De Treffers JO8-1

De Treffers JO8-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO8-1
3 3 0 0 37 8 29 0 9
2
Beuningse Boys JO8-1
3 2 0 1 21 13 8 0 6
3
Juliana '31 JO8-1G
3 1 0 2 14 25 -11 0 3
4
AWC JO8-2
3 0 0 3 3 29 -26 0 0

B4560 Zwaulwen jeugdbeker Onder 8 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ESA JO8-1
1 1 0 0 18 0 18 0 3
2
VVOP JO8-1
1 1 0 0 8 3 5 0 3
3
Woezik JO8-1
1 1 0 0 6 3 3 0 3
4
RKHVV JO8-1
1 1 0 0 6 4 2 0 3
5
De Treffers JO8-1
1 1 0 0 6 4 2 0 3
6
FC Zutphen JO8-1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
7
Bennekom JO8-1
1 0 1 0 5 5 0 0 1
8
OSC JO8-1G
1 0 1 0 5 5 0 0 1
9
Hoevelaken JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
AWC JO8-1
1 0 0 1 4 6 -2 0 0
11
Elistha JO8-1
1 0 0 1 4 6 -2 0 0
12
csv Apeldoorn JO8-1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
13
SML JO8-2G
1 0 0 1 3 6 -3 0 0
14
Groen Wit '62 JO8-2
1 0 0 1 3 8 -5 0 0
15
DTS '35 Ede JO8-1
1 0 0 1 0 18 -18 0 0

B4596 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 1/4 finales

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO8-1
1 1 0 0 12 4 8 0 3
2
ESA JO8-1
1 1 0 0 6 2 4 0 3
3
FC Zutphen JO8-1
1 1 0 0 5 3 2 0 3
4
VVOP JO8-1
1 1 0 0 4 3 1 0 3
5
Hoevelaken JO8-1
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
6
RKHVV JO8-1
1 0 0 1 3 5 -2 0 0
7
Bennekom JO8-1
1 0 0 1 2 6 -4 0 0
8
Woezik JO8-1
1 0 0 1 4 12 -8 0 0

B4597 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 1/2 finales

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO8-1
1 1 0 0 6 3 3 0 3
2
ESA JO8-1
1 1 0 0 5 2 3 0 3
3
VVOP JO8-1
1 0 0 1 3 6 -3 0 0
4
FC Zutphen JO8-1
1 0 0 1 2 5 -3 0 0

B4598 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 finale

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ESA JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
De Treffers JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
22 mei 18:30
AWC JO8-1
DIO '30 JO8-1
Sportpark De Wijchert
22 mei 18:30
Woezik JO8-1
DIO '30 JO8-2
Sportpark Woezik
25 mei 08:45
DIO '30 JO8-1
AWC JO8-1
Sportpark De Gelenberg
25 mei 08:45
Orion JO8-1
Trekvogels JO8-1
Sportpark Mariënbosch
25 mei 10:30
Beuningse Boys JO8-1
De Treffers JO8-1
Sportpark De Ooigraaf
25 mei 11:00
DIO '30 JO8-2
Woezik JO8-1
Sportpark De Gelenberg
28 mei 18:30
Trekvogels JO8-1
Woezik JO8-1
Sportpark De Kwakkenberg
29 mei 18:30
De Treffers JO8-1
DIO '30 JO8-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
1 jun. 08:30
AWC JO8-1
Trekvogels JO8-1
Sportpark De Wijchert
1 jun. 10:30
DIO '30 JO8-1
Woezik JO8-1
Sportpark De Gelenberg
1 jun. 10:30
Orion JO8-1
Beuningse Boys JO8-1
Sportpark Mariënbosch
5 jun. 18:30
De Treffers JO8-1
AWC JO8-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)

B4598 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 finale

Datum Thuis Uit Accommodatie
1 jun. 09:30
De Treffers JO8-1
ESA JO8-1
Sportpark Peppelensteeg

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Nielen, Thijn Teamspeler
Raaij, Dex van Teamspeler
Rikken, Bram Teamspeler
Rutten, Jim Teamspeler
Valk, Jano de Teamspeler
Nielen, Thijn Overige staf Teammanager
Peters, Matthieu Overige staf Teammanager
Raaij, Dex van Overige staf Teammanager

X