De Treffers 6

De Treffers 6

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0214 Mannen Zaterdag reserve

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Trekvogels 5
13 10 1 2 45 22 23 0 31
2
Juliana '31 3
11 9 0 2 35 16 19 0 27
3
Eendracht '30 2
10 7 3 0 41 11 30 0 24
4
SV Hatert 2
14 7 3 4 24 20 4 0 24
5
SC Millingen 2
14 7 1 6 29 35 -6 0 22
6
Kolping-Dynamo 2
13 6 1 6 38 37 1 0 19
7
Krayenhoff 2
11 5 0 6 29 34 -5 0 15
8
Orion 2
11 4 2 5 27 22 5 0 14
9
De Treffers 4
12 3 1 8 15 39 -24 0 10
10
De Treffers 6
11 3 0 8 13 26 -13 0 9
11
Germania 2
12 3 0 9 27 39 -12 0 9
12
UNI VV 5
12 2 0 10 25 47 -22 0 6

Mannen beker reserve zaterdag poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Kolping-Dynamo 4
3 2 0 1 12 10 2 0 6
2
UNI VV 3
3 2 0 1 10 9 1 0 6
3
Trekvogels 2
3 1 0 2 9 8 1 0 3
4
De Treffers 6
3 1 0 2 6 10 -4 0 3

Eigen uitslagen

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Uitslag
15 feb.
SV Hatert 2
De Treffers 6
2 - 0
8 feb.
De Treffers 4
Kolping-Dynamo 2
1 - 0

Competitie uitslagen

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Uitslag
8 feb.
De Treffers 4
Kolping-Dynamo 2
1 - 0
8 feb.
SC Millingen 2
Trekvogels 5
2 - 1
8 feb.
SV Hatert 2
Eendracht '30 2
1 - 1
8 feb.
UNI VV 5
Krayenhoff 2
2 - 2
1 feb.
Kolping-Dynamo 2
UNI VV 5
2 - 0
1 feb.
Orion 2
Germania 2
2 - 0
1 feb.
Krayenhoff 2
SC Millingen 2
7 - 1
1 feb.
Trekvogels 5
SV Hatert 2
5 - 2

Programma

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Accommodatie
29 feb. 13:30
Orion 2
UNI VV 5
Sportpark Mariënbosch
29 feb. 15:00
De Treffers 6
Kolping-Dynamo 2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
29 feb. 15:00
Eendracht '30 2
Juliana '31 3
Sportpark De Maasvallei
7 mrt. 11:30
UNI VV 5
SV Hatert 2
Sportpark GYMNASION
7 mrt. 15:00
SC Millingen 2
Kolping-Dynamo 2
Sportpark De Hove
7 mrt. 15:00
De Treffers 6
Trekvogels 5
Sportpark Zuid (Groesbeek)
7 mrt. 15:00
Germania 2
Eendracht '30 2
Sportpark Noord
7 mrt. 15:00
Juliana '31 3
Krayenhoff 2
Sportpark De Broeklanden
7 mrt. 15:00
De Treffers 4
Orion 2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
14 mrt. 14:30
SV Hatert 2
SC Millingen 2
Sportpark Vossendijk
14 mrt. 14:30
Orion 2
Krayenhoff 2
Sportpark Mariënbosch
14 mrt. 15:00
De Treffers 6
UNI VV 5
Sportpark Zuid (Groesbeek)
14 mrt. 15:00
Trekvogels 5
Germania 2
Sportpark De Kwakkenberg
14 mrt. 15:00
Eendracht '30 2
De Treffers 4
Sportpark De Maasvallei
14 mrt. 16:00
Kolping-Dynamo 2
Juliana '31 3
Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
21 mrt. 15:00
Germania 2
Juliana '31 3
Sportpark Noord
21 mrt. 15:00
Eendracht '30 2
Trekvogels 5
Sportpark De Maasvallei
21 mrt. 15:30
Krayenhoff 2
Orion 2
Sportpark De Schoonhorst
28 mrt. 14:00
Orion 2
SC Millingen 2
Sportpark Mariënbosch
28 mrt. 15:00
De Treffers 4
UNI VV 5
Sportpark Zuid (Groesbeek)
28 mrt. 15:00
Germania 2
De Treffers 6
Sportpark Noord
28 mrt. 15:30
Krayenhoff 2
SV Hatert 2
Sportpark De Schoonhorst
28 mrt. 16:00
Kolping-Dynamo 2
Trekvogels 5
Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
28 mrt. 16:30
Juliana '31 3
Eendracht '30 2
Sportpark De Broeklanden

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Reijnen, Luuk Teamspeler
Putten, Mart van Teamspeler
Medendorp, Rieks Teamspeler
Hijmans, Daan Teamspeler
Baas, Tom Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Thissen, Max Teamspeler
Kosman, Dennis Overige staf Teammanager

X