Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO16-1

De Treffers JO16-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0239 Onder 16 (najaar A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
MVV Maastricht JO16-1
12 9 3 0 48 13 35 0 30
2
Meern De JO16-1
12 8 3 1 54 17 37 0 27
3
S.V. Houten JO16-1
12 7 1 4 36 28 8 0 22
4
Kampong JO16-1
12 6 1 5 35 32 3 0 19
5
Bennekom JO16-1
12 2 4 6 16 26 -10 0 10
6
De Treffers JO16-1
12 3 1 8 32 58 -26 0 10
7
DHSC JO16-1
12 0 1 11 17 64 -47 0 1

0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Helmond Sport JO16-1
13 12 0 1 51 9 42 0 36
2
Hoogland JO16-1
13 9 2 2 46 16 30 0 29
3
WSV JO16-1
13 8 2 3 27 16 11 0 26
4
SML JO16-1
13 6 1 6 30 31 -1 0 19
5
Achilles E JO16-1
13 4 1 8 32 37 -5 0 13
6
Roda '46 JO16-1
13 3 4 6 27 35 -8 0 13
7
Bennekom JO16-1
13 1 6 6 17 37 -20 0 9
8
De Treffers JO16-1
13 0 2 11 10 59 -49 0 2

Onder 17 beker poulefase

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Achilles E JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
csv Apeldoorn JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Bennekom JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
CSV'28 JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
DVS'33 Ermelo JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
DZC '68 JO16-1D
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Orion JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
SML JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
De Treffers JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
Unicum JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
WSV JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 17 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-1
1 1 0 0 7 0 7 0 3
2
CSV'28 JO16-1
1 1 0 0 5 0 5 0 3
3
DVS'33 Ermelo JO17-1
1 1 0 0 5 0 5 0 3
4
DZC '68 JO17-1
1 1 0 0 5 2 3 0 3
5
Orion JO16-1
1 1 0 0 4 1 3 0 3
6
CSV'28 JO17-1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
7
Achilles E JO16-1
1 1 0 0 2 0 2 0 3
8
DVOV JO16-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
9
Nieuwleusen SV JO17-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
10
WSV JO16-1
1 1 0 0 1 0 1 0 3
11
Bennekom JO16-1
1 1 0 0 1 1 0 0 3
12
DVS'33 Ermelo JO16-1
1 1 0 0 1 1 0 0 3
13
SP Lochem JO17-1
1 1 0 0 0 0 0 0 3
14
Quick '20 JO17-1
1 1 0 0 0 0 0 0 3
15
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-1
1 1 0 0 0 0 0 0 3
16
Beuningse Boys JO17-1
1 0 0 1 1 1 0 0 0
17
Unicum JO16-1
1 0 0 1 1 1 0 0 0
18
Sportclub Deventer JO17-1
1 0 0 1 0 0 0 0 0
19
De Esch JO17-1
1 0 0 1 0 0 0 0 0
20
SML JO16-1
1 0 0 1 0 0 0 0 0
21
Spcl. Brummen JO16-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
22
DVC Dedemsvaart JO17-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
23
csv Apeldoorn JO16-1
1 0 0 1 0 1 -1 0 0
24
WVF JO17-1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
25
BWO JO17-1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
26
Longa '30 JO17-1
1 0 0 1 2 5 -3 0 0
27
De Treffers JO16-1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
28
Batavia '90 JO16-1
1 0 0 1 0 5 -5 0 0
29
Unicum JO17-1
1 0 0 1 0 5 -5 0 0
30
DZC '68 JO16-1D
1 0 0 1 0 7 -7 0 0

Eigen uitslagen

0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
18 mei
WSV JO16-1
De Treffers JO16-1
3 - 0
11 mei
Achilles E JO16-1
De Treffers JO16-1
13 - 0

Competitie uitslagen

0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
11 mei
Helmond Sport JO16-1
Roda '46 JO16-1
5 - 0
11 mei
WSV JO16-1
Hoogland JO16-1
0 - 0
11 mei
Achilles E JO16-1
De Treffers JO16-1
13 - 0
11 mei
Bennekom JO16-1
SML JO16-1
2 - 2
4 mei
Hoogland JO16-1
Achilles E JO16-1
4 - 2

Programma

0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
25 mei 11:00
Bennekom JO16-1
WSV JO16-1
Sportpark De Eikelhof
25 mei 11:00
De Treffers JO16-1
Roda '46 JO16-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
25 mei 13:00
Achilles E JO16-1
SML JO16-1
Sportpark cvv Achilles E
25 mei 15:00
Helmond Sport JO16-1
Hoogland JO16-1
GS Staalwerken Stadion

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Eikholt, Max Teamspeler
Verbeeck, Raoul Teamspeler
Roolvink, Sven Teamspeler
Rikken, Stijn Teamspeler
Medjic, Sanjin Teamspeler
Makhoukhi, Nasr Teamspeler
Kroes, Bram Teamspeler
Janssen, Raijen Teamspeler
Haan, Mylo de Teamspeler
Bouadar, Anouar Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Bogels, Joris Teamspeler
Alhelwani, Omar Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Voss, Syb Teamspeler
Afgeschermd Overige staf
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Afgeschermd Technische staf Assistent-trainer/coach
Afgeschermd Technische staf Trainer/coach