Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO16-1

De Treffers JO16-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

Onder 17 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SJO FC Dalfsen JO17-1
1 1 0 0 6 0 6 0 3
2
Zwart Wit '63 JO17-1
1 1 0 0 5 0 5 0 3
3
SJO AZSV - AD '69 JO17-1
1 1 0 0 6 2 4 0 3
4
csv Apeldoorn JO17-1
1 1 0 0 4 0 4 0 3
5
Achilles E JO16-1
1 1 0 0 4 1 3 0 3
6
CSV'28 JO17-1
1 1 0 0 3 0 3 0 3
7
SML JO16-1
1 1 0 0 5 3 2 0 3
8
DVS'33 Ermelo JO16-1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
9
SDV Barneveld JO17-1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
10
SJO HSC - Buurse JO17-1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
11
Victoria '28 JO17-1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
12
Achilles E JO17-1
1 1 0 0 4 3 1 0 3
13
Orion JO17-1
1 1 0 0 3 2 1 0 3
14
ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1
1 1 0 0 3 2 1 0 3
15
Juliana '31 JO17-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
16
asv Dronten JO17-1
1 1 0 0 4 4 0 0 3
17
Oranje Nassau JO17-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
18
DVC Dedemsvaart JO17-1
1 0 0 1 4 4 0 0 0
19
Unicum JO16-1
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
20
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-1
1 0 0 1 2 3 -1 0 0
21
De Treffers JO17-1
1 0 0 1 2 3 -1 0 0
22
DZC '68 JO17-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
23
Orion JO16-1
1 0 0 1 3 5 -2 0 0
24
HHC Hardenberg JO17-1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
25
Bennekom JO16-1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
26
DTS '35 Ede JO17-1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
27
De Treffers JO16-1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
28
Epe JO17-1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
29
OVC '85 JO17-1
1 0 0 1 0 3 -3 0 0
30
DVV JO16-1
1 0 0 1 2 6 -4 0 0
31
CSV'28 JO16-1
1 0 0 1 0 4 -4 0 0
32
BWO JO17-1
1 0 0 1 0 5 -5 0 0
33
Robur et Velocitas JO16-1
1 0 0 1 0 6 -6 0 0

0239 Onder 16 (najaar A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Orion JO16-1
12 10 1 1 43 11 32 0 31
2
Focus '07 JO16-1
12 8 1 3 35 21 14 0 25
3
De Treffers JO16-1
11 5 2 4 22 20 2 0 17
4
SML JO16-1
12 5 1 6 33 32 1 0 16
5
Jonathan JO16-1
12 4 1 7 27 32 -5 0 13
6
RKSV Nuenen JO16-1
12 4 1 7 13 30 -17 0 13
7
S.V. Brandevoort JO16-1
11 1 1 9 11 38 -27 0 4

0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO16-1
3 3 0 0 12 4 8 0 9
2
DBS JO16-1
2 2 0 0 5 2 3 0 6
3
SV TOP JO16-1
3 2 0 1 5 6 -1 0 6
4
Margriet JO16-1
2 1 0 1 3 1 2 0 3
5
Nivo Sparta JO16-1
2 1 0 1 3 3 0 0 3
6
FC Engelen JO16-1
2 1 0 1 2 2 0 0 3
7
RKSV Nuenen JO16-1
3 0 0 3 5 8 -3 0 0
8
Gemert JO16-1
3 0 0 3 1 10 -9 0 0

Onder 17 beker poulefase

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Achilles E JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Bennekom JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
CSV'28 JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Orion JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Robur et Velocitas JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
SML JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
De Treffers JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Unicum JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
28 jan.
De Treffers JO16-1
FC Engelen JO16-1
2 - 1
21 jan.
De Treffers JO16-1
RKSV Nuenen JO16-1
4 - 3
14 jan.
Gemert JO16-1
De Treffers JO16-1
0 - 6

Competitie uitslagen

0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
14 jan.
Margriet JO16-1
SV TOP JO16-1
3 - 0
14 jan.
RKSV Nuenen JO16-1
FC Engelen JO16-1
0 - 1
14 jan.
Gemert JO16-1
De Treffers JO16-1
0 - 6

Programma

0312 Onder 16 (voorjaar A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
4 feb. 11:30
FC Engelen JO16-1
Margriet JO16-1
Sportpark Engelerpark
4 feb. 12:30
Nivo Sparta JO16-1
Gemert JO16-1
Sportpark De Watertoren
4 feb. 12:30
SV TOP JO16-1
De Treffers JO16-1
Sportpark TOP
4 feb. 14:15
DBS JO16-1
RKSV Nuenen JO16-1
Sportpark Meerhoven
11 feb. 12:00
De Treffers JO16-1
DBS JO16-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
11 feb. 12:30
SV TOP JO16-1
FC Engelen JO16-1
Sportpark TOP
11 feb. 14:00
RKSV Nuenen JO16-1
Nivo Sparta JO16-1
Sportpark de Oude Landen
11 feb. 15:30
Gemert JO16-1
Margriet JO16-1
Sportpark Molenbroek
25 feb. 11:30
FC Engelen JO16-1
Nivo Sparta JO16-1
Sportpark Engelerpark
4 mrt. 11:45
FC Engelen JO16-1
Gemert JO16-1
Sportpark Engelerpark
4 mrt. 12:15
DBS JO16-1
SV TOP JO16-1
Sportpark Meerhoven
4 mrt. 12:30
Nivo Sparta JO16-1
De Treffers JO16-1
Sportpark De Watertoren
4 mrt. 15:00
Margriet JO16-1
RKSV Nuenen JO16-1
Sportpark Amstelhoef

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Peters, Thijmen Teamspeler
Wellens, Thom Teamspeler
Wegh, Jelle Teamspeler
Wegh, Boris Teamspeler
Ven, Sebastiaan van de Teamspeler
Tax, Gosse Teamspeler
Schoonderbeek, Noud Teamspeler
Peters, Niek Teamspeler
Nieuwenhuis, Jop Teamspeler
Loon, Sil van Teamspeler
Hajo, Soufian Teamspeler
Eikhout, Koen Teamspeler
Derks, Tijn Teamspeler
Bouadar, Anouar Teamspeler
Wouters, Jayson Teamspeler
Afgeschermd Technische staf Ass.-trainer/coach
Schoonderbeek, Wilfred Technische staf Trainer
Eikhout, Erik Overige staf Teammanager