De Treffers JO17-3

De Treffers JO17-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0235 Onder 17 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Bataven JO17-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
DVOV JO17-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Eendracht JO17-1G
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Eldenia JO17-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Jonge Kracht JO17-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
RKHVV JO17-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
SML JO17-6
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Spero JO17-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
De Treffers JO17-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
VDZ JO17-4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
VIOD JO17-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Sc Westervoort JO17-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 17 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Juliana '31 JO17-3
2 2 0 0 6 1 5 0 6
2
SJO DVSG Germania JO17-1
2 1 0 1 2 5 -3 0 3
3
De Treffers JO17-3
2 0 0 2 2 4 -2 0 0

Eigen uitslagen

Onder 17 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
SJO DVSG Germania JO17-1
De Treffers JO17-3
2 - 1
7 sep.
Juliana '31 JO17-3
De Treffers JO17-3
2 - 1

Competitie uitslagen

Onder 17 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
SJO DVSG Germania JO17-1
Juliana '31 JO17-3
0 - 4

Programma

0235 Onder 17 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 12:15
SML JO17-6
Sc Westervoort JO17-2
Sportpark De Bakenberg
21 sep. 14:00
Eendracht JO17-1G
VIOD JO17-3
Sportpark Over het Lange Water
21 sep. 14:00
RKHVV JO17-4
Eldenia JO17-4
Sportpark De Blauwenburcht
21 sep. 14:30
De Bataven JO17-4
VDZ JO17-4
Sportpark Walburgen
21 sep. 15:15
Jonge Kracht JO17-3
De Treffers JO17-3
Sportpark Schalkshof
21 sep. 15:15
Spero JO17-4
DVOV JO17-3
Sportpark De Pas
28 sep. 10:45
De Treffers JO17-3
De Bataven JO17-4
Sportpark Zuid (Groesbeek)
28 sep. 13:00
DVOV JO17-3
RKHVV JO17-4
Sportpark De Pinkenberg
28 sep. 13:30
VIOD JO17-3
Jonge Kracht JO17-3
Sportpark Dichteren
28 sep. 14:30
Sc Westervoort JO17-2
Spero JO17-4
Sportpark Naederhuyse
28 sep. 15:15
Eldenia JO17-4
SML JO17-6
Sportpark Elden
28 sep. 16:15
VDZ JO17-4
Eendracht JO17-1G
Sportpark 't Cranevelt
5 okt. 12:00
SML JO17-6
VIOD JO17-3
Sportpark De Bakenberg
5 okt. 14:00
Eendracht JO17-1G
De Bataven JO17-4
Sportpark Over het Lange Water
5 okt. 14:30
Sc Westervoort JO17-2
VDZ JO17-4
Sportpark Naederhuyse
5 okt. 15:15
Eldenia JO17-4
DVOV JO17-3
Sportpark Elden
5 okt. 15:15
Spero JO17-4
De Treffers JO17-3
Sportpark De Pas
5 okt. 15:45
RKHVV JO17-4
Jonge Kracht JO17-3
Sportpark De Blauwenburcht
12 okt. 10:45
De Treffers JO17-3
SML JO17-6
Sportpark Zuid (Groesbeek)
12 okt. 13:30
VDZ JO17-4
Eldenia JO17-4
Sportpark 't Cranevelt
12 okt. 13:30
VIOD JO17-3
Spero JO17-4
Sportpark Dichteren
12 okt. 14:30
De Bataven JO17-4
RKHVV JO17-4
Sportpark Walburgen
12 okt. 14:30
DVOV JO17-3
Sc Westervoort JO17-2
Sportpark De Pinkenberg
12 okt. 15:15
Jonge Kracht JO17-3
Eendracht JO17-1G
Sportpark Schalkshof

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Vermeulen, Kjeld Teamspeler
Rutten, Xander Teamspeler
Raef, Rens de Teamspeler
Leur, Duuk van Teamspeler
Knijpinga, Brian Teamspeler
Kersten, Stan Teamspeler
Kamps, Jurre Teamspeler
Vissers, Koen Teamspeler
Eshuis, Job Teamspeler
Bömer, Lucas Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Eshuis, Job Overige staf Teammanager
Poll, Albert v.d. Overige staf Teammanager
Kamps, Hennie Technische staf Trainer/coach

X