ST: De Treffers/DVSG MO17-1

ST: De Treffers/DVSG MO17-1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SC Bemmel MO17-1
4 4 0 0 12 4 8 0 12
2
ST: De Treffers/DVSG MO17-1
4 3 0 1 12 11 1 0 9
3
OSC MO17-1
4 3 0 1 10 9 1 0 9
4
VVO MO17-1
4 2 1 1 13 10 3 0 7
5
SC Valburg MO17-1
5 1 4 0 13 12 1 0 7
6
GVA MO17-2
4 2 0 2 18 5 13 0 6
7
SVHA MO17-1
4 2 0 2 13 9 4 0 6
8
VDZ MO17-2
3 1 1 1 8 4 4 0 4
9
Jonge Kracht MO17-1
3 1 1 1 7 5 2 0 4
10
Kesteren MO17-1
4 1 1 2 10 11 -1 0 4
11
Eendracht '30 MO17-2
2 0 0 2 5 9 -4 0 0
12
SKV MO17-2
3 0 0 3 3 9 -6 0 0
13
Spero MO17-2
4 0 0 4 0 26 -26 0 0

239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Ulftse Boys MO17-1
11 10 0 1 42 6 36 0 30
2
DVC '26 MO17-1
10 8 1 1 39 9 30 0 25
3
RKSV Driel MO17-1
11 8 0 3 30 12 18 0 24
4
DVOV MO17-1
11 7 1 3 46 29 17 0 22
5
ST: Etten/VVG '25 MO17-1
11 5 2 4 34 22 12 0 17
6
ST: Sc Westervoort/AVW '66 MO17-1
11 5 2 4 28 29 -1 0 17
7
Beuningse Boys MO17-1
11 5 0 6 26 35 -9 0 15
8
DVOL MO17-1
11 4 2 5 36 40 -4 0 14
9
Spero MO17-1
11 3 1 7 19 39 -20 0 10
10
ST: De Treffers/DVSG MO17-1
11 3 0 8 21 45 -24 0 9
11
DZC '68 MO17-2
11 1 2 8 7 31 -24 0 5
12
VDZ MO17-2
10 0 1 9 6 37 -31 0 1

Meiden Onder 17 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Eendracht '30 MO17-1
3 2 1 0 24 5 19 0 7
2
Orion MO17-1
3 2 1 0 20 4 16 0 7
3
ST: De Treffers/DVSG MO17-1
3 1 0 2 5 21 -16 0 3
4
Union MO17-1
3 0 0 3 1 20 -19 0 0

Eigen uitslagen

235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
23 mrt.
VVO MO17-1
ST: De Treffers/DVSG MO17-1
3 - 4
16 mrt.
Spero MO17-2
ST: De Treffers/DVSG MO17-1
0 - 4

Competitie uitslagen

235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
9 mrt.
Jonge Kracht MO17-1
Spero MO17-2
0 - 1
9 mrt.
SVHA MO17-1
GVA MO17-2
4 - 3
9 mrt.
Kesteren MO17-1
SC Valburg MO17-1
3 - 3

Programma

235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 08:45
GVA MO17-2
Kesteren MO17-1
Sportpark De Vijzel
30 mrt. 10:30
VVO MO17-1
SKV MO17-2
Sportpark De Pinkenberg
30 mrt. 14:00
VDZ MO17-2
OSC MO17-1
Sportpark 't Cranevelt
30 mrt. 15:00
Eendracht '30 MO17-2
SVHA MO17-1
Sportpark De Maasvallei
6 apr. 08:45
GVA MO17-2
VDZ MO17-2
Sportpark De Vijzel
6 apr. 09:15
ST: De Treffers/DVSG MO17-1
Jonge Kracht MO17-1
Sportpark De Horst (Groesb.)
6 apr. 12:15
Spero MO17-2
SC Bemmel MO17-1
Sportpark De Pas
6 apr. 13:15
OSC MO17-1
VVO MO17-1
Sportpark Nieuw Balveren
6 apr. 15:00
SKV MO17-2
SVHA MO17-1
Sportpark De Zoom
6 apr. 15:45
Eendracht '30 MO17-2
Kesteren MO17-1
Sportpark De Maasvallei
13 apr. 10:15
Kesteren MO17-1
ST: De Treffers/DVSG MO17-1
Sportpark De Leede
13 apr. 10:30
VVO MO17-1
Spero MO17-2
Sportpark De Pinkenberg
13 apr. 13:30
Jonge Kracht MO17-1
Eendracht '30 MO17-2
Sportpark Schalkshof
13 apr. 13:30
SC Valburg MO17-1
OSC MO17-1
Sportpark 't Kasteel
13 apr. 14:00
VDZ MO17-2
SKV MO17-2
Sportpark 't Cranevelt
13 apr. 14:30
SC Bemmel MO17-1
SVHA MO17-1
Sportpark Ressen
20 apr. 10:30
VVO MO17-1
SC Bemmel MO17-1
Sportpark De Pinkenberg
20 apr. 11:00
SKV MO17-2
OSC MO17-1
Sportpark De Zoom
20 apr. 12:30
SC Valburg MO17-1
SVHA MO17-1
Sportpark 't Kasteel
20 apr. 14:30
VDZ MO17-2
ST: De Treffers/DVSG MO17-1
Sportpark 't Cranevelt
20 apr. 15:00
Eendracht '30 MO17-2
GVA MO17-2
Sportpark De Maasvallei
20 apr. 15:15
Jonge Kracht MO17-1
Kesteren MO17-1
Sportpark Schalkshof

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Weijers, Jana Teamspeler
Langeveld, Laura Teamspeler
Kesteren, Bo van Teamspeler
Banken, Evi Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Erp, Guusje van Technische staf
Langeveld, Laura Overige staf Teammanager
Wooninck, Kaylee Technische staf

X