Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

Nieuws

Voorbeschouwing De Treffers – MVV

Vanavond speelt De Treffers in de eerste ronde van de Eurojackpot KNVB beker tegen MVV. De tegenstander uit Maastricht staat 14e in de Keuken Kampioen Divisie. De laatste jaren gingen RKC Waalwijk en Cambuur Leeuwarden al ten onder op Sportpark Zuid en het werd Fortuna Sittard lastig gemaakt. Wint De Treffers opnieuw van een profclub?

MVV

De tegenstander van vanavond begon slecht aan het seizoen. Van de eerste zeven wedstrijden werden er vijf wedstrijden verloren, er werd één keer gelijk gespeeld en één keer gewonnen. MVV besloot daarom om eind september trainer Edwin Hermans aan de kant te zetten. Onder leiding van de vooruitgeschoven assistent-trainer Davy Heymans ging het daarna een stuk beter met tien punten uit vijf wedstrijden. Vorige week werd een nieuwe hoofdtrainer aangesteld en deed Heymans weer een stap terug naar zijn rol als assistent-trainer. De nieuwe hoofdtrainer van MVV is Peter van den Berg. Hij debuteerde afgelopen zondag met een 2-2 gelijkspel op bezoek bij Willem II.

In de selectie van MVV komt De Treffers twee bekenden vanuit de Tweede Divisie tegen. Aanvaller Delano Asante en verdediger Mitch van Kempen maakten afgelopen seizoen allebei de overstap van Rijnsburgse Boys naar MVV

De Treffers

Het bekeravontuur van De Treffers begon al op 23 september tegen RKAV Volendam. Tegen de competitiegenoot werd een sensationele 6-3 overwinning geboekt. De rood-zwarten kwamen op eigen veld met 0-2 achter, maar knokten zich terug tot 2-2 door goals van Sebastiaan van Bakel en Willem den Dekker. De gasten kwamen opnieuw op voorsprong, maar door een goal van Tim Waterink gingen beide ploegen de verlenging in. Hierin nam De Treffers snel afstand van de competitiegenoot. In deze bekerwedstrijd was de ingevallen Redouan Hazzat een van de uitblinkers. De middenvelder kwam in het veld bij een 2-3 stand in de 69ste minuut. Mede door twee goals van hem werd het uiteindelijk 6-3. De wedstrijd tegen RKAV Volendam was ook de laatste wedstrijd van Hazzat, want hij liep een blessure op. Hopelijk is de middenvelder snel weer fit.

Overigens was deze bekeroverwinning ook de laatste overwinning van de ploeg van Theo Janssen. Hopelijk is de bekerwedstrijd tegen MVV het startschot van een goede serie en kan De Treffers de afgelopen periode zonder overwinning afsluiten.

Onderlinge resultaten

In 2004 speelden De Treffers en MVV ook tegen elkaar. Destijds wonnen de rood-zwarten met 2-0. Al na vijf minuten scoorde Said Echarqui de openingstreffer. Een kwartier voor tijd gooide Michael Evans de wedstrijd in het slot.