Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

Nieuws

Terreinmeesters gezocht

Wie op zaterdagochtend op Sportpark Zuid is, kijkt zijn ogen uit. Vele (jeugd-) teams zijn op alle velden actief; het is een prachtig gezicht. Om dit mogelijk te maken zijn er veel vrijwilligers actief, niet alleen op de dag zelf maar ook de dagen daarvoor. Denk aan de planners die de velden en kleedkamers indelen, de jeugdleiders, scheidrechters, et cetera. Een belangrijke factor om alles plezierig te kunnen laten verlopen is de aanwezigheid van de terreinmeester. Hij of zij ontvangt de teams, verwijst ze naar de goede kleedkamer, zorgt voor iets te drinken, opent en sluit de kleedkamers en houdt een oogje in het zeil zodat alles plezierig verloopt. Een Treffersgastheer/vrouw in hart en nieren.

Om te voorkomen dat de huidige mensen te zwaar worden belast, is het idee ontstaan om te werken in een groep die er samen de schouders onder zet. Je bent actief door de week tijdens de trainingen en/of tijdens de wedstrijddagen op zaterdag. Vanzelfsprekend alles in overleg en afgestemd op jouw beschikbaarheid. Wanneer we voldoende vrijwilligers hebben, betekent dit dat je een keer in de vijf of zes weken een dienst draait. De zaterdag wordt opgedeeld in dagdelen, zodat iedereen die al een drukke week achter de rug heeft niet teveel belast wordt.

Als je belangstelling hebt om mee te draaien als terreinmeester en zo het voor jouw kind of elftal mogelijk te maken om veilig en prettig te kunnen trainen en voetballen, kun je je melden bij een van de bestuursleden van de Stichting Nijerf (Bert Janssen, Gerard Willekes, Henk Thijssen en Peter van den Brink) of je via de mail aanmelden op info@stichtingnijerf.nl .