Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers JO13-3

De Treffers JO13-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Juliana '31 JO13-1d
5 4 1 0 13 6 7 0 13
2
De Treffers JO13-3
5 4 0 1 15 8 7 0 12
3
DIO '30 JO13-1
5 2 2 1 14 7 7 0 8
4
Woezik JO13-1
5 2 1 2 14 10 4 0 7
5
Leones JO13-1
5 0 1 4 11 20 -9 0 1
6
Brakkenstein JO13-1
5 0 1 4 10 26 -16 0 1

0393 Onder 13 (2e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Juliana '31 JO13-1d
6 6 0 0 22 5 17 0 18
2
De Treffers JO13-3
6 4 0 2 13 6 7 0 12
3
Woezik JO13-1
6 3 0 3 17 17 0 0 9
4
Eendracht '30 JO13-1
6 2 2 2 11 10 1 0 8
5
AWC JO13-2JM
6 2 1 3 10 10 0 0 7
6
Blauw Wit JO13-1
6 1 1 4 9 20 -11 0 4
7
Millingen SC JO13-1JM
6 1 0 5 8 22 -14 0 3

0394 Onder 13 (3e fase)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
AWC JO13-2JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Bennekom JO13-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Beuningse Boys JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
DIO '30 JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
DTS Ede JO13-2JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Eendracht '30 JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
ESA JO13-1JM
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Lunteren JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
OVC '85 JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
Spero JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
De Treffers JO13-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Woezik JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

0394 Onder 13 (3e fase)

Datum Thuis Uit Accommodatie
4 feb. 09:00
AWC JO13-2JM
Lunteren JO13-1
Sportpark De Wijchert
4 feb. 10:30
Eendracht '30 JO13-1
Beuningse Boys JO13-1
Sportpark De Maasvallei
4 feb. 10:45
DIO '30 JO13-1
Bennekom JO13-3
Sportpark De Gelenberg
4 feb. 10:45
OVC '85 JO13-1
Woezik JO13-1
Sportpark De Bilderberg
4 feb. 11:15
Spero JO13-1
De Treffers JO13-3
Sportpark De Pas
11 feb. 08:30
Bennekom JO13-3
OVC '85 JO13-1
Sportpark De Eikelhof
11 feb. 09:00
De Treffers JO13-3
Eendracht '30 JO13-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
11 feb. 10:00
DTS Ede JO13-2JM
DIO '30 JO13-1
Sportpark Inschoten
11 feb. 10:15
Woezik JO13-1
AWC JO13-2JM
Sportpark Woezik
11 feb. 11:00
Lunteren JO13-1
Spero JO13-1
Sportpark De Wormshoef
11 feb. 11:30
Beuningse Boys JO13-1
ESA JO13-1JM
Sportpark De Ooigraaf
18 feb. 09:45
ESA JO13-1JM
DTS Ede JO13-2JM
Sportcentrum Rijkerswoerd
4 mrt. 09:00
DIO '30 JO13-1
Beuningse Boys JO13-1
Sportpark De Gelenberg
4 mrt. 09:00
AWC JO13-2JM
Bennekom JO13-3
Sportpark De Wijchert
4 mrt. 09:00
De Treffers JO13-3
Lunteren JO13-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
4 mrt. 09:45
OVC '85 JO13-1
DTS Ede JO13-2JM
Sportpark De Bilderberg
4 mrt. 11:15
Spero JO13-1
Woezik JO13-1
Sportpark De Pas
4 mrt. 13:00
Eendracht '30 JO13-1
ESA JO13-1JM
Sportpark De Maasvallei

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler Middenvelder
Janzing, Mick Teamspeler Verdediger
Rikken, Bram Teamspeler Middenvelder
Raaij, Dex van Teamspeler Aanvaller
Peters, Sjoerd Teamspeler Doelverdediger
Peters, Casper Teamspeler Verdediger
Nielen, Thijn Teamspeler Aanvaller
Afgeschermd Teamspeler Aanvaller
Jaspers, Rens Teamspeler Verdediger
Jansen, Yaro Teamspeler Doelverdediger
Fontijn, Mees Teamspeler Aanvaller
Ceelen, Boaz Teamspeler Verdediger
Afgeschermd Teamspeler Middenvelder
Afgeschermd Teamspeler Verdediger
Wellens, Ruben Teamspeler Aanvaller
Kersten, Eric Technische staf Ass.-trainer/coach
Nielen, Marc Overige staf Teammanager
Afgeschermd Technische staf Assistent-scheidsrechter(club)
Peters, Matthieu Technische staf Ass.-trainer/coach
Afgeschermd Technische staf Trainer/coach
Raaij, Danny van Technische staf Assistent-scheidsrechter(club)