Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO15-2

De Treffers JO15-2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Brakkenstein JO15-1
5 5 0 0 35 1 34 0 15
2
Trekvogels JO15-1
5 4 0 1 13 7 6 0 12
3
SC Millingen JO15-1
5 3 0 2 11 6 5 0 9
4
DVOL JO15-1
5 2 0 3 7 14 -7 0 6
5
De Treffers JO15-2
5 1 0 4 7 17 -10 0 3
6
Alverna JO15-1JM
5 0 0 5 6 34 -28 0 0

0387 Onder 15 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Trekvogels JO15-1
7 6 1 0 37 0 37 0 19
2
SC Millingen JO15-1
7 6 1 0 28 4 24 0 19
3
De Treffers JO15-2
7 5 0 2 27 15 12 0 15
4
SSA-SJO SVO'68/VVLK JO15-1
7 3 1 3 11 22 -11 0 10
5
vv Ewijk JO15-1
7 2 1 4 21 24 -3 0 7
6
DVOL JO15-1
7 2 0 5 14 21 -7 0 6
7
Beuningse Boys JO15-2
7 1 2 4 12 30 -18 0 5
8
SCE JO15-2
7 0 0 7 3 37 -34 0 0

0388 Onder 15 (3e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Bataven JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
SC Bemmel JO15-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Beuningse Boys JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Blauw Wit JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
sv DFS JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
DVOL JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
vv Ewijk JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Juliana '31 JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Lienden JO15-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
RKHVV JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Spero JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
De Treffers JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0388 Onder 15 (3e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
4 feb. 08:30
Lienden JO15-1JM
Juliana '31 JO15-2
Sportpark De Abdijhof
4 feb. 08:45
De Treffers JO15-2
vv Ewijk JO15-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
4 feb. 10:30
Beuningse Boys JO15-2
DVOL JO15-1
Sportpark De Ooigraaf
4 feb. 11:30
Blauw Wit JO15-2
RKHVV JO15-2
Sportpark De Schoonhorst
4 feb. 12:00
De Bataven JO15-2
Spero JO15-2
Sportpark Walburgen
4 feb. 12:00
sv DFS JO15-1
SC Bemmel JO15-3
Sportpark 't Heerenland
11 feb. 10:00
Juliana '31 JO15-2
sv DFS JO15-1
Sportpark De Broeklanden
11 feb. 10:00
SC Bemmel JO15-3
Blauw Wit JO15-2
Sportpark Ressen
11 feb. 11:30
Spero JO15-2
Lienden JO15-1JM
Sportpark De Pas
11 feb. 12:00
RKHVV JO15-2
Beuningse Boys JO15-2
Sportpark De Blauwenburcht
11 feb. 12:15
vv Ewijk JO15-1
De Bataven JO15-2
Sportpark De Blatenplak
11 feb. 13:00
DVOL JO15-1
De Treffers JO15-2
Sportpark Vossenpels
4 mrt. 09:00
De Treffers JO15-2
RKHVV JO15-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
4 mrt. 10:00
Juliana '31 JO15-2
Spero JO15-2
Sportpark De Broeklanden
4 mrt. 10:30
Lienden JO15-1JM
vv Ewijk JO15-1
Sportpark De Abdijhof
4 mrt. 10:30
Beuningse Boys JO15-2
SC Bemmel JO15-3
Sportpark De Ooigraaf
4 mrt. 11:00
sv DFS JO15-1
Blauw Wit JO15-2
Sportpark 't Heerenland
4 mrt. 12:00
De Bataven JO15-2
DVOL JO15-1
Sportpark Walburgen

Selectie

Naam Rol Functie
Wijers, Nick Teamspeler
Hock, Ruben Teamspeler
Uden, Juul van Teamspeler
Thijssen, Sem Teamspeler
Meer, Giel van der Teamspeler
Loon, Noud van Teamspeler
Jaspers, Daan Teamspeler
Janssen, Jori Teamspeler
Hendriks, Luuk Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Heijnen, Tim Teamspeler
Grootel, Koen van Teamspeler
Giebels, Mike Teamspeler
Eeren, Sam Teamspeler
Babalikhyan, Gregori Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Jaspers, Richard Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager