Voetbal café “Vriendschap en Rivaliteit” bijna vol, live op omroep Berg en Dal
Het loopt storm met de aanmeldingen voor het voetbal café “Vriendschap en Rivaliteit”, dat zondag aanstaande in de kantine van sportpark Zuid plaatsvindt.
Onder leiding van Robert Claus en Twan Vissers wordt teruggekeken op de warme relaties tussen De Treffers en N.E.C., maar natuurlijk ook vooruit gekeken op de bekerwedstrijd. Vriendschap en Rivaliteit: ze lijken tegengesteld, maar in de afgelopen jaren hebben De Treffers en N.E.C. laten zien dat deze heel goed samen gaan.
Aan het voetbal café hebben zowel voormalig trainers als voetballers hun medewerking toegezegd. Zo wordt er teruggekeken op hun periode bij De Treffers en N.E.C. door Jan Peters, Henk Grim, Jan Pruijn, Frank Wijnhoven en Patrick Pothuizen. Arno Arts zal ook herinneringen ophalen aan zijn periode bij N.E.C.
Vooruitgekeken wordt met onder andere de hoofdtrainer van De Treffers Theo Janssen, met Jasper Cillessen en algemeen directeur van N.E.C. Wilco van Schaik.
Inloop is vanaf 15:00 uur, om 15:30 uur begint het inhoudelijk programma. Aansluitend is er een gezellige nazit.
Wil je zeker zijn van één van de laatste plaatsen; vergeet dan niet je aan te melden via secretaris@detreffers.nl. Je ontvangt eind van de week een bevestigingsmail op vertoon daarvan word je naar jouw stoel begeleid. Let op: vol=vol!
Het voetbal café is live te volgen via Omroep Berg en Dal Radio.

