De Treffers JO19-4

De Treffers JO19-4

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0225 Onder 19 competitie (najaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Jonge Kracht JO19-2
10 9 1 0 40 11 29 0 28
2
OSC JO19-3
11 8 0 3 41 21 20 0 24
3
VDZ JO19-3
10 6 1 3 44 20 24 0 19
4
Eldenia JO19-3
11 6 1 4 28 17 11 0 19
5
Orion JO19-4
11 5 2 4 23 19 4 0 17
6
De Bataven JO19-3
10 5 1 4 24 23 1 0 16
7
ESA JO19-4
10 5 0 5 29 24 5 0 15
8
Angeren JO19-2
10 5 0 5 21 23 -2 0 15
9
Spero JO19-4
10 4 1 5 27 33 -6 0 13
10
De Treffers JO19-4
9 3 0 6 15 38 -23 0 9
11
DVOV JO19-3
11 2 0 9 25 49 -24 0 6
12
RKHVV JO19-3
11 0 1 10 15 54 -39 0 1

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SC Millingen JO19-2
4 3 1 0 15 12 3 0 10
2
vv Ewijk JO19-2
5 3 1 1 22 9 13 0 10
3
Spero JO19-4
3 2 1 0 18 4 14 0 7
4
Woezik JO19-3
3 2 1 0 11 3 8 0 7
5
DSZ JO19-1
3 2 1 0 10 5 5 0 7
6
AWC JO19-3
4 2 1 1 12 6 6 0 7
7
Bennekom JO19-5
2 1 0 1 4 9 -5 0 3
8
Redichem JO19-2
4 1 0 3 10 13 -3 0 3
9
Orion JO19-6
5 1 0 4 10 18 -8 0 3
10
De Treffers JO19-4
5 1 0 4 7 22 -15 0 3
11
DVOV JO19-3
4 0 0 4 3 21 -18 0 0

Onder 19 beker poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
vv Ede/Victoria JO19-1
2 2 0 0 7 5 2 0 6
2
Woezik JO19-4
2 1 0 1 6 3 3 0 3
3
De Treffers JO19-4
2 0 0 2 3 8 -5 0 0

Eigen uitslagen

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
23 mrt.
De Treffers JO19-4
Orion JO19-6
2 - 1
9 mrt.
De Treffers JO19-4
vv Ewijk JO19-2
2 - 5

Competitie uitslagen

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Uitslag
9 mrt.
Woezik JO19-2
DVOV JO19-3
6 - 1
9 mrt.
DSZ JO19-1
SC Millingen JO19-2
2 - 2
9 mrt.
Bennekom JO19-5
Spero JO19-4
9 mrt.
De Treffers JO19-4
vv Ewijk JO19-2
2 - 5

Programma

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Datum Thuis Uit Accommodatie
30 mrt. 12:00
Redichem JO19-2
AWC JO19-3
Wilhelmina sportpark
30 mrt. 14:30
DVOV JO19-3
Bennekom JO19-5
Sportpark De Pinkenberg
30 mrt. 16:15
Woezik JO19-2
SC Millingen JO19-2
Sportpark Woezik
6 apr. 12:45
SC Millingen JO19-2
vv Ewijk JO19-2
Sportpark De Hove
6 apr. 15:00
DVOV JO19-3
Redichem JO19-2
Sportpark De Pinkenberg
6 apr. 15:00
AWC JO19-3
Spero JO19-4
Sportpark De Wijchert
6 apr. 16:00
Orion JO19-6
Bennekom JO19-5
Sportpark Mariënbosch
6 apr. 16:30
Woezik JO19-2
DSZ JO19-1
Sportpark Woezik
13 apr. 11:15
De Treffers JO19-4
DVOV JO19-3
Sportpark Zuid (Groesbeek)
13 apr. 15:00
Bennekom JO19-5
SC Millingen JO19-2
Sportpark De Eikelhof
13 apr. 15:00
Spero JO19-4
Woezik JO19-2
Sportpark De Pas
13 apr. 15:30
DSZ JO19-1
Orion JO19-6
Sportpark De Hoge Berg - DSZ
20 apr. 13:00
vv Ewijk JO19-2
Woezik JO19-2
Sportpark De Blatenplak
20 apr. 14:30
AWC JO19-3
DSZ JO19-1
Sportpark De Wijchert

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Zegers, Stijn Teamspeler
Wielen, Mike van der Teamspeler
Saedt, Martijn Teamspeler
Rowan, Laurence Teamspeler
Peters, Davy Teamspeler
Naterop, Tijme Teamspeler
Langeveld, Rick Teamspeler
Kersten, Sander Teamspeler
Jacobs, Bradley Teamspeler
Gruijthuijsen, Lars van Teamspeler
Dijk, Stijn van Teamspeler
Cillessen, Tijn Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Zilessen, Kai Teamspeler
Gruijthuijsen, Lars van Overige staf Teammanager
Peters, Davy Overige staf Teammanager
Afgeschermd Technische staf Trainer/coach
Wielen, Mike van der Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager

X