De Treffers JO12-1

De Treffers JO12-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0253 Onder 12 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ESA JO12-2
3 3 0 0 18 4 14 0 9
2
Arnhemse Boys JO12-4G
3 3 0 0 10 4 6 0 9
3
Eendracht '30 JO12-2
4 3 0 1 22 8 14 0 9
4
Eldenia JO12-2
4 3 0 1 27 17 10 0 9
5
Trekvogels JO12-1
3 2 0 1 14 8 6 0 6
6
Juliana '31 JO12-2
3 1 1 1 8 7 1 0 4
7
DVOL JO12-2
4 1 1 2 17 19 -2 0 4
8
De Treffers JO12-1
3 1 0 2 11 10 1 0 3
9
OSC JO12-4
3 1 0 2 10 14 -4 0 3
10
Woezik JO12-2
4 1 0 3 12 24 -12 0 3
11
Orion JO12-6
4 1 0 3 6 27 -21 0 3
12
HAVO JO12-1G
4 0 0 4 12 25 -13 0 0

Onder 12 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO12-1
3 3 0 0 22 10 12 0 9
2
Orion JO12-5
3 1 1 1 10 14 -4 0 4
3
Eendracht '30 JO12-2
3 1 0 2 10 12 -2 0 3
4
Juliana '31 JO12-2
3 0 1 2 8 14 -6 0 1

B9610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Advendo '57 JO12-2G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
ASV '57 JO12-1G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Barbaros JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
SV CCW '16 JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
DEO JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
RKSV Driel JO12-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
SC EDS JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Eldenia JO12-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Elspeet JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
EZC '84 JO12-1G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
GSV'38 JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Hector JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
13
JVC Dedemsvaart JO12-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
14
Longa '30 JO12-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
15
NEO JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
16
ONA '53 JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
17
OVC '85 JO12-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
18
Rigtersbleek JO12-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
19
Rigtersbleek JO12-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
20
Robur et Velocitas JO12-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
21
SJO Oeken/Brummen JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
22
Sparta Nijkerk JO12-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
23
SVI JO12-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
24
De Treffers JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
25
Trekvogels JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
26
Vroomshoopse Boys JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
27
Wilsum JO12-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
28
De Zweef JO12-2G
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

0253 Onder 12 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
12 okt.
OSC JO12-4
De Treffers JO12-1
4 - 3
5 okt.
De Treffers JO12-1
Juliana '31 JO12-2
28 sep.
De Treffers JO12-1
HAVO JO12-1G
5 - 2
21 sep.
Arnhemse Boys JO12-4G
De Treffers JO12-1
4 - 3

Competitie uitslagen

0253 Onder 12 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
28 sep.
Juliana '31 JO12-2
Arnhemse Boys JO12-4G
1 - 2
28 sep.
De Treffers JO12-1
HAVO JO12-1G
5 - 2
28 sep.
Eendracht '30 JO12-2
DVOL JO12-2
7 - 0
28 sep.
Orion JO12-6
Trekvogels JO12-1
1 - 7
28 sep.
Eldenia JO12-2
Woezik JO12-2
11 - 5
21 sep.
DVOL JO12-2
Juliana '31 JO12-2
4 - 4
21 sep.
HAVO JO12-1G
Eendracht '30 JO12-2
3 - 8
21 sep.
Trekvogels JO12-1
OSC JO12-4
5 - 4
21 sep.
ESA JO12-2
Eldenia JO12-2
6 - 1
21 sep.
Woezik JO12-2
Orion JO12-6
6 - 0
21 sep.
Arnhemse Boys JO12-4G
De Treffers JO12-1
4 - 3

Programma

0253 Onder 12 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
26 okt. 08:30
Woezik JO12-2
HAVO JO12-1G
Sportpark Woezik
26 okt. 08:30
Eldenia JO12-2
Eendracht '30 JO12-2
Sportpark Elden
26 okt. 09:45
Trekvogels JO12-1
DVOL JO12-2
Sportpark De Kwakkenberg
26 okt. 10:15
Orion JO12-6
De Treffers JO12-1
Sportpark Mariënbosch
26 okt. 10:30
Arnhemse Boys JO12-4G
ESA JO12-2
Sportpark De Schuytgraaf
26 okt. 12:00
Juliana '31 JO12-2
OSC JO12-4
Sportpark De Broeklanden
2 nov. 08:30
Eldenia JO12-2
Arnhemse Boys JO12-4G
Sportpark Elden
2 nov. 10:15
De Treffers JO12-1
Trekvogels JO12-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
2 nov. 10:15
OSC JO12-4
DVOL JO12-2
Sportpark Nieuw Balveren
2 nov. 11:00
Eendracht '30 JO12-2
Woezik JO12-2
Sportpark De Maasvallei
2 nov. 12:00
Juliana '31 JO12-2
HAVO JO12-1G
Sportpark De Broeklanden
2 nov. 13:15
Orion JO12-6
ESA JO12-2
Sportpark Mariënbosch
9 nov. 08:30
ESA JO12-2
Juliana '31 JO12-2
Sportcentrum Rijkerswoerd
9 nov. 10:00
OSC JO12-4
Arnhemse Boys JO12-4G
Sportpark Nieuw Balveren
9 nov. 10:15
De Treffers JO12-1
Eldenia JO12-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
9 nov. 10:15
HAVO JO12-1G
Trekvogels JO12-1
Sportpark De Notenboom
9 nov. 11:00
Eendracht '30 JO12-2
Orion JO12-6
Sportpark De Maasvallei
9 nov. 13:00
DVOL JO12-2
Woezik JO12-2
Sportpark Vossenpels

B9610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde

Datum Thuis Uit Accommodatie
17 okt. 18:30
Vroomshoopse Boys JO12-1
De Zweef JO12-2G
Sportpark De Bosrand (Vroomshoop)
19 okt. 08:30
Advendo '57 JO12-2G
Sparta Nijkerk JO12-3
Sportpark Allemanskamp
19 okt. 09:30
Rigtersbleek JO12-4
NEO JO12-1
Sportpark Rigtersbleek
19 okt. 09:30
SC EDS JO12-1
SV CCW '16 JO12-1
Sportpark EDS
19 okt. 10:00
Longa '30 JO12-3
DEO JO12-1
Longa'30 sportcomplex
19 okt. 10:00
Robur et Velocitas JO12-4
Elspeet JO12-1
Sportpark Kerschoten
19 okt. 10:00
Barbaros JO12-1
ASV '57 JO12-1G
Sportpark Veldwijk
19 okt. 12:00
Trekvogels JO12-1
De Treffers JO12-1
Sportpark De Kwakkenberg
21 okt. 18:30
SVI JO12-3
JVC Dedemsvaart JO12-2
Sportpark De Siggels
23 okt. 18:30
Hector JO12-1
Rigtersbleek JO12-3
Sportpark Het Doesgoor
23 okt. 18:30
OVC '85 JO12-2
ONA '53 JO12-1
Sportpark De Bilderberg
23 okt. 18:30
Eldenia JO12-2
RKSV Driel JO12-2
Sportpark Elden
23 okt. 18:30
Wilsum JO12-1
EZC '84 JO12-1G
Sportpark De Wijde Blik
28 okt. 18:45
GSV'38 JO12-1
SJO Oeken/Brummen JO12-1
Sportpark De Does

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Eeren, Sam Teamspeler
Hendriks, Luuk Teamspeler
Janssen, Jori Teamspeler
Krijgsman, Pim Teamspeler
Loon, Noud van Teamspeler
Thijssen, Sem Teamspeler
Eeren, Jurgen Overige staf Teammanager

X