De Treffers JO8-1

De Treffers JO8-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO8-1
3 3 0 0 37 8 29 0 9
2
Beuningse Boys JO8-1
3 2 0 1 21 13 8 0 6
3
Juliana '31 JO8-1G
3 1 0 2 14 25 -11 0 3
4
AWC JO8-2
3 0 0 3 3 29 -26 0 0

B4560 Zwaulwen jeugdbeker Onder 8 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ESA JO8-1
1 1 0 0 18 0 18 0 3
2
VVOP JO8-1
1 1 0 0 8 3 5 0 3
3
Woezik JO8-1
1 1 0 0 6 3 3 0 3
4
RKHVV JO8-1
1 1 0 0 6 4 2 0 3
5
De Treffers JO8-1
1 1 0 0 6 4 2 0 3
6
FC Zutphen JO8-1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
7
Bennekom JO8-1
1 0 1 0 5 5 0 0 1
8
OSC JO8-1G
1 0 1 0 5 5 0 0 1
9
Hoevelaken JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
AWC JO8-1
1 0 0 1 4 6 -2 0 0
11
Elistha JO8-1
1 0 0 1 4 6 -2 0 0
12
csv Apeldoorn JO8-1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
13
SML JO8-2G
1 0 0 1 3 6 -3 0 0
14
Groen Wit '62 JO8-2
1 0 0 1 3 8 -5 0 0
15
DTS '35 Ede JO8-1
1 0 0 1 0 18 -18 0 0

B4596 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 1/4 finales

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Bennekom JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
ESA JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Hoevelaken JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
RKHVV JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
De Treffers JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
VVOP JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Woezik JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
FC Zutphen JO8-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 09:00
Beuningse Boys JO8-1
DIO '30 JO8-1
Sportpark De Ooigraaf
30 mrt. 10:15
DIO '30 JO8-2
Orion JO8-1
Sportpark De Gelenberg
6 apr. 08:30
Woezik JO8-1
DIO '30 JO8-1
Sportpark Woezik
6 apr. 09:00
Beuningse Boys JO8-1
Orion JO8-1
Sportpark De Ooigraaf
6 apr. 09:45
Trekvogels JO8-1
AWC JO8-1
Sportpark De Kwakkenberg
6 apr. 11:00
DIO '30 JO8-2
De Treffers JO8-1
Sportpark De Gelenberg
13 apr. 08:30
AWC JO8-1
Woezik JO8-1
Sportpark De Wijchert
13 apr. 08:45
De Treffers JO8-1
Trekvogels JO8-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
13 apr. 11:15
Orion JO8-1
DIO '30 JO8-2
Sportpark Mariënbosch
13 apr. 12:00
DIO '30 JO8-1
Beuningse Boys JO8-1
Sportpark De Gelenberg
20 apr. 08:30
Woezik JO8-1
Orion JO8-1
Sportpark Woezik
20 apr. 08:45
De Treffers JO8-1
AWC JO8-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
20 apr. 09:00
Beuningse Boys JO8-1
DIO '30 JO8-2
Sportpark De Ooigraaf
20 apr. 09:45
Trekvogels JO8-1
DIO '30 JO8-1
Sportpark De Kwakkenberg

B4596 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 1/4 finales

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 08:30
Bennekom JO8-1
ESA JO8-1
Sportpark De Eikelhof
30 mrt. 08:30
De Treffers JO8-1
Woezik JO8-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
30 mrt. 08:30
RKHVV JO8-1
FC Zutphen JO8-1
Sportpark De Blauwenburcht
30 mrt. 08:30
VVOP JO8-1
Hoevelaken JO8-1
Sportpark De Roeleneng

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Nielen, Thijn Teamspeler
Raaij, Dex van Teamspeler
Rikken, Bram Teamspeler
Rutten, Jim Teamspeler
Valk, Jano de Teamspeler
Nielen, Thijn Overige staf Teammanager
Peters, Matthieu Overige staf Teammanager
Raaij, Dex van Overige staf Teammanager

X