De Treffers JO17-2

De Treffers JO17-2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0235 Onder 17 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Aquila JO17-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Beuningse Boys JO17-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Eendracht '30 JO17-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
SC Millingen JO17-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Oranje Blauw JO17-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Orion JO17-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
OSC JO17-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Quick 1888 JO17-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Spero JO17-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
De Treffers JO17-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Trekvogels JO17-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
UHC JO17-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 17 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Juliana '31 JO17-2
3 2 1 0 20 6 14 0 7
2
GVA JO17-1
3 1 1 1 15 8 7 0 4
3
De Treffers JO17-2
3 1 0 2 4 12 -8 0 3
4
Jonge Kracht JO17-2
3 1 0 2 4 17 -13 0 3

Eigen uitslagen

Onder 17 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
Juliana '31 JO17-2
De Treffers JO17-2
4 - 0
7 sep.
Jonge Kracht JO17-2
De Treffers JO17-2
0 - 4
31 aug.
De Treffers JO17-2
GVA JO17-1
0 - 8

Competitie uitslagen

Onder 17 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
De Treffers JO17-2
GVA JO17-1
0 - 8
31 aug.
Juliana '31 JO17-2
Jonge Kracht JO17-2
11 - 1

Programma

0235 Onder 17 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 11:00
Quick 1888 JO17-1
OSC JO17-2
Sportpark De Dennen
21 sep. 12:30
Spero JO17-2
Oranje Blauw JO17-1
Sportpark De Pas
21 sep. 15:00
UHC JO17-1
Trekvogels JO17-2
Sportpark Schaarweide
21 sep. 15:00
Aquila JO17-1
SC Millingen JO17-1
Sportpark De Zeven Morgen
21 sep. 15:15
De Treffers JO17-2
Eendracht '30 JO17-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
21 sep. 16:15
Orion JO17-3
Beuningse Boys JO17-2
Sportpark Mariënbosch
28 sep. 10:00
Oranje Blauw JO17-1
UHC JO17-1
Sportpark Staddijk-Noord
28 sep. 10:45
Beuningse Boys JO17-2
Aquila JO17-1
Sportpark De Ooigraaf
28 sep. 12:45
SC Millingen JO17-1
Quick 1888 JO17-1
Sportpark De Hove
28 sep. 13:00
Trekvogels JO17-2
De Treffers JO17-2
Sportpark De Kwakkenberg
28 sep. 13:15
Eendracht '30 JO17-1
Spero JO17-2
Sportpark De Maasvallei
28 sep. 15:30
OSC JO17-2
Orion JO17-3
Sportpark Nieuw Balveren
5 okt. 10:00
Oranje Blauw JO17-1
Eendracht '30 JO17-1
Sportpark Staddijk-Noord
5 okt. 11:00
Quick 1888 JO17-1
Aquila JO17-1
Sportpark De Dennen
5 okt. 12:30
Spero JO17-2
Orion JO17-3
Sportpark De Pas
5 okt. 13:00
Trekvogels JO17-2
SC Millingen JO17-1
Sportpark De Kwakkenberg
5 okt. 14:00
De Treffers JO17-2
Beuningse Boys JO17-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
5 okt. 15:00
UHC JO17-1
OSC JO17-2
Sportpark Schaarweide
12 okt. 10:00
Orion JO17-3
Quick 1888 JO17-1
Sportpark Mariënbosch
12 okt. 10:45
SC Millingen JO17-1
Oranje Blauw JO17-1
Sportpark De Hove
12 okt. 11:45
Beuningse Boys JO17-2
UHC JO17-1
Sportpark De Ooigraaf
12 okt. 13:00
Eendracht '30 JO17-1
Trekvogels JO17-2
Sportpark De Maasvallei
12 okt. 15:00
Aquila JO17-1
Spero JO17-2
Sportpark De Zeven Morgen
12 okt. 16:30
OSC JO17-2
De Treffers JO17-2
Sportpark Nieuw Balveren

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Thijssen, Siem Teamspeler
Tebbens, Daan Teamspeler
Ostendorp, Pim Teamspeler
Nillessen, Luuk Teamspeler
Kersten, Quince Teamspeler
Hendriks, Reno Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Wellens, Stijn Teamspeler
Afgeschermd Technische staf Ass.-trainer/coach
Ostendorp, Pim Overige staf Teammanager

X