De Treffers JO11-1

De Treffers JO11-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0265 Onder 11 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
AWC JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
SC Bemmel JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
DIO '30 JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
DVOL JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Oranje Blauw JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Orion JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
OSC JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
De Treffers JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
Trekvogels JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Union JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Woezik JO11-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 11 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO11-1
2 2 0 0 13 6 7 0 6
2
Orion JO11-1
2 1 0 1 9 11 -2 0 3
3
Oranje Blauw JO11-1
2 0 0 2 7 12 -5 0 0

Eigen uitslagen

Onder 11 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
De Treffers JO11-1
Orion JO11-1
7 - 3
7 sep.
Woezik JO11-2
De Treffers JO11-1
0 - 22
31 aug.
De Treffers JO11-1
Oranje Blauw JO11-1
6 - 3

Competitie uitslagen

Onder 11 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
Orion JO11-1
Woezik JO11-2
22 - 0
31 aug.
De Treffers JO11-1
Oranje Blauw JO11-1
6 - 3

Programma

0265 Onder 11 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 08:30
Woezik JO11-1
Oranje Blauw JO11-1
Sportpark Woezik
21 sep. 09:45
DVOL JO11-1
Orion JO11-1
Sportpark Vossenpels
21 sep. 10:15
De Treffers JO11-1
SC Bemmel JO11-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
21 sep. 10:30
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1
OSC JO11-1
Sportpark De Schuytgraaf
21 sep. 12:00
Union JO11-1
Trekvogels JO11-1
Sportpark De Kluis
21 sep. 13:30
DIO '30 JO11-1
AWC JO11-1
Sportpark De Gelenberg
28 sep. 08:30
OSC JO11-1
De Treffers JO11-1
Sportpark Nieuw Balveren
28 sep. 08:30
SC Bemmel JO11-1
DIO '30 JO11-1
Sportpark Ressen
28 sep. 09:45
Trekvogels JO11-1
DVOL JO11-1
Sportpark De Kwakkenberg
28 sep. 10:00
Oranje Blauw JO11-1
Union JO11-1
Sportpark Staddijk-Noord
28 sep. 11:45
AWC JO11-1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1
Sportpark De Wijchert
28 sep. 11:45
Orion JO11-1
Woezik JO11-1
Sportpark Mariënbosch
5 okt. 08:30
Trekvogels JO11-1
AWC JO11-1
Sportpark De Kwakkenberg
5 okt. 08:30
Oranje Blauw JO11-1
Orion JO11-1
Sportpark Staddijk-Noord
5 okt. 08:30
Woezik JO11-1
De Treffers JO11-1
Sportpark Woezik
5 okt. 08:30
DVOL JO11-1
SC Bemmel JO11-1
Sportpark Vossenpels
5 okt. 10:30
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1
DIO '30 JO11-1
Sportpark De Schuytgraaf
5 okt. 12:00
Union JO11-1
OSC JO11-1
Sportpark De Kluis
12 okt. 08:30
OSC JO11-1
DVOL JO11-1
Sportpark Nieuw Balveren
12 okt. 08:30
SC Bemmel JO11-1
Union JO11-1
Sportpark Ressen
12 okt. 10:00
AWC JO11-1
Oranje Blauw JO11-1
Sportpark De Wijchert
12 okt. 10:15
De Treffers JO11-1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
12 okt. 10:15
Orion JO11-1
Trekvogels JO11-1
Sportpark Mariënbosch
12 okt. 13:30
DIO '30 JO11-1
Woezik JO11-1
Sportpark De Gelenberg

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Jansen, Kevin Teamspeler
Janssen, Nout Teamspeler
Janssen, Senna Teamspeler
Janssen, Ties Teamspeler
Kerkhof, Mart van Teamspeler
Willems, Bart Teamspeler
Zwitserloot, Bram Teamspeler
Janssen, WFJM Overige staf Teammanager
Kerkhof, Michiel van Overige staf Teammanager

X