De Treffers JO17-3

De Treffers JO17-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0235 Onder 17 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Groesbeekse Boys JO17-2
10 9 0 1 48 15 33 0 27
2
Juliana '31 JO17-4
11 9 0 2 65 21 44 0 27
3
Orion JO17-6
11 8 1 2 57 15 42 0 25
4
Woezik JO17-6
10 6 1 3 50 25 25 0 19
5
Oranje Blauw JO17-2
11 5 1 5 31 34 -3 0 16
6
Brakkenstein JO17-3
10 4 2 4 35 35 0 0 14
7
DVE-Trajanus JO17-1
9 4 0 5 44 34 10 0 12
8
Eendracht '30 JO17-2
10 3 3 4 26 30 -4 0 12
9
SJO DVSG Germania JO17-1
11 3 2 6 17 30 -13 0 11
10
Union JO17-3
9 3 0 6 21 24 -3 0 9
11
De Treffers JO17-3
10 1 0 9 14 65 -51 0 3
12
Woezik JO17-8
10 1 0 9 15 95 -80 0 3

0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Union JO17-3
5 5 0 0 23 9 14 0 15
2
DIO '30 JO17-3
4 3 1 0 15 7 8 0 10
3
DVOL JO17-4
3 3 0 0 15 4 11 0 9
4
SVHA JO17-2
4 3 0 1 15 5 10 0 9
5
ST: Victoria '25/SCD '33 JO17-2
4 2 0 2 16 13 3 0 6
6
BVC '12 JO17-2
4 2 0 2 16 14 2 0 6
7
Trekvogels JO17-3
5 1 1 3 10 17 -7 0 4
8
SC Bemmel JO17-5
4 1 0 3 12 14 -2 0 3
9
De Treffers JO17-3
4 1 0 3 11 18 -7 0 3
10
Blauw Wit JO17-4
3 0 0 3 3 15 -12 0 0
11
Dodewaard JO17-2
4 0 0 4 5 25 -20 0 0

Onder 17 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SJO DVSG Germania JO17-2
3 3 0 0 28 2 26 0 9
2
Woezik JO17-5
3 2 0 1 6 7 -1 0 6
3
De Treffers JO17-3
3 1 0 2 5 16 -11 0 3
4
DVOL JO17-4
3 0 0 3 7 21 -14 0 0

Eigen uitslagen

0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
23 mrt.
Blauw Wit JO17-4
De Treffers JO17-3
0 - 6
16 mrt.
De Treffers JO17-3
Union JO17-3
2 - 5

Competitie uitslagen

0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
9 mrt.
DVOL JO17-4
Trekvogels JO17-3
2 - 0
9 mrt.
Blauw Wit JO17-4
BVC '12 JO17-2
3 - 8
9 mrt.
Union JO17-3
SVHA JO17-2
4 - 1
9 mrt.
Dodewaard JO17-2
SC Bemmel JO17-5
0 - 7

Programma

0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 13:30
SC Bemmel JO17-5
Blauw Wit JO17-4
Sportpark Ressen
30 mrt. 15:00
BVC '12 JO17-2
ST: Victoria '25/SCD '33 JO17-2
Sportpark 't Groothuis
30 mrt. 15:00
DIO '30 JO17-3
DVOL JO17-4
Sportpark De Gelenberg
6 apr. 11:00
SVHA JO17-2
Trekvogels JO17-3
Sportpark De Zandakkers
6 apr. 11:15
De Treffers JO17-3
DIO '30 JO17-3
Sportpark Zuid (Groesbeek)
6 apr. 13:30
SC Bemmel JO17-5
DVOL JO17-4
Sportpark Ressen
6 apr. 15:00
BVC '12 JO17-2
Dodewaard JO17-2
Sportpark 't Groothuis
6 apr. 15:15
Blauw Wit JO17-4
Union JO17-3
Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
13 apr. 11:25
Dodewaard JO17-2
De Treffers JO17-3
Sportpark De Eng
13 apr. 13:00
Trekvogels JO17-3
SC Bemmel JO17-5
Sportpark De Kwakkenberg
13 apr. 13:15
ST: Victoria '25/SCD '33 JO17-2
SVHA JO17-2
Sportpark Kremershof
13 apr. 15:00
DIO '30 JO17-3
Blauw Wit JO17-4
Sportpark De Gelenberg
13 apr. 15:00
DVOL JO17-4
BVC '12 JO17-2
Sportpark Vossenpels

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Lasaroms, Tim Teamspeler
Knijpinga, Brian Teamspeler
Kersten, Stan Teamspeler
Gerrits, Sem Teamspeler
Eshuis, Job Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Vermeulen, Kjeld Teamspeler
Eshuis, Job Overige staf Teammanager
Kamps, Hennie Technische staf Trainer/coach
Poll, Albert v.d. Overige staf Teammanager

X