De Treffers 7

De Treffers 7

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0214 Mannen Zaterdag reserve

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Beuningse Boys 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
SV Hatert 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Jonker Boys 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Juliana '31 6
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Kolping-Dynamo 6
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Krayenhoff 5
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Oranje Blauw 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Orion 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Quick 1888 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
SCE 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
De Treffers 7
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Trekvogels 7
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Mannen beker reserve zaterdag poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Kolping-Dynamo 6
3 3 0 0 12 3 9 0 9
2
De Treffers 7
3 2 0 1 16 5 11 0 6
3
Nijmegen 35+1
3 1 0 2 7 15 -8 0 3
4
ESA 35+1
3 0 0 3 4 16 -12 0 0

Eigen uitslagen

Mannen beker reserve zaterdag poule

Datum Thuis Uit Uitslag
12 sep.
Nijmegen 35+1
De Treffers 7
1 - 6
5 sep.
De Treffers 7
Kolping-Dynamo 6
2 - 3
29 aug.
ESA 35+1
De Treffers 7
1 - 8

Competitie uitslagen

Mannen beker reserve zaterdag poule

Datum Thuis Uit Uitslag
29 aug.
Kolping-Dynamo 6
Nijmegen 35+1
6 - 1
29 aug.
ESA 35+1
De Treffers 7
1 - 8

Programma

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Accommodatie
19 sep. 12:30
SV Hatert 2
Juliana '31 6
Sportpark Vossendijk
19 sep. 14:30
Trekvogels 7
Jonker Boys 2
Prof Pompe Kliniek
19 sep. 14:30
Oranje Blauw 3
Beuningse Boys 4
Sportpark Staddijk-Noord
19 sep. 14:30
Kolping-Dynamo 6
Quick 1888 4
Sportpark Vossendijk
19 sep. 15:00
SCE 4
Krayenhoff 5
Sportpark Lindenholt
19 sep. 15:00
De Treffers 7
Orion 3
Sportpark Zuid (Groesbeek)
26 sep. 12:30
Krayenhoff 5
Oranje Blauw 3
Sportpark De Schoonhorst
26 sep. 12:45
Quick 1888 4
SV Hatert 2
Sportpark De Dennen
26 sep. 14:30
Jonker Boys 2
SCE 4
Prof Pompe Kliniek
26 sep. 14:30
Orion 3
Kolping-Dynamo 6
Sportpark Mariënbosch
26 sep. 15:00
Beuningse Boys 4
Trekvogels 7
Sportpark De Ooigraaf
26 sep. 17:00
Juliana '31 6
De Treffers 7
Sportpark De Broeklanden
3 okt. 12:30
SV Hatert 2
Orion 3
Sportpark Vossendijk
3 okt. 12:45
SCE 4
Quick 1888 4
Sportpark Lindenholt
3 okt. 13:00
Trekvogels 7
Krayenhoff 5
Sportpark De Kwakkenberg
3 okt. 14:30
Jonker Boys 2
Beuningse Boys 4
Prof Pompe Kliniek
3 okt. 14:30
Oranje Blauw 3
Juliana '31 6
Sportpark Staddijk-Noord
3 okt. 14:30
Kolping-Dynamo 6
De Treffers 7
Sportpark Vossendijk
10 okt. 12:45
Quick 1888 4
Trekvogels 7
Sportpark De Dennen
10 okt. 14:30
Krayenhoff 5
Jonker Boys 2
Prof Pompe Kliniek
10 okt. 14:30
Orion 3
Oranje Blauw 3
Sportpark Mariënbosch
10 okt. 15:00
Beuningse Boys 4
SCE 4
Sportpark De Ooigraaf
10 okt. 15:30
De Treffers 7
SV Hatert 2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
10 okt. 17:00
Juliana '31 6
Kolping-Dynamo 6
Sportpark De Broeklanden

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Geboers, Bart Teamspeler
Thijssen, Joey Teamspeler
Smit, Kevin Teamspeler
Rutten, Ralph Teamspeler
Rikken, Sem Teamspeler
Loon, Martijn van Teamspeler
Kruisselbrink, Thijs Teamspeler
Kersten, Patrick Teamspeler
Kaal, Bram Teamspeler
Bruin, Jesse de Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Bernards, Cas Technische staf Performancecoach
Rikken, Sem Technische staf Trainer/coach
Wijers, Rens Overige staf Teammanager

X