Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO16-2

De Treffers JO16-2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0384 Onder 16 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Excelsior Z. JO16-1
7 6 1 0 38 14 24 0 19
2
De Treffers JO16-2
7 4 2 1 25 18 7 0 14
3
Bennekom JO16-2
7 4 1 2 27 14 13 0 13
4
DVOL JO16-1
7 4 0 3 21 16 5 0 12
5
vv Ewijk JO16-1
7 3 2 2 35 35 0 0 11
6
VDZ JO16-2
7 2 0 5 23 30 -7 0 6
7
ESA JO16-1
7 1 0 6 15 34 -19 0 3
8
Oranje Blauw JO16-1
7 1 0 6 19 42 -23 0 3

0385 Onder 16 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SC Bemmel JO16-1JM
6 4 2 0 29 11 18 0 14
2
vv Ewijk JO16-1
6 4 1 1 26 16 10 0 13
3
AWC JO16-1
6 4 0 2 14 11 3 0 12
4
SC Millingen JO16-1
7 3 2 2 16 17 -1 0 11
5
SJO Diosa-Niftrik JO16-1
7 3 1 3 21 24 -3 0 10
6
SC Bemmel JO16-3
6 2 1 3 15 14 1 0 7
7
De Treffers JO16-2
7 1 1 5 11 26 -15 0 4
8
DVOL JO16-1
7 0 2 5 7 20 -13 0 2

0683 Onder 16 (3e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SC Millingen JO16-1
1 1 0 0 6 1 5 0 3
2
De Treffers JO16-2
1 1 0 0 4 3 1 0 3
3
Orion JO16-3
1 1 0 0 2 1 1 0 3
4
DVOL JO16-1
1 1 0 0 1 0 1 0 3
5
AWC JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
SC Bemmel JO16-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
vv Ewijk JO16-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Blauw Wit JO16-1
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
9
Spero JO16-2
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
10
SC Bemmel JO16-3
1 0 0 1 0 1 -1 0 0
11
Alverna JO16-1
1 0 0 1 1 6 -5 0 0

Eigen uitslagen

0683 Onder 16 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
3 feb.
De Treffers JO16-2
Blauw Wit JO16-1
4 - 3

Competitie uitslagen

0683 Onder 16 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
3 feb.
Spero JO16-2
Orion JO16-3
1 - 2
3 feb.
SC Millingen JO16-1
Alverna JO16-1
6 - 1
3 feb.
SC Bemmel JO16-3
DVOL JO16-1
0 - 1
3 feb.
De Treffers JO16-2
Blauw Wit JO16-1
4 - 3

Programma

0683 Onder 16 (3e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
24 feb. 11:00
Alverna JO16-1
De Treffers JO16-2
Sportpark Bospad
24 feb. 11:15
Blauw Wit JO16-1
Spero JO16-2
Sportpark De Schoonhorst
24 feb. 12:15
Orion JO16-3
SC Bemmel JO16-2
Sportpark Mariënbosch
24 feb. 13:00
vv Ewijk JO16-1
SC Millingen JO16-1
Sportpark De Blatenplak
24 feb. 13:00
AWC JO16-1
SC Bemmel JO16-3
Sportpark De Wijchert
2 mrt. 10:45
Alverna JO16-1
vv Ewijk JO16-1
Sportpark Bospad
2 mrt. 10:45
SC Bemmel JO16-3
Orion JO16-3
Sportpark Ressen
2 mrt. 11:00
De Treffers JO16-2
Spero JO16-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
2 mrt. 13:15
SC Bemmel JO16-2
Blauw Wit JO16-1
Sportpark Ressen
6 mrt. 19:30
SC Bemmel JO16-2
AWC JO16-1
Sportpark Ressen
9 mrt. 12:30
Spero JO16-2
SC Bemmel JO16-2
Sportpark De Pas
9 mrt. 12:45
Blauw Wit JO16-1
SC Bemmel JO16-3
Sportpark De Schoonhorst
9 mrt. 13:00
vv Ewijk JO16-1
De Treffers JO16-2
Sportpark De Blatenplak
9 mrt. 13:00
AWC JO16-1
SC Millingen JO16-1
Sportpark De Wijchert
9 mrt. 15:00
DVOL JO16-1
Alverna JO16-1
Sportpark Vossenpels
16 mrt. 10:45
Alverna JO16-1
AWC JO16-1
Sportpark Bospad
16 mrt. 11:00
De Treffers JO16-2
SC Bemmel JO16-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
16 mrt. 12:45
SC Millingen JO16-1
Orion JO16-3
Sportpark De Hove
16 mrt. 13:00
vv Ewijk JO16-1
DVOL JO16-1
Sportpark De Blatenplak
16 mrt. 13:15
SC Bemmel JO16-3
Spero JO16-2
Sportpark Ressen
23 mrt. 11:00
Blauw Wit JO16-1
SC Millingen JO16-1
Sportpark De Schoonhorst
23 mrt. 12:30
Orion JO16-3
Alverna JO16-1
Sportpark Mariënbosch
23 mrt. 13:15
SC Bemmel JO16-2
SC Bemmel JO16-3
Sportpark Ressen
23 mrt. 13:15
AWC JO16-1
vv Ewijk JO16-1
Sportpark De Wijchert

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Hendriks, Luuk Teamspeler
Uden, Juul van Teamspeler
Thijssen, Sem Teamspeler
Meer, Giel van der Teamspeler
Loon, Noud van Teamspeler
Jaspers, Daan Teamspeler
Janssen, Jori Teamspeler
Hock, Ruben Teamspeler
Heijnen, Tim Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Giebels, Mike Teamspeler
Eeren, Sam Teamspeler
Babalikhyan, Gregori Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Wijers, Nick Teamspeler
Claus, Gerrie Overige staf Assistent-scheidsrechter(club)
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager