De Treffers JO15-2

De Treffers JO15-2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0245 Onder 15 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
AWC JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Beuningse Boys JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Eendracht '30 JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
vv Ewijk JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Groesbeekse Boys JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
SC Millingen JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Orion JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Quick 1888 JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
SCE JO15-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
De Treffers JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Woezik JO15-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 15 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO15-2
3 3 0 0 8 3 5 0 9
2
Leones JO15-1
3 2 0 1 9 5 4 0 6
3
Uchta JO15-1
3 1 0 2 6 8 -2 0 3
4
SC Millingen JO15-1
3 0 0 3 3 10 -7 0 0

Eigen uitslagen

Onder 15 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
12 sep.
De Treffers JO15-2
Leones JO15-1
2 - 1
8 sep.
De Treffers JO15-2
Uchta JO15-1
4 - 2
5 sep.
SC Millingen JO15-1
De Treffers JO15-2
0 - 2

Competitie uitslagen

Onder 15 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
29 aug.
Leones JO15-1
SC Millingen JO15-1
5 - 2

Programma

0245 Onder 15 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
19 sep. 08:45
Orion JO15-2
Quick 1888 JO15-1
Sportpark Mariënbosch
19 sep. 10:15
Woezik JO15-2
Groesbeekse Boys JO15-1
Sportpark Woezik
19 sep. 11:00
vv Ewijk JO15-1
Eendracht '30 JO15-1
Sportpark De Blatenplak
19 sep. 11:30
De Treffers JO15-2
AWC JO15-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
19 sep. 12:45
SC Millingen JO15-1
Beuningse Boys JO15-2
Sportpark De Hove
26 sep. 10:00
AWC JO15-2
SCE JO15-1
Sportpark De Wijchert
26 sep. 10:30
Quick 1888 JO15-1
SC Millingen JO15-1
Sportpark De Dennen
26 sep. 13:00
Eendracht '30 JO15-1
Orion JO15-2
Sportpark De Maasvallei
26 sep. 13:00
Groesbeekse Boys JO15-1
De Treffers JO15-2
Sportpark De Breedeweg
26 sep. 13:00
Beuningse Boys JO15-2
vv Ewijk JO15-1
Sportpark De Ooigraaf
3 okt. 10:45
Orion JO15-2
Beuningse Boys JO15-2
Sportpark Mariënbosch
3 okt. 11:00
vv Ewijk JO15-1
SC Millingen JO15-1
Sportpark De Blatenplak
3 okt. 11:00
SCE JO15-1
Groesbeekse Boys JO15-1
Sportpark Lindenholt
3 okt. 11:30
De Treffers JO15-2
Quick 1888 JO15-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
3 okt. 11:45
Woezik JO15-2
Eendracht '30 JO15-1
Sportpark Woezik
10 okt. 09:15
AWC JO15-2
Woezik JO15-2
Sportpark De Wijchert
10 okt. 10:30
Quick 1888 JO15-1
vv Ewijk JO15-1
Sportpark De Dennen
10 okt. 12:45
SC Millingen JO15-1
Orion JO15-2
Sportpark De Hove
10 okt. 13:00
Eendracht '30 JO15-1
SCE JO15-1
Sportpark De Maasvallei
10 okt. 13:00
Beuningse Boys JO15-2
De Treffers JO15-2
Sportpark De Ooigraaf

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler Verdediger
Afgeschermd Teamspeler Verdediger
Afgeschermd Teamspeler Aanvaller
Afgeschermd Teamspeler Aanvaller
Berg, Stijn van den Teamspeler Middenvelder
Cillessen, Teun Teamspeler
Claassen, Bas Teamspeler Doelverdediger
Derksen, Bram Teamspeler
Janssen, Tijn Teamspeler Verdediger
Peters, Daan Teamspeler
Schaap, Tygo Teamspeler Verdediger
Siebers, Tim Teamspeler Middenvelder
Temir, Yefa Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager

X