Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO17-3

De Treffers JO17-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
DDV '23 JO17-1
6 6 0 0 50 4 46 0 18
2
Union JO17-4
6 5 0 1 26 9 17 0 15
3
DVSG JO17-1
6 3 1 2 23 16 7 0 10
4
Orion JO17-4
6 3 1 2 19 18 1 0 10
5
De Treffers JO17-3
6 2 0 4 18 20 -2 0 6
6
SCW '23 JO17-2
6 0 1 5 3 30 -27 0 1
7
Unitas '28 JO17-1
6 0 1 5 6 48 -42 0 1

0383 Onder 17 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Trekvogels JO17-2
5 5 0 0 25 6 19 0 15
2
VDZ JO17-3
5 4 0 1 22 7 15 0 12
3
Unitas '28 JO17-1
5 3 0 2 10 15 -5 0 9
4
Bennekom JO17-4
4 2 0 2 12 12 0 0 6
5
Orion JO17-5
5 2 0 3 13 13 0 0 6
6
De Treffers JO17-3
6 2 0 4 9 14 -5 0 6
7
Advendo '57 JO17-1
4 1 0 3 5 12 -7 0 3
8
SCW '23 JO17-2
6 1 0 5 9 26 -17 0 3

0682 Onder 17 (3e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Trekvogels JO17-2
9 8 1 0 50 8 42 0 25
2
Orion JO17-5
9 5 0 4 18 22 -4 0 15
3
De Treffers JO17-3
8 4 1 3 19 13 6 0 13
4
Juliana '31 JO17-2
9 4 0 5 29 28 1 0 12
5
Unitas '28 JO17-1
8 3 1 4 15 31 -16 0 10
6
Bennekom JO17-4
9 3 1 5 19 29 -10 0 10
7
SCW '23 JO17-2
7 2 1 4 17 19 -2 0 7
8
OVC '85 JO17-3
9 2 1 6 15 32 -17 0 7

Eigen uitslagen

0682 Onder 17 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
6 apr.
De Treffers JO17-3
Bennekom JO17-4
5 - 0
23 mrt.
Orion JO17-5
De Treffers JO17-3
1 - 0

Competitie uitslagen

0682 Onder 17 (3e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
30 mrt.
Trekvogels JO17-2
Unitas '28 JO17-1
8 - 1
28 mrt.
OVC '85 JO17-3
Unitas '28 JO17-1
1 - 3
23 mrt.
Orion JO17-5
De Treffers JO17-3
1 - 0
23 mrt.
Bennekom JO17-4
SCW '23 JO17-2
1 - 1
23 mrt.
Unitas '28 JO17-1
OVC '85 JO17-3
0 - 0
23 mrt.
Juliana '31 JO17-2
Trekvogels JO17-2
2 - 3

Programma

0682 Onder 17 (3e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
20 apr. 11:00
OVC '85 JO17-3
Bennekom JO17-4
Sportpark De Bilderberg
20 apr. 11:15
Trekvogels JO17-2
De Treffers JO17-3
Sportpark De Kwakkenberg
20 apr. 12:00
Juliana '31 JO17-2
Unitas '28 JO17-1
Sportpark De Broeklanden
20 apr. 15:00
SCW '23 JO17-2
Orion JO17-5
Wilhelmina sportpark
4 mei 11:00
De Treffers JO17-3
OVC '85 JO17-3
Sportpark Zuid (Groesbeek)
4 mei 12:30
Orion JO17-5
Juliana '31 JO17-2
Sportpark Mariënbosch
4 mei 15:00
SCW '23 JO17-2
Trekvogels JO17-2
Wilhelmina sportpark
4 mei 15:00
Bennekom JO17-4
Unitas '28 JO17-1
Sportpark De Eikelhof
11 mei 12:30
Juliana '31 JO17-2
Orion JO17-5
Sportpark De Broeklanden
11 mei 13:45
Trekvogels JO17-2
SCW '23 JO17-2
Sportpark De Kwakkenberg
11 mei 15:30
Unitas '28 JO17-1
Bennekom JO17-4
Sportpark De Parken (Unitas '28)
16 mei 19:00
OVC '85 JO17-3
De Treffers JO17-3
Sportpark De Bilderberg

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Theunissen, Lucas Teamspeler
Schoonenberg, Noud Teamspeler
Peters, Thomas Teamspeler
Meeussen, Floris Teamspeler
Krijgsman, Pim Teamspeler
Knot, Berend Teamspeler
Haaren, Teun van Teamspeler
Goralewski, Dawid Teamspeler
Eeren, Peerke Teamspeler
Claus, Lars Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Zwartjes, Nick Teamspeler
Gemert, Leon Overige staf Teammanager
Schoonenberg, Arno Overige staf Teammanager