Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO11-1

De Treffers JO11-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Beuningse Boys JO11-1JM
6 6 0 0 59 17 42 0 18
2
DVOL JO11-1
6 6 0 0 53 14 39 0 18
3
DIO '30 JO11-1
6 3 1 2 37 21 16 0 10
4
Union JO11-1
6 3 1 2 22 31 -9 0 10
5
AWC JO11-2
6 2 0 4 15 21 -6 0 6
6
Juliana '31 JO11-1
6 2 0 4 21 28 -7 0 6
7
Woezik JO11-2
6 1 0 5 15 44 -29 0 3
8
De Treffers JO11-1
6 0 0 6 11 57 -46 0 0

0269 Onder 11 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Blauw Wit JO11-1
5 4 1 0 18 3 15 0 13
2
SDOO JO11-2
5 3 1 1 18 12 6 0 10
3
De Treffers JO11-1
5 2 2 1 24 15 9 0 8
4
Woezik JO11-2
5 2 1 2 17 16 1 0 7
5
SC Millingen JO11-1
5 2 1 2 13 14 -1 0 7
6
Oranje Blauw JO11-1
4 2 0 2 14 20 -6 0 6
7
SCE JO11-2
5 1 0 4 17 19 -2 0 3
8
Groesbeekse Boys JO11-2
4 0 0 4 4 26 -22 0 0

Eigen uitslagen

0269 Onder 11 (2e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
26 nov.
De Treffers JO11-1
Oranje Blauw JO11-1
12 - 4
19 nov.
SC Millingen JO11-1
De Treffers JO11-1
2 - 2
12 nov.
De Treffers JO11-1
Woezik JO11-2
5 - 5
5 nov.
Groesbeekse Boys JO11-2
De Treffers JO11-1
1 - 5

Competitie uitslagen

0269 Onder 11 (2e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
12 nov.
Oranje Blauw JO11-1
SC Millingen JO11-1
3 - 4
12 nov.
Blauw Wit JO11-1
SCE JO11-2
5 - 1
12 nov.
De Treffers JO11-1
Woezik JO11-2
5 - 5
12 nov.
SDOO JO11-2
Groesbeekse Boys JO11-2
9 - 1
5 nov.
Blauw Wit JO11-1
SDOO JO11-2
1 - 1
5 nov.
Woezik JO11-2
Oranje Blauw JO11-1
2 - 3
5 nov.
Groesbeekse Boys JO11-2
De Treffers JO11-1
1 - 5
5 nov.
SCE JO11-2
SC Millingen JO11-1
2 - 3

Programma

0269 Onder 11 (2e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
3 dec. 08:45
De Treffers JO11-1
SCE JO11-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
3 dec. 09:30
SC Millingen JO11-1
Blauw Wit JO11-1
Sportpark De Hove
3 dec. 10:00
Oranje Blauw JO11-1
SDOO JO11-2
Sportpark Staddijk-Noord
3 dec. 10:00
Woezik JO11-2
Groesbeekse Boys JO11-2
Sportpark Woezik
10 dec. 09:00
SCE JO11-2
Woezik JO11-2
Sportpark Lindenholt
10 dec. 09:45
Blauw Wit JO11-1
Oranje Blauw JO11-1
Sportpark De Schoonhorst
10 dec. 10:00
Groesbeekse Boys JO11-2
SC Millingen JO11-1
Sportpark De Breedeweg
10 dec. 10:45
SDOO JO11-2
De Treffers JO11-1
Sportpark Bretagne
17 dec. 12:00
Oranje Blauw JO11-1
Groesbeekse Boys JO11-2
Sportpark Staddijk-Noord

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Hock, Wout Teamspeler
Moujahid, Nouri Teamspeler
Smits, Kian Teamspeler
Wollenberg, Tom Overige staf Teammanager