De Treffers 5

De Treffers 5

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0214 Mannen Zaterdag reserve

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SC Bemmel 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Bennekom 10
0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Eendracht '30 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
HAVO 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
Juliana '31 5
0 0 0 0 0 0 0 0 0
6
Kolping-Dynamo 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
7
Krayenhoff 3
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
Nijmegen 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
Quick 1888 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
10
SCE 4
0 0 0 0 0 0 0 0 0
11
De Treffers 5
0 0 0 0 0 0 0 0 0
12
Woezik 2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

Mannen beker reserve zaterdag poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Trekvogels 4
3 2 1 0 7 5 2 0 7
2
Groesbeekse Boys 2
3 2 0 1 9 4 5 0 6
3
De Treffers 5
3 1 0 2 10 11 -1 0 3
4
Juliana '31 3
3 0 1 2 4 10 -6 0 1

Eigen uitslagen

Mannen beker reserve zaterdag poule

Datum Thuis Uit Uitslag
14 sep.
Trekvogels 4
De Treffers 5
4 - 3
7 sep.
De Treffers 5
Juliana '31 3
6 - 2
31 aug.
Groesbeekse Boys 2
De Treffers 5
5 - 1

Competitie uitslagen

Mannen beker reserve zaterdag poule

Datum Thuis Uit Uitslag
31 aug.
Juliana '31 3
Trekvogels 4
1 - 1
31 aug.
Groesbeekse Boys 2
De Treffers 5
5 - 1

Programma

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Accommodatie
21 sep. 13:30
Kolping-Dynamo 4
Krayenhoff 3
Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
21 sep. 15:00
SCE 4
Quick 1888 2
Sportpark Lindenholt
21 sep. 15:00
SC Bemmel 4
Bennekom 10
Sportpark Ressen
21 sep. 15:45
Eendracht '30 3
Nijmegen 2
Sportpark De Maasvallei
21 sep. 16:45
Woezik 2
HAVO 2
Sportpark Woezik
21 sep. 17:00
Juliana '31 5
De Treffers 5
Sportpark De Broeklanden
28 sep. 12:30
Krayenhoff 3
Eendracht '30 3
Sportpark De Schoonhorst
28 sep. 13:00
Nijmegen 2
SC Bemmel 4
Sportpark Oscar Carre
28 sep. 13:00
Bennekom 10
Kolping-Dynamo 4
Sportpark De Eikelhof
28 sep. 14:30
HAVO 2
SCE 4
Sportpark De Notenboom
28 sep. 15:00
Quick 1888 2
Juliana '31 5
Sportpark De Dennen
28 sep. 15:00
De Treffers 5
Woezik 2
Sportpark Zuid (Groesbeek)
5 okt. 12:30
Krayenhoff 3
Bennekom 10
Sportpark De Schoonhorst
5 okt. 13:00
Nijmegen 2
Quick 1888 2
Sportpark Oscar Carre
5 okt. 13:30
Kolping-Dynamo 4
Woezik 2
Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
5 okt. 15:00
Eendracht '30 3
De Treffers 5
Sportpark De Maasvallei
5 okt. 15:00
SC Bemmel 4
HAVO 2
Sportpark Ressen
5 okt. 17:00
Juliana '31 5
SCE 4
Sportpark De Broeklanden
12 okt. 13:00
Bennekom 10
Nijmegen 2
Sportpark De Eikelhof
12 okt. 14:30
HAVO 2
Eendracht '30 3
Sportpark De Notenboom
12 okt. 15:00
SCE 4
Kolping-Dynamo 4
Sportpark Lindenholt
12 okt. 15:00
Quick 1888 2
Krayenhoff 3
Sportpark De Dennen
12 okt. 16:30
Woezik 2
Juliana '31 5
Sportpark Woezik
12 okt. 17:00
De Treffers 5
SC Bemmel 4
Sportpark Zuid (Groesbeek)

Selectie

Naam Rol Functie
Hijmans, Chris Teamspeler
Cillessen, Noud Teamspeler
Vugt, Remco van Teamspeler
Peters, Noud Teamspeler
Kersten, Wouter Teamspeler
Kersten, Paul Teamspeler
Weijers, Luuk Teamspeler
Jacobs, Lars Teamspeler
Huberts, Jasper Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Bons, Roy Teamspeler
Verriet, Dani Teamspeler
Bakouev, Eduard Teamspeler
Willems, Martijn Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Smeltink, Achilles Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Poll, Albert v.d. Overige staf Teammanager
Jacobs, Robin Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Wollenberg, P.J. Overige staf Teammanager

X