De Treffers JO19-3

De Treffers JO19-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0225 Onder 19 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
AWC JO19-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Brakkenstein JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
BVC '12 JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Eendracht '30 JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Orion JO19-5
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
SJO DVSG Germania JO19-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
De Treffers JO19-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Trekvogels JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
UHC JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
Union JO19-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Woezik JO19-5
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0225 Onder 19 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
19 sep. 13:00
Trekvogels JO19-2
Union JO19-2
Sportpark De Kwakkenberg
19 sep. 13:00
De Treffers JO19-3
Orion JO19-5
Sportpark Zuid (Groesbeek)
19 sep. 14:15
Woezik JO19-5
Eendracht '30 JO19-2
Sportpark Woezik
19 sep. 15:00
Brakkenstein JO19-2
SJO DVSG Germania JO19-1
Sportpark Brakkenstein
19 sep. 16:00
AWC JO19-3
UHC JO19-2
Sportpark De Wijchert
26 sep. 12:00
BVC '12 JO19-2
AWC JO19-3
Sportpark 't Groothuis
26 sep. 13:00
UHC JO19-2
Woezik JO19-5
Sportpark Schaarweide
26 sep. 14:00
SJO DVSG Germania JO19-1
Trekvogels JO19-2
Sportpark De Horst (Groesb.)
26 sep. 15:00
Union JO19-2
De Treffers JO19-3
Sportpark De Kluis
26 sep. 15:30
Orion JO19-5
Brakkenstein JO19-2
Sportpark Mariënbosch
3 okt. 13:00
Trekvogels JO19-2
Eendracht '30 JO19-2
Sportpark De Kwakkenberg
3 okt. 13:45
Woezik JO19-5
BVC '12 JO19-2
Sportpark Woezik
3 okt. 15:00
Brakkenstein JO19-2
UHC JO19-2
Sportpark Brakkenstein
3 okt. 16:30
Orion JO19-5
Union JO19-2
Sportpark Mariënbosch
3 okt. 17:00
De Treffers JO19-3
SJO DVSG Germania JO19-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
10 okt. 12:00
BVC '12 JO19-2
Trekvogels JO19-2
Sportpark 't Groothuis
10 okt. 14:00
SJO DVSG Germania JO19-1
Orion JO19-5
Sportpark De Horst (Groesb.)
10 okt. 15:00
Eendracht '30 JO19-2
AWC JO19-3
Sportpark De Maasvallei
10 okt. 15:00
UHC JO19-2
De Treffers JO19-3
Sportpark Schaarweide
10 okt. 15:00
Union JO19-2
Brakkenstein JO19-2
Sportpark De Kluis

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Bentem, Giel van Teamspeler
Eshuis, Job Teamspeler
Jochems, Dennis Teamspeler
Kamps, Jurre Teamspeler
Kersten, Stan Teamspeler
Knijpinga, Raymond Teamspeler
Leur, Duuk van Teamspeler
Raef, Rens de Teamspeler
Rutten, Xander Teamspeler
Vermeulen, Kjeld Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Kersten, Koen Technische staf Trainer/coach

X