion JO19-4
2 1 0 1 8 11 -3 0 3
3
FC Bergh JO19-3
2 0 0 2 4 17 -13 0 0

Onder 19 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
csv Apeldoorn JO19-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
AZ 2000 - Elderveld JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
SC Bemmel JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
DIO '30 JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Eldenia JO19-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
ESA JO19-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Groen Wit '62 JO19-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Robur et Velocitas JO19-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
SDV Barneveld JO19-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
SJO DVSG Germania JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
SKV JO19-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
De Treffers JO19-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
Woezik JO19-5
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

Onder 19 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
7 sep.
FC Bergh JO19-3
De Treffers JO19-3
2 - 10
31 aug.
De Treffers JO19-3
Orion JO19-4
9 - 1

Competitie uitslagen

Onder 19 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
De Treffers JO19-3
Orion JO19-4
9 - 1

Programma

0225 Onder 19 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 10:45
De Treffers JO19-3
SC Bemmel JO19-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
21 sep. 12:00
Trekvogels JO19-2
SJO DVSG Germania JO19-1
Sportpark De Kwakkenberg
21 sep. 12:45
SC Millingen JO19-2
Orion JO19-5
Sportpark De Hove
21 sep. 13:00
DVOL JO19-2
Juliana '31 JO19-3
Sportpark Vossenpels
21 sep. 15:00
Brakkenstein JO19-3d
RKHVV JO19-4
Sportpark Brakkenstein
28 sep. 13:00
Achilles '29 JO19-2
SC Millingen JO19-2
Sportpark De Heikant
28 sep. 14:00
SJO DVSG Germania JO19-1
DVOL JO19-2
Sportpark Noord
28 sep. 14:30
Juliana '31 JO19-3
Brakkenstein JO19-3d
Sportpark De Broeklanden
28 sep. 15:00
SC Bemmel JO19-2
Orion JO19-6
Sportpark Ressen
28 sep. 15:45
RKHVV JO19-4
Trekvogels JO19-2
Sportpark De Blauwenburcht
28 sep. 16:45
Orion JO19-5
De Treffers JO19-3
Sportpark Mariënbosch
5 okt. 12:45
SC Millingen JO19-2
Orion JO19-6
Sportpark De Hove
5 okt. 13:00
Trekvogels JO19-2
SC Bemmel JO19-2
Sportpark De Kwakkenberg
5 okt. 13:00
Brakkenstein JO19-3d
Orion JO19-5
Sportpark Brakkenstein
5 okt. 13:00
DVOL JO19-2
De Treffers JO19-3
Sportpark Vossenpels
5 okt. 15:00
Juliana '31 JO19-3
SJO DVSG Germania JO19-1
Sportpark De Broeklanden
5 okt. 15:45
RKHVV JO19-4
Achilles '29 JO19-2
Sportpark De Blauwenburcht
12 okt. 13:15
De Treffers JO19-3
SC Millingen JO19-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
12 okt. 14:00
SJO DVSG Germania JO19-1
RKHVV JO19-4
Sportpark Noord
12 okt. 14:30
SC Bemmel JO19-2
Brakkenstein JO19-3d
Sportpark Ressen
12 okt. 14:30
Orion JO19-6
DVOL JO19-2
Sportpark Mariënbosch
12 okt. 15:00
Achilles '29 JO19-2
Juliana '31 JO19-3
Sportpark De Heikant
12 okt. 16:30
Orion JO19-5
Trekvogels JO19-2
Sportpark Mariënbosch
19 okt. 14:00
Orion JO19-6
Achilles '29 JO19-2
Sportpark Mariënbosch

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Hoof, Gijs van Teamspeler
Wielen, Mike van der Teamspeler
Saedt, Martijn Teamspeler
Rowan, Laurence Teamspeler
Peters, Davy Teamspeler
Naterop, Tijme Teamspeler
Kersten, Sander Teamspeler
Hubers, Mika Teamspeler
Gruijthuijsen, Lars van Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Dijk, Stijn van Teamspeler
Cillessen, Tijn Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Zegers, Stijn Teamspeler
Afgeschermd Technische staf Hoofdcoach
Langeveld, Rick Overige staf Teammanager

X