De Treffers JO11-2

De Treffers JO11-2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0265 Onder 11 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
AWC JO11-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Beuningse Boys JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Juliana '31 JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Leones JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Oranje Blauw JO11-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Orion JO11-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
SKV JO11-1G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Spero JO11-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
De Treffers JO11-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Woezik JO11-3M
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Woezik JO11-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 11 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Union JO11-1
3 3 0 0 18 7 11 0 9
2
Juliana '31 JO11-1
3 2 0 1 15 11 4 0 6
3
Orion JO11-2
3 1 0 2 7 17 -10 0 3
4
De Treffers JO11-2
3 0 0 3 9 14 -5 0 0

Eigen uitslagen

Onder 11 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
De Treffers JO11-2
Union JO11-1
3 - 6
7 sep.
Juliana '31 JO11-1
De Treffers JO11-2
5 - 4
31 aug.
De Treffers JO11-2
Orion JO11-2
2 - 3

Competitie uitslagen

Onder 11 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
Union JO11-1
Juliana '31 JO11-1
5 - 2
31 aug.
De Treffers JO11-2
Orion JO11-2
2 - 3

Programma

0265 Onder 11 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 09:00
Leones JO11-1
Oranje Blauw JO11-2
Sportpark Het Zijvond
21 sep. 10:00
Woezik JO11-2
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-3
Sportpark Woezik
21 sep. 10:30
Spero JO11-2
Juliana '31 JO11-1
Sportpark De Pas
21 sep. 10:30
Beuningse Boys JO11-1
Woezik JO11-3M
Sportpark De Ooigraaf
21 sep. 11:45
De Treffers JO11-2
AWC JO11-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
21 sep. 11:45
Orion JO11-2
SKV JO11-1G
Sportpark Mariënbosch
28 sep. 08:30
Juliana '31 JO11-1
De Treffers JO11-2
Sportpark De Broeklanden
28 sep. 08:30
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-3
Orion JO11-2
Sportpark De Schuytgraaf
28 sep. 09:15
SKV JO11-1G
Leones JO11-1
Sportpark De Zoom
28 sep. 10:00
Oranje Blauw JO11-2
Woezik JO11-2
Sportpark Staddijk-Noord
28 sep. 10:00
Woezik JO11-3M
Spero JO11-2
Sportpark Woezik
28 sep. 10:15
AWC JO11-2
Beuningse Boys JO11-1
Sportpark De Wijchert
5 okt. 08:30
Oranje Blauw JO11-2
SKV JO11-1G
Sportpark Staddijk-Noord
5 okt. 08:30
Spero JO11-2
Beuningse Boys JO11-1
Sportpark De Pas
5 okt. 08:30
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-3
Woezik JO11-3M
Sportpark De Schuytgraaf
5 okt. 08:45
Orion JO11-2
AWC JO11-2
Sportpark Mariënbosch
5 okt. 09:00
Leones JO11-1
De Treffers JO11-2
Sportpark Het Zijvond
5 okt. 10:15
Woezik JO11-2
Juliana '31 JO11-1
Sportpark Woezik
12 okt. 08:30
Juliana '31 JO11-1
Orion JO11-2
Sportpark De Broeklanden
12 okt. 09:45
SKV JO11-1G
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-3
Sportpark De Zoom
12 okt. 10:00
Woezik JO11-3M
Oranje Blauw JO11-2
Sportpark Woezik
12 okt. 10:30
Beuningse Boys JO11-1
Leones JO11-1
Sportpark De Ooigraaf
12 okt. 11:30
AWC JO11-2
Woezik JO11-2
Sportpark De Wijchert
12 okt. 11:45
De Treffers JO11-2
Spero JO11-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Blom, Jens Teamspeler
Bus, Luuk Teamspeler
Cillessen, Loek Teamspeler
Daniëls, Jarno Teamspeler
Leenders, Jim Teamspeler
Smits, Stan Teamspeler
Summeren, Bram van Teamspeler
Velderman, Martijn Teamspeler
Blom, Jens Overige staf Teammanager
Cillessen, Pascal Overige staf Teammanager
Smits, Richard Overige staf Teammanager

X