De Treffers JO12-3

De Treffers JO12-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0253 Onder 12 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
WVW JO12-1
11 11 0 0 79 19 60 0 33
2
Orion JO12-4
10 9 0 1 96 19 77 0 27
3
Oranje Blauw JO12-2
10 8 0 2 65 17 48 0 24
4
De Bataven JO12-4
11 7 0 4 47 17 30 0 21
5
DVOL JO12-4
11 6 0 5 58 38 20 0 18
6
Juliana '31 JO12-3
11 5 1 5 43 50 -7 0 16
7
AWC JO12-1
10 4 1 5 40 59 -19 0 13
8
Groesbeekse Boys JO12-1
11 4 1 6 33 67 -34 0 13
9
ST: SVO '68/VVLK JO12-1
11 2 2 7 27 70 -43 0 8
10
Orion JO12-6M
10 2 1 7 22 60 -38 0 7
11
De Treffers JO12-3
11 2 1 8 32 41 -9 0 7
12
Astrantia JO12-1
11 0 1 10 11 96 -85 0 1

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
OSC JO12-4
3 3 0 0 20 5 15 0 9
2
De Treffers JO12-3
4 3 0 1 12 8 4 0 9
3
BOA-jc JO12-2G
5 3 0 2 23 16 7 0 9
4
Spero JO12-4
2 1 0 1 7 5 2 0 3
5
Beuningse Boys JO12-2
4 1 0 3 19 29 -10 0 3
6
Astrantia JO12-1
4 0 0 4 7 25 -18 0 0

Onder 12 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
DVOL JO12-3
3 2 1 0 24 4 20 0 7
2
De Treffers JO12-3
3 2 1 0 8 5 3 0 7
3
ST: SVO '68/VVLK JO12-1
3 1 0 2 11 18 -7 0 3
4
Orion JO12-6M
3 0 0 3 4 20 -16 0 0

Eigen uitslagen

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
23 mrt.
OSC JO12-4
De Treffers JO12-3
3 - 0
16 mrt.
De Treffers JO12-3
BOA-jc JO12-2G
5 - 1
9 mrt.
De Treffers JO12-3
Astrantia JO12-1
2 - 1

Competitie uitslagen

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
9 mrt.
Spero JO12-4
BOA-jc JO12-2G
2 - 3
9 mrt.
De Treffers JO12-3
Astrantia JO12-1
2 - 1
9 mrt.
OSC JO12-4
Beuningse Boys JO12-2
10 - 4

Programma

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 09:00
Spero JO12-4
OSC JO12-4
Sportpark De Pas
6 apr. 10:30
Spero JO12-4
De Treffers JO12-3
Sportpark De Pas
6 apr. 11:30
BOA-jc JO12-2G
OSC JO12-4
Sportpark Heppert
6 apr. 12:00
Beuningse Boys JO12-2
Astrantia JO12-1
Sportpark De Ooigraaf
13 apr. 08:30
OSC JO12-4
Spero JO12-4
Sportpark Nieuw Balveren
13 apr. 08:45
De Treffers JO12-3
Beuningse Boys JO12-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
13 apr. 10:30
Astrantia JO12-1
BOA-jc JO12-2G
Sportpark De Heikant
20 apr. 08:45
De Treffers JO12-3
Spero JO12-4
Sportpark Zuid (Groesbeek)
20 apr. 10:30
Astrantia JO12-1
OSC JO12-4
Sportpark De Heikant

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Schonhoven, Jules Teamspeler
Spanjers, Jop Teamspeler
Zwartjes, Nick Teamspeler
Zwartjes - Wijnhoven, Marloes Overige staf Teammanager

X