Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO11-1

De Treffers JO11-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Woezik JO11-1
7 7 0 0 56 7 49 0 21
2
OSC JO11-1
7 5 0 2 39 21 18 0 15
3
Juliana '31 JO11-1
7 5 0 2 29 31 -2 0 15
4
Trekvogels JO11-1
7 3 1 3 35 36 -1 0 10
5
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1
7 3 0 4 31 33 -2 0 9
6
Spero JO11-1
7 3 0 4 37 41 -4 0 9
7
AWC JO11-1
7 1 1 5 23 38 -15 0 4
8
De Treffers JO11-1
7 0 0 7 14 57 -43 0 0

0269 Onder 11 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
DVOL JO11-1
7 7 0 0 54 17 37 0 21
2
Union JO11-1
7 5 1 1 43 28 15 0 16
3
Unitas '28 JO11-1
7 3 2 2 30 23 7 0 11
4
De Treffers JO11-1
6 3 0 3 33 23 10 0 9
5
OSC JO11-2JM
6 3 0 3 35 35 0 0 9
6
Woezik JO11-2JM
7 1 2 4 19 26 -7 0 5
7
Brakkenstein JO11-1
7 1 1 5 22 46 -24 0 4
8
Eendracht '30 JO11-1
7 1 0 6 14 52 -38 0 3

0270 Onder 11 (3e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO11-1
3 3 0 0 23 5 18 0 9
2
Unitas '28 JO11-1
3 2 1 0 16 14 2 0 7
3
SC Bemmel JO11-1
3 2 0 1 13 20 -7 0 6
4
Woezik JO11-2JM
3 1 1 1 17 9 8 0 4
5
Union JO11-1
3 1 1 1 14 13 1 0 4
6
DVOL JO11-2
3 1 0 2 21 19 2 0 3
7
OSC JO11-2JM
3 0 1 2 11 22 -11 0 1
8
Brakkenstein JO11-1
3 0 0 3 12 25 -13 0 0

Eigen uitslagen

0270 Onder 11 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
24 feb.
De Treffers JO11-1
Brakkenstein JO11-1
9 - 2
3 feb.
De Treffers JO11-1
SC Bemmel JO11-1
9 - 0

Competitie uitslagen

0270 Onder 11 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
3 feb.
Unitas '28 JO11-1
Union JO11-1
6 - 5
3 feb.
OSC JO11-2JM
Woezik JO11-2JM
1 - 11
3 feb.
De Treffers JO11-1
SC Bemmel JO11-1
9 - 0
3 feb.
Brakkenstein JO11-1
DVOL JO11-2
6 - 11

Programma

0270 Onder 11 (3e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
2 mrt. 08:30
OSC JO11-2JM
De Treffers JO11-1
Sportpark Nieuw Balveren
2 mrt. 08:30
DVOL JO11-2
Woezik JO11-2JM
Sportpark Vossenpels
2 mrt. 09:00
Brakkenstein JO11-1
Union JO11-1
Sportpark Brakkenstein
2 mrt. 11:00
Unitas '28 JO11-1
SC Bemmel JO11-1
Sportpark De Parken (Unitas '28)
9 mrt. 08:30
OSC JO11-2JM
Brakkenstein JO11-1
Sportpark Nieuw Balveren
9 mrt. 09:00
Woezik JO11-2JM
Union JO11-1
Sportpark Woezik
9 mrt. 10:00
De Treffers JO11-1
Unitas '28 JO11-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
9 mrt. 10:45
SC Bemmel JO11-1
DVOL JO11-2
Sportpark Ressen
16 mrt. 09:00
Brakkenstein JO11-1
Woezik JO11-2JM
Sportpark Brakkenstein
16 mrt. 09:00
Union JO11-1
SC Bemmel JO11-1
Sportpark De Kluis
16 mrt. 09:45
DVOL JO11-2
De Treffers JO11-1
Sportpark Vossenpels
16 mrt. 10:00
Unitas '28 JO11-1
OSC JO11-2JM
Sportpark De Parken (Unitas '28)

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Heesch, Kyan van Teamspeler
Opperman, Ryano Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Blokhuis, Bas Overige staf Teammanager