De Treffers JO11-4

De Treffers JO11-4

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0265 Onder 11 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Overasseltse Boys JO11-1
3 3 0 0 17 3 14 0 9
2
De Treffers JO11-4
2 2 0 0 15 6 9 0 6
3
Orion JO11-5
2 2 0 0 13 4 9 0 6
4
De Treffers JO11-3
2 2 0 0 11 6 5 0 6
5
Juliana '31 JO11-3
2 1 0 1 3 5 -2 0 3
6
Nijmegen JO11-1
3 1 0 2 12 11 1 0 3
7
Groesbeekse Boys JO11-1
3 1 0 2 11 12 -1 0 3
8
Brakkenstein JO11-3
3 1 0 2 10 16 -6 0 3
9
DIO '30 JO11-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
BVC '12 JO11-1
2 0 0 2 5 12 -7 0 0
11
Oranje Blauw JO11-3
4 0 0 4 7 29 -22 0 0

Onder 11 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Eendracht '30 JO11-1
3 3 0 0 31 7 24 0 9
2
Juliana '31 JO11-3
3 2 0 1 11 15 -4 0 6
3
Groesbeekse Boys JO11-1
3 1 0 2 7 14 -7 0 3
4
De Treffers JO11-4
3 0 0 3 4 17 -13 0 0

Eigen uitslagen

0265 Onder 11 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
5 okt.
De Treffers JO11-4
Overasseltse Boys JO11-1
5 okt.
Oranje Blauw JO11-3
De Treffers JO11-3
1 - 5
28 sep.
De Treffers JO11-4
Nijmegen JO11-1
5 - 4
28 sep.
Groesbeekse Boys JO11-1
De Treffers JO11-3
5 - 6
21 sep.
De Treffers JO11-3
VVLK JO11-1
7 - 1
21 sep.
Oranje Blauw JO11-3
De Treffers JO11-4
2 - 10

Competitie uitslagen

0265 Onder 11 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
28 sep.
De Treffers JO11-4
Nijmegen JO11-1
5 - 4
28 sep.
Overasseltse Boys JO11-1
Oranje Blauw JO11-3
5 - 1
28 sep.
VVLK JO11-1
Orion JO11-5
5 - 14
28 sep.
Groesbeekse Boys JO11-1
De Treffers JO11-3
5 - 6
28 sep.
Brakkenstein JO11-3
BVC '12 JO11-1
8 - 4
21 sep.
Juliana '31 JO11-3
Groesbeekse Boys JO11-1
2 - 1
21 sep.
BVC '12 JO11-1
Overasseltse Boys JO11-1
1 - 4
21 sep.
Nijmegen JO11-1
Brakkenstein JO11-3
4 - 1
21 sep.
De Treffers JO11-3
VVLK JO11-1
7 - 1
21 sep.
Oranje Blauw JO11-3
De Treffers JO11-4
2 - 10

Programma

0265 Onder 11 competitie (najaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
19 okt. 08:30
DIO '30 JO11-3
Nijmegen JO11-1
Sportpark De Gelenberg
23 okt. 18:30
Groesbeekse Boys JO11-1
BVC '12 JO11-1
Sportpark De Breedeweg
26 okt. 08:30
Oranje Blauw JO11-3
Juliana '31 JO11-3
Sportpark Staddijk-Noord
26 okt. 08:45
De Treffers JO11-3
Nijmegen JO11-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
26 okt. 09:00
Groesbeekse Boys JO11-1
Brakkenstein JO11-3
Sportpark De Breedeweg
26 okt. 09:30
DIO '30 JO11-3
De Treffers JO11-4
Sportpark De Gelenberg
26 okt. 13:15
Orion JO11-5
BVC '12 JO11-1
Sportpark Mariënbosch
29 okt. 18:30
De Treffers JO11-3
Juliana '31 JO11-3
Sportpark Zuid (Groesbeek)
2 nov. 08:30
Brakkenstein JO11-3
De Treffers JO11-3
Sportpark Brakkenstein
2 nov. 09:00
Groesbeekse Boys JO11-1
Oranje Blauw JO11-3
Sportpark De Breedeweg
2 nov. 09:30
DIO '30 JO11-3
Juliana '31 JO11-3
Sportpark De Gelenberg
2 nov. 10:00
Overasseltse Boys JO11-1
Nijmegen JO11-1
Sportpark De Passelegt
2 nov. 11:45
De Treffers JO11-4
Orion JO11-5
Sportpark Zuid (Groesbeek)
9 nov. 08:30
Brakkenstein JO11-3
DIO '30 JO11-3
Sportpark Brakkenstein
9 nov. 10:00
Juliana '31 JO11-3
Overasseltse Boys JO11-1
Sportpark De Broeklanden
9 nov. 10:15
Nijmegen JO11-1
Orion JO11-5
Sportpark Oscar Carre
9 nov. 10:30
BVC '12 JO11-1
De Treffers JO11-3
Sportpark 't Groothuis
9 nov. 11:45
De Treffers JO11-4
Groesbeekse Boys JO11-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Hofman, Senna Teamspeler
Horst, Binck van der Teamspeler
Kersten, Teun Teamspeler
Rikken, Joep Teamspeler
Summeren, Calvin van Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Kuling, Daan Overige staf Teammanager

X