De Treffers JO19-4

De Treffers JO19-4

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0225 Onder 19 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Jonge Kracht JO19-2
10 9 1 0 40 11 29 0 28
2
OSC JO19-3
11 8 0 3 41 21 20 0 24
3
VDZ JO19-3
10 6 1 3 44 20 24 0 19
4
Eldenia JO19-3
11 6 1 4 28 17 11 0 19
5
Orion JO19-4
11 5 2 4 23 19 4 0 17
6
De Bataven JO19-3
10 5 1 4 24 23 1 0 16
7
ESA JO19-4
10 5 0 5 29 24 5 0 15
8
Angeren JO19-2
10 5 0 5 21 23 -2 0 15
9
Spero JO19-4
10 4 1 5 27 33 -6 0 13
10
De Treffers JO19-4
9 3 0 6 15 38 -23 0 9
11
DVOV JO19-3
11 2 0 9 25 49 -24 0 6
12
RKHVV JO19-3
11 0 1 10 15 54 -39 0 1

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SC Millingen JO19-2
9 7 2 0 29 17 12 0 23
2
AWC JO19-3
10 7 2 1 37 12 25 0 23
3
Woezik JO19-3
10 5 3 2 33 12 21 0 18
4
vv Ewijk JO19-2
10 5 1 4 36 20 16 0 16
5
Spero JO19-4
8 4 3 1 27 10 17 0 15
6
DSZ JO19-1
8 4 1 3 19 19 0 0 13
7
De Treffers JO19-4
9 3 0 6 16 35 -19 0 9
8
Orion JO19-6
9 2 1 6 17 32 -15 0 7
9
Bennekom JO19-5
7 2 0 5 12 34 -22 0 6
10
DVOV JO19-3
9 2 0 7 12 31 -19 0 6
11
Redichem JO19-2
9 1 1 7 17 33 -16 0 4

Onder 19 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
vv Ede/Victoria JO19-1
2 2 0 0 7 5 2 0 6
2
Woezik JO19-4
2 1 0 1 6 3 3 0 3
3
De Treffers JO19-4
2 0 0 2 3 8 -5 0 0

Eigen uitslagen

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
18 mei
Woezik JO19-2
De Treffers JO19-4
1 - 2
11 mei
De Treffers JO19-4
DSZ JO19-1
5 - 0
4 mei
AWC JO19-3
De Treffers JO19-4
7 - 1

Competitie uitslagen

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
4 mei
Woezik JO19-2
Bennekom JO19-5
10 - 0
4 mei
DSZ JO19-1
Redichem JO19-2
5 - 1
4 mei
Orion JO19-6
vv Ewijk JO19-2
1 - 8
4 mei
AWC JO19-3
De Treffers JO19-4
7 - 1
4 mei
SC Millingen JO19-2
Spero JO19-4
1 - 0

Programma

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
25 mei 11:15
De Treffers JO19-4
SC Millingen JO19-2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
25 mei 13:00
DVOV JO19-3
Orion JO19-6
Sportpark De Pinkenberg
25 mei 15:00
Bennekom JO19-5
Redichem JO19-2
Sportpark De Eikelhof
25 mei 15:15
Spero JO19-4
DSZ JO19-1
Sportpark De Pas
1 jun. 15:00
Bennekom JO19-5
Spero JO19-4
Sportpark De Eikelhof

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Zegers, Stijn Teamspeler
Wielen, Mike van der Teamspeler
Saedt, Martijn Teamspeler
Rowan, Laurence Teamspeler
Peters, Davy Teamspeler
Naterop, Tijme Teamspeler
Langeveld, Rick Teamspeler
Kersten, Sander Teamspeler
Jacobs, Bradley Teamspeler
Gruijthuijsen, Lars van Teamspeler
Dijk, Stijn van Teamspeler
Cillessen, Tijn Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Zilessen, Kai Teamspeler
Gruijthuijsen, Lars van Overige staf Teammanager
Peters, Davy Overige staf Teammanager
Afgeschermd Technische staf Trainer/coach
Wielen, Mike van der Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager

X