Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO12-1JM

De Treffers JO12-1JM

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Juliana '31 JO12-1
7 6 1 0 57 13 44 0 19
2
AWC JO12-1
6 5 1 0 63 8 55 0 16
3
DIO '30 JO12-2
5 3 1 1 28 19 9 0 10
4
DVOL JO12-2
7 2 1 4 40 38 2 0 7
5
Trekvogels JO12-1
4 2 0 2 18 17 1 0 6
6
De Treffers JO12-1JM
6 2 0 4 31 33 -2 0 6
7
Orion JO12-2
7 2 0 5 30 53 -23 0 6
8
Quick 1888 JO12-2
6 0 0 6 7 93 -86 0 0

0331 Onder 12 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Nijmegen JO12-1
7 6 0 1 34 20 14 0 18
2
Brakkenstein JO12-1
7 4 1 2 24 18 6 0 13
3
DIO '30 JO12-2
7 4 0 3 31 34 -3 0 12
4
Woezik JO12-2
7 3 1 3 26 21 5 0 10
5
DVOL JO12-3
7 3 1 3 28 26 2 0 10
6
Trekvogels JO12-1
7 3 0 4 21 23 -2 0 9
7
De Treffers JO12-1JM
7 2 3 2 22 25 -3 0 9
8
Orion JO12-2
7 0 0 7 19 38 -19 0 0

0332 Onder 12 (3e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Trekvogels JO12-1
6 6 0 0 36 7 29 0 18
2
Orion JO12-1
6 5 0 1 27 14 13 0 15
3
OSC JO12-2
6 4 0 2 34 10 24 0 12
4
Woezik JO12-2
6 4 0 2 27 15 12 0 12
5
Brakkenstein JO12-1
6 4 0 2 25 14 11 0 12
6
Spero JO12-2
6 3 1 2 24 24 0 0 10
7
De Treffers JO12-1JM
6 2 0 4 14 39 -25 0 6
8
Excelsior Z. JO12-1
6 1 0 5 12 35 -23 0 3
9
DIO '30 JO12-2
6 0 1 5 6 28 -22 0 1
10
DVOL JO12-3
6 0 0 6 14 33 -19 0 0

0336 Onder 12 (4e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Woezik JO12-2
1 1 0 0 8 0 8 0 3
2
DVOL JO12-2
1 1 0 0 6 3 3 0 3
3
Nijmegen JO12-1
2 1 0 1 8 8 0 0 3
4
Brakkenstein JO12-1
2 1 0 1 7 7 0 0 3
5
Orion JO12-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
De Treffers JO12-1JM
2 0 0 2 2 13 -11 0 0

Eigen uitslagen

0332 Onder 12 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
16 mrt.
DVOL JO12-3
De Treffers JO12-1JM
2 - 3

0336 Onder 12 (4e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
13 apr.
Woezik JO12-2
De Treffers JO12-1JM
8 - 0
6 apr.
De Treffers JO12-1JM
Brakkenstein JO12-1
2 - 5

Competitie uitslagen

0332 Onder 12 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
23 mrt.
OSC JO12-2
DIO '30 JO12-2
10 - 0
16 mrt.
Excelsior Z. JO12-1
Orion JO12-1
3 - 8
16 mrt.
Brakkenstein JO12-1
OSC JO12-2
3 - 2
16 mrt.
DVOL JO12-3
De Treffers JO12-1JM
2 - 3
16 mrt.
DIO '30 JO12-2
Woezik JO12-2
1 - 5
16 mrt.
Spero JO12-2
Trekvogels JO12-1
1 - 7

Programma

0336 Onder 12 (4e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
15 apr. 18:15
Orion JO12-2
Woezik JO12-2
Sportpark Mariënbosch
17 apr. 18:30
DVOL JO12-2
Orion JO12-2
Sportpark Vossenpels
20 apr. 08:30
Woezik JO12-2
DVOL JO12-2
Sportpark Woezik
20 apr. 12:45
De Treffers JO12-1JM
Nijmegen JO12-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
11 mei 08:30
Woezik JO12-2
Nijmegen JO12-1
Sportpark Woezik
11 mei 11:15
DVOL JO12-2
Brakkenstein JO12-1
Sportpark Vossenpels
11 mei 16:15
Orion JO12-2
De Treffers JO12-1JM
Sportpark Mariënbosch

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Hock, Wout Teamspeler
Smits, Kian Teamspeler
Wollenberg, Tom Overige staf Teammanager