Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO14-3

De Treffers JO14-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Union JO14-2
5 5 0 0 46 11 35 0 15
2
Brakkenstein JO14-2
5 4 0 1 26 14 12 0 12
3
SC Bemmel JO14-2
5 2 1 2 12 13 -1 0 7
4
De Treffers JO14-3
5 1 1 3 15 19 -4 0 4
5
Orion JO14-3
5 1 1 3 7 21 -14 0 4
6
Orion JO14-4
5 0 1 4 5 33 -28 0 1

0390 Onder 14 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
DVOL JO14-2
5 4 1 0 24 11 13 0 13
2
Oranje Blauw JO14-2
5 4 0 1 32 17 15 0 12
3
Eendracht '30 JO14-1
5 4 0 1 18 7 11 0 12
4
Groesbeekse Boys JO14-1JM
5 2 0 3 10 17 -7 0 6
5
AWC JO14-1JM
5 2 0 3 8 20 -12 0 6
6
De Treffers JO14-3
4 1 0 3 15 20 -5 0 3
7
Orion JO14-3
4 1 0 3 7 12 -5 0 3
8
SJO Diosa-Niftrik JO14-1
5 0 1 4 10 20 -10 0 1

Eigen uitslagen

0390 Onder 14 (2e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
26 nov.
DVOL JO14-2
De Treffers JO14-3
7 - 5
12 nov.
Eendracht '30 JO14-1
De Treffers JO14-3
3 - 1
5 nov.
Oranje Blauw JO14-2
De Treffers JO14-3
8 - 4

Competitie uitslagen

0390 Onder 14 (2e fase)

Datum Thuis Uit Uitslag
12 nov.
DVOL JO14-2
AWC JO14-1JM
5 - 1
12 nov.
Eendracht '30 JO14-1
De Treffers JO14-3
3 - 1
12 nov.
SJO Diosa-Niftrik JO14-1
Oranje Blauw JO14-2
2 - 9
12 nov.
Orion JO14-3
Groesbeekse Boys JO14-1JM
1 - 2
5 nov.
Oranje Blauw JO14-2
De Treffers JO14-3
8 - 4
5 nov.
Groesbeekse Boys JO14-1JM
Eendracht '30 JO14-1
1 - 6
5 nov.
SJO Diosa-Niftrik JO14-1
DVOL JO14-2
1 - 1
5 nov.
AWC JO14-1JM
Orion JO14-3
4 - 2

Programma

0390 Onder 14 (2e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
3 dec. 09:00
De Treffers JO14-3
SJO Diosa-Niftrik JO14-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
3 dec. 10:45
Eendracht '30 JO14-1
DVOL JO14-2
Sportpark De Maasvallei
3 dec. 11:30
Groesbeekse Boys JO14-1JM
AWC JO14-1JM
Sportpark De Breedeweg
3 dec. 13:30
Orion JO14-3
Oranje Blauw JO14-2
Sportpark Mariënbosch
10 dec. 09:00
AWC JO14-1JM
De Treffers JO14-3
Sportpark De Wijchert
10 dec. 10:45
Oranje Blauw JO14-2
Groesbeekse Boys JO14-1JM
Sportpark Staddijk-Noord
10 dec. 11:00
SJO Diosa-Niftrik JO14-1
Eendracht '30 JO14-1
Sportpark De Eik (Niftrik)
10 dec. 13:00
DVOL JO14-2
Orion JO14-3
Sportpark Vossenpels
17 dec. 09:00
De Treffers JO14-3
Orion JO14-3
Sportpark Zuid (Groesbeek)

Selectie

Naam Rol Functie
Acar, Keanu Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Rutten, Raff Teamspeler
Rikken, Joep Teamspeler
Kouws, Tim Teamspeler
Kersten, Thomas Teamspeler
Kersten, Teun Teamspeler
Hofman, Senna Teamspeler
Bernebeek, Jens van Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Breusers, Marijn Overige staf Teammanager
Thijssen, Erik Overige staf Teammanager