De Treffers JO12-1

De Treffers JO12-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0253 Onder 12 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Bataven JO12-1
10 9 1 0 51 27 24 0 28
2
OVC '85 JO12-1
10 8 0 2 63 21 42 0 24
3
Redichem JO12-1
10 6 2 2 53 34 19 0 20
4
Woezik JO12-2M
10 6 2 2 32 23 9 0 20
5
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-2
10 6 0 4 37 29 8 0 18
6
Spero JO12-2
9 3 1 5 23 41 -18 0 10
7
DVOL JO12-1
10 3 0 7 35 41 -6 0 9
8
De Treffers JO12-1
10 3 0 7 28 36 -8 0 9
9
Orion JO12-2
9 2 1 6 31 42 -11 0 7
10
OSC JO12-2
10 2 1 7 24 51 -27 0 7
11
Beuningse Boys JO12-1
10 2 0 8 26 58 -32 0 6

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-2
5 4 0 1 29 15 14 0 12
2
De Treffers JO12-1
3 3 0 0 19 1 18 0 9
3
Achilles '29 JO12-1
3 2 1 0 21 6 15 0 7
4
DTS '35 Ede JO12-3
5 2 1 2 21 14 7 0 7
5
Elistha JO12-1
5 2 1 2 13 12 1 0 7
6
Redichem JO12-1
2 2 0 0 8 3 5 0 6
7
Spero JO12-2
4 1 1 2 13 22 -9 0 4
8
Orion JO12-2
2 0 0 2 9 14 -5 0 0
9
DIO '30 JO12-1
3 0 0 3 4 17 -13 0 0
10
DVOL JO12-2
4 0 0 4 6 39 -33 0 0

Onder 12 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Woezik JO12-2M
3 2 1 0 13 6 7 0 7
2
De Treffers JO12-1
3 2 0 1 9 6 3 0 6
3
Beuningse Boys JO12-1
3 1 1 1 13 8 5 0 4
4
Juliana '31 JO12-2
3 0 0 3 0 15 -15 0 0

Eigen uitslagen

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
23 mrt.
De Treffers JO12-1
Elistha JO12-1
2 - 0

Competitie uitslagen

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
9 mrt.
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-2
DTS '35 Ede JO12-3
4 - 1
9 mrt.
Redichem JO12-1
Elistha JO12-1
3 - 1
9 mrt.
Spero JO12-2
DVOL JO12-2
7 - 4

Programma

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 10:00
Achilles '29 JO12-1
Redichem JO12-1
Sportpark De Heikant
30 mrt. 11:00
Orion JO12-2
De Treffers JO12-1
Sportpark Mariënbosch
6 apr. 09:00
Redichem JO12-1
De Treffers JO12-1
Wilhelmina sportpark
6 apr. 10:00
Achilles '29 JO12-1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-2
Sportpark De Heikant
6 apr. 11:45
Orion JO12-2
Spero JO12-2
Sportpark Mariënbosch
6 apr. 15:15
DIO '30 JO12-1
DVOL JO12-2
Sportpark De Gelenberg
13 apr. 10:15
De Treffers JO12-1
Achilles '29 JO12-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
13 apr. 10:30
Spero JO12-2
Elistha JO12-1
Sportpark De Pas
13 apr. 11:15
DTS '35 Ede JO12-3
Redichem JO12-1
Sportpark Inschoten
13 apr. 11:15
DVOL JO12-2
Orion JO12-2
Sportpark Vossenpels
13 apr. 12:30
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-2
DIO '30 JO12-1
Sportpark De Schuytgraaf
20 apr. 10:00
Orion JO12-2
Redichem JO12-1
Sportpark Mariënbosch

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler Aanvaller
Afgeschermd Teamspeler Aanvaller
Afgeschermd Teamspeler Middenvelder
Afgeschermd Teamspeler Verdediger
Afgeschermd Teamspeler Middenvelder
Afgeschermd Teamspeler Aanvaller
Afgeschermd Teamspeler Verdediger
Okhoro, Djair Teamspeler Verdediger
Schoonenberg, Noud Teamspeler Doelverdediger
Willems, Maud Teamspeler Verdediger
Elst, Niels van Technische staf Trainer/coach
Schoonenberg, Noud Overige staf Teammanager

X