Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

Nieuws

Vacature: Voorzitter De Treffers.

Onze voorzitter Theo Jochoms heeft in de vorige Algemene Ledenvergadering aangegeven dat hij in verband met zijn drukke werkzaamheden per januari 2025 zijn werkzaamheden als voorzitter gaat neerleggen. Onze vereniging moet dus op zoek naar een nieuwe voorzitter. Ben jij die enthousiaste teamplayer met hart voor voetbal?

Leiding geven aan een grote vereniging en één van de mooiste voetbalclubs in de regio heeft prachtige uitdagingen, maar vergt ook aandacht, vandaar dat we denken de functie van voorzitter op te splitsen in een voorzitter en een vice-voorzitter. Jullie dragen in gezamenlijkheid, samen met de overige bestuursleden, vrijwilligers en leden, bij aan de koers voor de toekomst van de club.

Het is belangrijk dat in de komende jaren een nieuwe generatie het stokje overneemt. We nodigen daarom ook nadrukkelijk ouders van pupillen en junioren uit om te reageren.

Wij zoeken kandidaten (M/V) voor beide functies. De voorzitter en de vice-voorzitter vormen een duo. De kandidaten herkennen zich in ons motto “Samen met De Treffers”. Zij verdelen in onderling overleg hun taken. De selectiecommissie heeft daarvoor een voorzet gemaakt.

VOORZITTER

Als voorzitter ben je het gezicht en boegbeeld van de club en weet je wat er leeft en speelt in de vereniging.  Je bent een verbinder. En hebt de vaardigheid om anderen mee te krijgen, te overtuigen en eventueel bij te sturen.  

VICE-VOORZITTER

De vice-voorzitter is de eerste vervanger van de voorzitter. Je bent verantwoordelijk voor de organisatie, monitort de voortgang van zaken samen met de overige bestuursleden op diverse terreinen in de club.

Wat vragen we?

Naast passie voor (amateur)voetbal, leiderschap en goede communicatieve vaardigheden is het ook belangrijk dat je tijd en energie hebt om je in te zetten voor De Treffers.

Wat bieden we?

Een prachtige voetbalclub met meer dan 1200 leden, een groot team van vrijwilligers en natuurlijk de kans om bij te dragen aan de toekomst van De Treffers.

Om transparantie in de procedure te waarborgen is er een selectiecommissie samengesteld. Een uitgebreide functiebeschrijving, organogram en het beleidsplan 2024-2027 is voor geïnteresseerden beschikbaar. Meer informatie over de inhoud van de functies, procedure en tijdspad kan worden ingewonnen bij de bestuurssecretaris Remco Hammer. Zijn telefoonnummer is 06 – 51 99 04 24  of via zijn emailadres; Secretaris@detreffers.nl.

Heb je er zin in om onze mooie vereniging te komen besturen? Laat het ons het liefst voor 1 november weten. Aanmelden kan bij Remco Hammer.