Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO16-3

De Treffers JO16-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Beuningse Boys JO16-1
5 5 0 0 28 3 25 0 15
2
AWC JO16-1
5 4 0 1 23 6 17 0 12
3
ST UHC/Batavia JO16-1
5 2 1 2 18 14 4 0 7
4
Woezik JO16-2
5 2 1 2 9 22 -13 0 7
5
DVSG JO16-1
5 1 0 4 7 15 -8 0 3
6
De Treffers JO16-3
5 0 0 5 6 31 -25 0 0

0385 Onder 16 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Blauw Wit JO16-1
4 3 1 0 28 6 22 0 10
2
Spero JO16-1
4 3 1 0 11 6 5 0 10
3
DVOL JO16-2
5 3 0 2 16 8 8 0 9
4
OSC JO16-1
5 2 1 2 12 7 5 0 7
5
SC Bemmel JO16-1
5 1 2 2 12 10 2 0 5
6
DVSG JO16-1
3 1 1 1 2 6 -4 0 4
7
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-2
4 1 0 3 8 19 -11 0 3
8
De Treffers JO16-3
4 0 0 4 4 31 -27 0 0

Eigen uitslagen

0385 Onder 16 (2e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
26 nov.
De Treffers JO16-3
DVSG JO16-1
0 - 1
12 nov.
De Treffers JO16-3
Blauw Wit JO16-1
1 - 13
5 nov.
SC Bemmel JO16-1
De Treffers JO16-3
9 - 1

Competitie uitslagen

0385 Onder 16 (2e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
12 nov.
OSC JO16-1
SC Bemmel JO16-1
4 - 0
12 nov.
DVOL JO16-2
Spero JO16-1
3 - 4
12 nov.
DVSG JO16-1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-2
0 - 5
12 nov.
De Treffers JO16-3
Blauw Wit JO16-1
1 - 13
5 nov.
DVOL JO16-2
OSC JO16-1
2 - 0
5 nov.
Spero JO16-1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-2
3 - 0
5 nov.
SC Bemmel JO16-1
De Treffers JO16-3
9 - 1

Programma

0385 Onder 16 (2e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
3 dec. 09:00
De Treffers JO16-3
Spero JO16-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
3 dec. 11:15
Blauw Wit JO16-1
SC Bemmel JO16-1
Sportpark De Schoonhorst
3 dec. 12:00
DVSG JO16-1
OSC JO16-1
Sportpark De Horst (Groesb.)
3 dec. 12:30
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-2
DVOL JO16-2
Sportpark De Schuytgraaf
10 dec. 09:00
SC Bemmel JO16-1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-2
Sportpark Ressen
10 dec. 10:30
Spero JO16-1
Blauw Wit JO16-1
Sportpark De Pas
10 dec. 13:00
DVOL JO16-2
DVSG JO16-1
Sportpark Vossenpels
10 dec. 13:30
OSC JO16-1
De Treffers JO16-3
Sportpark Nieuw Balveren
17 dec. 12:15
Blauw Wit JO16-1
DVSG JO16-1
Sportpark De Schoonhorst
17 dec. 17:00
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-2
De Treffers JO16-3
Sportpark De Schuytgraaf

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Wellens, Lars Teamspeler
Theunissen, Lucas Teamspeler
Peters, Thomas Teamspeler
Knot, Berend Teamspeler
Goralewski, Dawid Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Zwartjes, Nick Teamspeler
Coopmans, Robin Technische staf Trainer/coach
Vermeulen, bas Overige staf Teammanager