Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers 4

De Treffers 4

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0214 Mannen Zaterdag reserve

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SC Millingen 2
11 8 3 0 37 15 22 0 27
2
De Treffers 4
10 7 0 3 34 20 14 0 21
3
Eendracht '30 5
12 6 3 3 43 23 20 0 21
4
DVSG 2
12 5 3 4 26 22 4 0 18
5
Nijmegen 4
12 5 2 5 23 27 -4 0 17
6
Germania 3
11 5 1 5 30 26 4 0 16
7
Achilles '29 2
12 5 1 6 27 33 -6 0 16
8
Nijmegen 5
9 4 3 2 18 10 8 0 15
9
Trekvogels 9
12 5 0 7 31 27 4 0 15
10
Groesbeekse Boys 5
10 4 2 4 23 24 -1 0 14
11
JVC Cuijk 3
11 3 2 6 23 34 -11 0 11
12
Woezik 6
12 0 0 12 16 70 -54 0 0

Mannen beker reserve zaterdag poulefase

# Team G W GL V + - DS PM P
1
sv DFS 5
3 2 1 0 12 6 6 0 7
2
Lienden 3
3 1 2 0 10 5 5 0 5
3
De Treffers 4
3 1 0 2 9 12 -3 0 3
4
ESA 35+1
3 0 1 2 4 12 -8 0 1

Eigen uitslagen

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Uitslag
24 feb.
Woezik 6
De Treffers 4
0 - 8
17 feb.
De Treffers 4
Achilles '29 2
5 - 3

Competitie uitslagen

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Uitslag
3 feb.
DVSG 2
Nijmegen 5
0 - 0
3 feb.
Trekvogels 9
Eendracht '30 5
2 - 4
3 feb.
Achilles '29 2
Woezik 6
3 - 1
3 feb.
SC Millingen 2
Nijmegen 4
6 - 1
3 feb.
JVC Cuijk 3
Germania 3
2 - 2

Programma

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Accommodatie
2 mrt. 12:30
JVC Cuijk 3
Woezik 6
Sportpark De Groenendijkse Kampen
2 mrt. 14:00
SC Millingen 2
DVSG 2
Sportpark De Hove
2 mrt. 14:30
Achilles '29 2
Nijmegen 4
Sportpark De Heikant
2 mrt. 15:00
Trekvogels 9
Groesbeekse Boys 5
Sportpark De Kwakkenberg
2 mrt. 15:15
De Treffers 4
Nijmegen 5
Sportpark Zuid (Groesbeek)
9 mrt. 12:30
Nijmegen 5
JVC Cuijk 3
Sportpark Oscar Carre
9 mrt. 13:00
Germania 3
SC Millingen 2
Sportpark Noord
9 mrt. 14:30
Groesbeekse Boys 5
Eendracht '30 5
Sportpark De Breedeweg
9 mrt. 15:00
Nijmegen 4
De Treffers 4
Sportpark Oscar Carre
9 mrt. 16:00
DVSG 2
Achilles '29 2
Sportpark De Horst (Groesb.)
9 mrt. 16:45
Woezik 6
Trekvogels 9
Sportpark Woezik
16 mrt. 12:30
JVC Cuijk 3
Nijmegen 4
Sportpark De Groenendijkse Kampen
16 mrt. 13:00
Germania 3
Groesbeekse Boys 5
Sportpark Noord
16 mrt. 14:00
Eendracht '30 5
Woezik 6
Sportpark De Maasvallei
16 mrt. 14:00
SC Millingen 2
Achilles '29 2
Sportpark De Hove
16 mrt. 15:00
Trekvogels 9
Nijmegen 5
Sportpark De Kwakkenberg
16 mrt. 15:15
De Treffers 4
DVSG 2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
20 mrt. 20:00
Eendracht '30 5
Germania 3
Sportpark De Maasvallei
20 mrt. 20:30
De Treffers 4
Groesbeekse Boys 5
Sportpark Zuid (Groesbeek)
23 mrt. 13:00
Nijmegen 5
Eendracht '30 5
Sportpark Oscar Carre
23 mrt. 14:30
Achilles '29 2
De Treffers 4
Sportpark De Heikant
23 mrt. 14:30
Groesbeekse Boys 5
SC Millingen 2
Sportpark De Breedeweg
23 mrt. 15:00
Nijmegen 4
Trekvogels 9
Sportpark Oscar Carre
23 mrt. 16:00
DVSG 2
JVC Cuijk 3
Sportpark De Horst (Groesb.)
23 mrt. 16:45
Woezik 6
Germania 3
Sportpark Woezik
30 mrt. 10:30
Eendracht '30 5
De Treffers 4
Sportpark De Maasvallei
30 mrt. 12:30
JVC Cuijk 3
SC Millingen 2
Sportpark De Groenendijkse Kampen
30 mrt. 13:00
Nijmegen 5
Woezik 6
Sportpark Oscar Carre
30 mrt. 15:00
Trekvogels 9
Nijmegen 4
Sportpark De Kwakkenberg

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Hoogveld, Tim Teamspeler
Thijssen, Joey Teamspeler
Smits, Teun Teamspeler
Smit, Kevin Teamspeler
Rutten, Ralph Teamspeler
Rikken, Sem Teamspeler
Loon, Martijn van Teamspeler
Kersten, Patrick Teamspeler
Kaal, Bram Teamspeler
Janssen, Jens Teamspeler
Geboers, Bart Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Eikhout, Jan Teamspeler
Bruin, Jesse de Teamspeler
Bartelds, Finn Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Wijers, Rens Overige staf Teammanager