De Treffers JO13-3

De Treffers JO13-3

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0255 Onder 13 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
ST: AAC-Olympia/Batavia JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
AWC JO13-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Blauw Wit JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
BVC '12 JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
DIO '30 JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Eendracht '30 JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Juliana '31 JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Orion JO13-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
OSC JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
SCE JO13-2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
De Treffers JO13-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
UHC JO13-1
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Onder 13 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Orion JO13-3
3 3 0 0 27 9 18 0 9
2
Eendracht '30 JO13-1
3 2 0 1 26 6 20 0 6
3
De Treffers JO13-3
3 1 0 2 16 20 -4 0 3
4
Juliana '31 JO13-2
3 0 0 3 5 39 -34 0 0

Eigen uitslagen

Onder 13 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
Eendracht '30 JO13-1
De Treffers JO13-3
11 - 0
7 sep.
Orion JO13-3
De Treffers JO13-3
8 - 2
31 aug.
De Treffers JO13-3
Juliana '31 JO13-2
14 - 1

Competitie uitslagen

Onder 13 beker poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
Eendracht '30 JO13-1
Orion JO13-3
4 - 5
31 aug.
De Treffers JO13-3
Juliana '31 JO13-2
14 - 1

Programma

0255 Onder 13 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 08:30
SCE JO13-2
BVC '12 JO13-1
Sportpark Lindenholt
21 sep. 08:45
De Treffers JO13-3
UHC JO13-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
21 sep. 08:45
Orion JO13-3
ST: AAC-Olympia/Batavia JO13-1
Sportpark Mariënbosch
21 sep. 10:30
DIO '30 JO13-2
AWC JO13-3
Sportpark De Gelenberg
21 sep. 12:30
Eendracht '30 JO13-1
Juliana '31 JO13-2
Sportpark De Maasvallei
21 sep. 12:45
OSC JO13-2
Blauw Wit JO13-2
Sportpark Nieuw Balveren
28 sep. 09:00
AWC JO13-3
De Treffers JO13-3
Sportpark De Wijchert
28 sep. 09:30
Juliana '31 JO13-2
SCE JO13-2
Sportpark De Broeklanden
28 sep. 10:30
Blauw Wit JO13-2
Eendracht '30 JO13-1
Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
28 sep. 11:00
UHC JO13-1
Orion JO13-3
Sportpark Schaarweide
28 sep. 11:00
ST: AAC-Olympia/Batavia JO13-1
DIO '30 JO13-2
Sportpark Heppert
28 sep. 11:30
BVC '12 JO13-1
OSC JO13-2
Sportpark 't Groothuis
5 okt. 08:30
AWC JO13-3
Blauw Wit JO13-2
Sportpark De Wijchert
5 okt. 08:45
De Treffers JO13-3
BVC '12 JO13-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
5 okt. 08:45
Orion JO13-3
SCE JO13-2
Sportpark Mariënbosch
5 okt. 10:30
DIO '30 JO13-2
Juliana '31 JO13-2
Sportpark De Gelenberg
5 okt. 11:00
ST: AAC-Olympia/Batavia JO13-1
UHC JO13-1
Sportpark De Polenkamp
5 okt. 13:00
Eendracht '30 JO13-1
OSC JO13-2
Sportpark De Maasvallei
12 okt. 08:30
SCE JO13-2
Eendracht '30 JO13-1
Sportpark Lindenholt
12 okt. 08:30
Juliana '31 JO13-2
De Treffers JO13-3
Sportpark De Broeklanden
12 okt. 10:30
Blauw Wit JO13-2
ST: AAC-Olympia/Batavia JO13-1
Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
12 okt. 11:00
UHC JO13-1
AWC JO13-3
Sportpark Schaarweide
12 okt. 11:30
OSC JO13-2
Orion JO13-3
Sportpark Nieuw Balveren
12 okt. 11:30
BVC '12 JO13-1
DIO '30 JO13-2
Sportpark 't Groothuis

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Smit, Tim Teamspeler
Meer, Giel van der Teamspeler
Jaspers, Daan Teamspeler
Hock, Ruben Teamspeler
Heijnen, Tim Teamspeler
Uden, Juul van Teamspeler
Grootel, Koen van Teamspeler
Gelaudie, Fynn Teamspeler
Buco, Sam Teamspeler
Bernebeek, Jens van Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Heijnen, Patrick Overige staf Teammanager
Afgeschermd Technische staf Trainer
Smit, Tim Overige staf Teammanager
Heijnen, Patrick Technische staf Trainer

X