Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO17-1

De Treffers JO17-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0236 Onder 17 (najaar A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Unitas'30 JO17-1
11 10 0 1 50 17 33 0 30
2
SV Unitas'59 JO17-1
11 8 0 3 33 14 19 0 24
3
VOAB JO17-1
11 8 0 3 33 17 16 0 24
4
TSC JO17-1
11 6 0 5 21 21 0 0 18
5
Juliana '31 JO17-1
11 5 2 4 23 21 2 0 17
6
Scharn JO17-1
11 4 2 5 23 33 -10 0 14
7
Gemert JO17-1
11 4 1 6 27 31 -4 0 13
8
De Treffers JO17-1
11 4 1 6 20 25 -5 0 13
9
Brabantia JO17-1
11 3 3 5 15 23 -8 0 12
10
VV Trinitas Oisterwijk JO17-1
11 3 3 5 18 30 -12 0 12
11
SV Venray JO17-1
11 3 1 7 20 29 -9 0 10
12
FC Engelen JO17-1
11 0 3 8 11 33 -22 1 2

0238 Onder 17 (voorjaar A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SV Unitas'59 JO17-1
1 1 0 0 6 0 6 0 3
2
Beuningse Boys JO17-1
1 1 0 0 4 1 3 0 3
3
OSC JO17-1
1 1 0 0 4 1 3 0 3
4
VOAB JO17-1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
5
Juliana '31 JO17-1
1 1 0 0 2 0 2 0 3
6
Bennekom JO17-1
1 1 0 0 3 2 1 0 3
7
Scharn JO17-1
1 0 0 1 2 3 -1 0 0
8
De Treffers JO17-1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
9
UNA JO17-1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
10
Gemert JO17-1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
11
VV Trinitas Oisterwijk JO17-1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
12
Brabantia JO17-1
1 0 0 1 0 6 -6 0 0

Onder 17 beker poulefase

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Beuningse Boys JO17-1
3 2 1 0 9 5 4 0 7
2
Juliana '31 JO17-1
3 2 1 0 4 1 3 0 7
3
De Treffers JO17-1
3 1 0 2 6 5 1 0 3
4
Woezik JO17-1
3 0 0 3 4 12 -8 0 0

Eigen uitslagen

0238 Onder 17 (voorjaar A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
3 feb.
De Treffers JO17-1
VOAB JO17-1
1 - 3

Competitie uitslagen

0238 Onder 17 (voorjaar A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
3 feb.
Scharn JO17-1
Bennekom JO17-1
2 - 3
3 feb.
UNA JO17-1
Juliana '31 JO17-1
0 - 2
3 feb.
VV Trinitas Oisterwijk JO17-1
OSC JO17-1
1 - 4
3 feb.
SV Unitas'59 JO17-1
Brabantia JO17-1
6 - 0
3 feb.
Gemert JO17-1
Beuningse Boys JO17-1
1 - 4
3 feb.
De Treffers JO17-1
VOAB JO17-1
1 - 3

Programma

0238 Onder 17 (voorjaar A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
24 feb. 12:15
OSC JO17-1
SV Unitas'59 JO17-1
Sportpark Nieuw Balveren
24 feb. 12:30
Juliana '31 JO17-1
Gemert JO17-1
Sportpark De Broeklanden
24 feb. 13:00
VOAB JO17-1
UNA JO17-1
Sportpark Van den Wildenberg
24 feb. 13:00
Bennekom JO17-1
De Treffers JO17-1
Sportpark De Eikelhof
24 feb. 13:30
Brabantia JO17-1
Scharn JO17-1
Sportpark Strijp
24 feb. 15:00
Beuningse Boys JO17-1
VV Trinitas Oisterwijk JO17-1
Sportpark De Ooigraaf
2 mrt. 11:45
OSC JO17-1
Beuningse Boys JO17-1
Sportpark Nieuw Balveren
2 mrt. 13:00
De Treffers JO17-1
Brabantia JO17-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
2 mrt. 13:15
Gemert JO17-1
VOAB JO17-1
Sportpark Molenbroek
2 mrt. 14:15
SV Unitas'59 JO17-1
Scharn JO17-1
Sportpark Bokt
2 mrt. 14:30
VV Trinitas Oisterwijk JO17-1
Juliana '31 JO17-1
Sportpark D'n Donk
2 mrt. 15:15
UNA JO17-1
Bennekom JO17-1
Sportpark Zeelst
9 mrt. 12:30
Juliana '31 JO17-1
OSC JO17-1
Sportpark De Broeklanden
9 mrt. 13:00
Bennekom JO17-1
Gemert JO17-1
Sportpark De Eikelhof
9 mrt. 14:00
Scharn JO17-1
De Treffers JO17-1
Sportpark Scharn
9 mrt. 15:00
VOAB JO17-1
VV Trinitas Oisterwijk JO17-1
Sportpark Van den Wildenberg
9 mrt. 15:00
Beuningse Boys JO17-1
SV Unitas'59 JO17-1
Sportpark De Ooigraaf
9 mrt. 15:15
Brabantia JO17-1
UNA JO17-1
Sportpark Strijp
16 mrt. 13:15
Gemert JO17-1
Brabantia JO17-1
Sportpark Molenbroek
16 mrt. 14:00
OSC JO17-1
VOAB JO17-1
Sportpark Nieuw Balveren
16 mrt. 14:15
SV Unitas'59 JO17-1
De Treffers JO17-1
Sportpark Bokt
16 mrt. 14:30
VV Trinitas Oisterwijk JO17-1
Bennekom JO17-1
Sportpark D'n Donk
16 mrt. 15:00
Beuningse Boys JO17-1
Juliana '31 JO17-1
Sportpark De Ooigraaf
16 mrt. 15:15
UNA JO17-1
Scharn JO17-1
Sportpark Zeelst
23 mrt. 12:30
Juliana '31 JO17-1
SV Unitas'59 JO17-1
Sportpark De Broeklanden
23 mrt. 13:00
Bennekom JO17-1
OSC JO17-1
Sportpark De Eikelhof
23 mrt. 13:00
De Treffers JO17-1
UNA JO17-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
23 mrt. 14:00
Scharn JO17-1
Gemert JO17-1
Sportpark Scharn
23 mrt. 15:00
VOAB JO17-1
Beuningse Boys JO17-1
Sportpark Van den Wildenberg
23 mrt. 15:15
Brabantia JO17-1
VV Trinitas Oisterwijk JO17-1
Sportpark Strijp

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Riet o/g Scholten, Lars te Teamspeler
Wouters, Jayson Teamspeler
Wisse, Jayvanio Teamspeler
Wellens, Thom Teamspeler
Wegh, Jelle Teamspeler
Wegh, Boris Teamspeler
Ven, Sebastiaan van de Teamspeler
Tax, Gosse Teamspeler
Schoonderbeek, Noud Teamspeler
Schonhoven, Jules Teamspeler
Peters, Thijmen Teamspeler
Peters, Niek Teamspeler
Nieuwenhuis, Jop Teamspeler
Loon, Sil van Teamspeler
Liakathoesein, Raiz Teamspeler
Eikhout, Koen Teamspeler
Derks, Tijn Teamspeler
Zerrad, Robert Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Kerkhof, Michiel van Technische staf Assistent-trainer/coach
Eikhout, Erik Overige staf Teammanager
Bredewout, Sil Technische staf Trainer/coach