De Treffers JO19-5

De Treffers JO19-5

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0225 Onder 19 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SJO Diosa-Niftrik JO19-1
9 7 0 2 38 11 27 0 21
2
WVW JO19-1
9 7 0 2 37 17 20 0 21
3
SJO DVSG Germania JO19-1
9 6 0 3 26 18 8 0 18
4
Heumen JO19-1
8 5 0 3 21 14 7 0 15
5
De Treffers JO19-5
9 5 0 4 23 17 6 0 15
6
Woezik JO19-4
9 4 1 4 21 18 3 0 13
7
AWC JO19-3
9 4 1 4 19 17 2 0 13
8
Beuningse Boys JO19-4
8 4 0 4 21 25 -4 0 12
9
AWC JO19-4
8 0 0 8 10 37 -27 0 0
10
DSZ JO19-1
8 0 0 8 8 50 -42 0 0

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
RODA '28 JO19-1
8 7 0 1 44 7 37 0 21
2
Union JO19-3
9 6 2 1 38 20 18 0 20
3
Spero JO19-3
9 6 2 1 27 14 13 0 20
4
SC Bemmel JO19-2
9 6 1 2 36 22 14 0 19
5
Lienden JO19-1
9 5 1 3 51 23 28 0 16
6
SDOO JO19-1
9 5 0 4 24 25 -1 0 15
7
DIO '30 JO19-2
9 4 0 5 33 38 -5 0 12
8
De Treffers JO19-5
8 3 0 5 13 25 -12 0 9
9
OSC JO19-3
9 2 0 7 23 35 -12 0 6
10
ESA JO19-3
9 2 0 7 20 33 -13 0 6
11
VDZ JO19-4
10 0 0 10 10 77 -67 0 0

Onder 19 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers JO19-5
3 1 2 0 8 7 1 0 5
2
Redichem JO19-2
3 1 1 1 6 4 2 0 4
3
RKHVV JO19-3
3 1 1 1 7 12 -5 0 4
4
DSZ JO19-1
3 1 0 2 12 10 2 0 3

Onder 19 beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SDV Barneveld JO19-3
1 1 0 0 7 1 6 0 3
2
DVOV JO19-2
1 1 0 0 6 1 5 0 3
3
Orion JO19-4
1 1 0 0 6 2 4 0 3
4
De Kieviten JO19-1
1 1 0 0 4 3 1 0 3
5
SJO DVSG Germania JO19-1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
6
ESA JO19-5G
1 1 0 0 1 1 0 0 3
7
Groen Wit '62 JO19-3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
WSV JO19-5
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
DVOV JO19-3
1 0 0 1 1 1 0 0 0
10
De Treffers JO19-5
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
11
WVW JO19-1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
12
Beuningse Boys JO19-4
1 0 0 1 2 6 -4 0 0
13
AWC JO19-3
1 0 0 1 1 6 -5 0 0
14
SV CCW '16 JO19-2
1 0 0 1 1 7 -6 0 0

Eigen uitslagen

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
18 mei
De Treffers JO19-5
Spero JO19-3
0 - 1
6 mei
SDOO JO19-1
De Treffers JO19-5
3 - 1

Competitie uitslagen

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
6 mei
SDOO JO19-1
De Treffers JO19-5
3 - 1
4 mei
VDZ JO19-4
OSC JO19-3
2 - 4
4 mei
RODA '28 JO19-1
ESA JO19-3
4 - 0
4 mei
DIO '30 JO19-2
Spero JO19-3
1 - 3
4 mei
SC Bemmel JO19-2
Lienden JO19-1
0 - 5

Programma

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
25 mei 10:30
Lienden JO19-1
DIO '30 JO19-2
Sportpark De Abdijhof
25 mei 12:30
ESA JO19-3
De Treffers JO19-5
Sportcentrum Rijkerswoerd
25 mei 14:45
OSC JO19-3
SC Bemmel JO19-2
Sportpark Nieuw Balveren
25 mei 15:00
Union JO19-3
RODA '28 JO19-1
Sportpark De Kluis
25 mei 15:15
Spero JO19-3
SDOO JO19-1
Sportpark De Pas
8 jun. 11:15
De Treffers JO19-5
RODA '28 JO19-1
Sportpark Zuid (Groesbeek)

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Thissen, Max Teamspeler
Thijssen, Joey Teamspeler
Leenders, Jurre Teamspeler
Kaal, Bram Teamspeler
Bruin, Jesse de Teamspeler
Bartelds, Finn Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Bernards, Cas Technische staf Trainer/coach
Wijers, Rens Overige staf Teammanager

X