De Treffers JO13-2

De Treffers JO13-2

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0255 Onder 13 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Aquila JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
AWC JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Beuningse Boys JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Brakkenstein JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Oranje Blauw JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Orion JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Quick 1888 JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
SCE JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
De Treffers JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
Trekvogels JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
Union JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Woezik JO13-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 13 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Trekvogels JO13-2
3 2 1 0 10 3 7 0 7
2
Orion JO13-2
3 2 0 1 5 3 2 0 6
3
SC Millingen JO13-1
3 1 0 2 6 13 -7 0 3
4
De Treffers JO13-2
3 0 1 2 8 10 -2 0 1

Eigen uitslagen

Onder 13 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
SC Millingen JO13-1
De Treffers JO13-2
6 - 5
7 sep.
De Treffers JO13-2
Trekvogels JO13-2
2 - 2
31 aug.
Orion JO13-2
De Treffers JO13-2
2 - 1

Competitie uitslagen

Onder 13 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
Orion JO13-2
De Treffers JO13-2
2 - 1
31 aug.
Trekvogels JO13-2
SC Millingen JO13-1
6 - 0

Programma

0255 Onder 13 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 08:30
AWC JO13-2
Orion JO13-2
Sportpark De Wijchert
21 sep. 08:45
De Treffers JO13-2
Beuningse Boys JO13-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
21 sep. 10:30
SCE JO13-1
Aquila JO13-1
Sportpark Lindenholt
21 sep. 11:00
Trekvogels JO13-2
Brakkenstein JO13-1
Sportpark De Kwakkenberg
21 sep. 11:00
Quick 1888 JO13-1
Oranje Blauw JO13-1
Sportpark De Dennen
28 sep. 08:45
Orion JO13-2
Woezik JO13-3
Sportpark Mariënbosch
28 sep. 09:00
Union JO13-2
De Treffers JO13-2
Sportpark De Kluis
28 sep. 10:00
Beuningse Boys JO13-2
AWC JO13-2
Sportpark De Ooigraaf
28 sep. 10:30
Aquila JO13-1
Trekvogels JO13-2
Sportpark De Zeven Morgen
28 sep. 11:15
Brakkenstein JO13-1
Quick 1888 JO13-1
Sportpark Brakkenstein
28 sep. 12:00
Oranje Blauw JO13-1
SCE JO13-1
Sportpark Staddijk-Noord
5 okt. 08:30
Woezik JO13-3
AWC JO13-2
Sportpark Woezik
5 okt. 10:30
SCE JO13-1
Beuningse Boys JO13-2
Sportpark Lindenholt
5 okt. 11:00
Trekvogels JO13-2
De Treffers JO13-2
Sportpark De Kwakkenberg
5 okt. 11:00
Brakkenstein JO13-1
Aquila JO13-1
Sportpark Brakkenstein
5 okt. 11:00
Quick 1888 JO13-1
Union JO13-2
Sportpark De Dennen
5 okt. 12:00
Oranje Blauw JO13-1
Orion JO13-2
Sportpark Staddijk-Noord
12 okt. 08:45
Orion JO13-2
Brakkenstein JO13-1
Sportpark Mariënbosch
12 okt. 09:00
AWC JO13-2
Trekvogels JO13-2
Sportpark De Wijchert
12 okt. 09:00
Union JO13-2
SCE JO13-1
Sportpark De Kluis
12 okt. 10:15
Beuningse Boys JO13-2
Quick 1888 JO13-1
Sportpark De Ooigraaf
12 okt. 10:30
Aquila JO13-1
Oranje Blauw JO13-1
Sportpark De Zeven Morgen
19 okt. 10:00
De Treffers JO13-2
Woezik JO13-3
Sportpark Zuid (Groesbeek)

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Weerd, Sjenna van de Teamspeler
Schoonenberg, Noud Teamspeler
Schonhoven, Jules Teamspeler
Okhoro, Djair Teamspeler
Meeussen, Floris Teamspeler
Laurentzen, Lorenzo Teamspeler
Witzand, Wessel Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Schoonenberg, Noud Overige staf Teammanager
Claus, Gerrie Overige staf Teammanager

X