Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers 4

De Treffers 4

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0214 Mannen Zaterdag reserve

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Germania 3
1 1 0 0 6 0 6 0 3
2
JVC Cuijk 3
1 1 0 0 3 0 3 0 3
3
SC Millingen 2
1 1 0 0 3 1 2 0 3
4
SV Hatert 2
1 1 0 0 4 3 1 0 3
5
DVSG 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Juliana '31 5
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
De Treffers 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Woezik 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Eendracht '30 5
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
10
Beuningse Boys 3
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
11
Groesbeekse Boys 4
1 0 0 1 0 3 -3 0 0
12
Nijmegen 4
1 0 0 1 0 6 -6 0 0

Mannen beker reserve zaterdag poulefase

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Trekvogels 11
3 3 0 0 10 2 8 0 9
2
De Treffers 4
3 1 1 1 13 5 8 0 4
3
Nijmegen 2
3 1 1 1 13 12 1 0 4
4
Orion 35+1
3 0 0 3 4 21 -17 0 0

Eigen uitslagen

Mannen beker reserve zaterdag poulefase

Datum Thuis Uit Uitslag
17 sep.
Trekvogels 11
De Treffers 4
2 - 1
10 sep.
Nijmegen 2
De Treffers 4
3 - 3
3 sep.
De Treffers 4
Orion 35+1
9 - 0

Competitie uitslagen

Mannen beker reserve zaterdag poulefase

Datum Thuis Uit Uitslag
10 sep.
Orion 35+1
Trekvogels 11
0 - 3
10 sep.
Nijmegen 2
De Treffers 4
3 - 3
3 sep.
De Treffers 4
Orion 35+1
9 - 0
3 sep.
Trekvogels 11
Nijmegen 2
5 - 1

Programma

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Accommodatie
1 okt. 14:30
Groesbeekse Boys 4
Nijmegen 4
Sportpark De Breedeweg
1 okt. 15:00
Beuningse Boys 3
JVC Cuijk 3
Sportpark De Ooigraaf
1 okt. 15:00
Germania 3
Juliana '31 5
Sportpark Noord
1 okt. 15:15
De Treffers 4
SC Millingen 2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
1 okt. 16:45
Woezik 4
SV Hatert 2
Sportpark Woezik
5 okt. 20:30
DVSG 2
De Treffers 4
Sportpark De Horst (Groesb.)
8 okt. 12:30
Nijmegen 4
Beuningse Boys 3
Sportpark Oscar Carre
8 okt. 14:00
SC Millingen 2
Eendracht '30 5
Sportpark De Hove
8 okt. 15:00
JVC Cuijk 3
De Treffers 4
Sportpark De Groenendijkse Kampen
8 okt. 15:00
Germania 3
Woezik 4
Sportpark Noord
8 okt. 16:00
DVSG 2
SV Hatert 2
Sportpark De Horst (Groesb.)
8 okt. 17:00
Juliana '31 5
Groesbeekse Boys 4
Sportpark De Broeklanden
15 okt. 14:30
SV Hatert 2
SC Millingen 2
Sportpark Vossendijk
15 okt. 14:30
Groesbeekse Boys 4
Germania 3
Sportpark De Breedeweg
15 okt. 15:00
Eendracht '30 5
JVC Cuijk 3
Sportpark De Maasvallei
15 okt. 15:00
Beuningse Boys 3
Juliana '31 5
Sportpark De Ooigraaf
15 okt. 15:15
De Treffers 4
Nijmegen 4
Sportpark Zuid (Groesbeek)
22 okt. 16:45
Woezik 4
DVSG 2
Sportpark Woezik

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Bartelds, Finn Teamspeler
Theunissen, Thijs Teamspeler
Smit, Kevin Teamspeler
Rutten, Ralph Teamspeler
Rikken, Sem Teamspeler
Loon, Martijn van Teamspeler
Kersten, Patrick Teamspeler
Kaal, Bram Teamspeler
Janssen, Jens Teamspeler
Geboers, Bart Teamspeler
Bruin, Jesse de Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Thijssen, Joey Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager