De Treffers 5

De Treffers 5

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

0214 Mannen Zaterdag reserve

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Quick 1888 2
12 11 0 1 64 12 52 0 33
2
Eendracht '30 3
13 10 0 3 43 21 22 0 30
3
De Treffers 5
10 8 1 1 31 11 20 0 25
4
Krayenhoff 3
12 7 2 3 42 40 2 0 23
5
Woezik 2
10 5 2 3 47 21 26 0 17
6
Nijmegen 2
11 2 4 5 25 31 -6 0 10
7
SC Bemmel 4
11 3 1 7 23 51 -28 0 10
8
HAVO 2
12 3 1 8 16 50 -34 0 10
9
Bennekom 10
10 2 1 7 19 29 -10 0 7
10
SCE 4
12 2 1 9 31 53 -22 0 7
11
Kolping-Dynamo 4
11 0 5 6 21 43 -22 0 5

Mannen beker reserve zaterdag poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Trekvogels 4
3 2 1 0 7 5 2 0 7
2
Groesbeekse Boys 2
3 2 0 1 9 4 5 0 6
3
De Treffers 5
3 1 0 2 10 11 -1 0 3
4
Juliana '31 3
3 0 1 2 4 10 -6 0 1

Eigen uitslagen

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Uitslag
8 feb.
Kolping-Dynamo 4
De Treffers 5
1 - 1

Competitie uitslagen

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Uitslag
8 feb.
SCE 4
Krayenhoff 3
2 - 3
8 feb.
SC Bemmel 4
Quick 1888 2
0 - 8
8 feb.
Eendracht '30 3
Bennekom 10
2 - 1
8 feb.
Kolping-Dynamo 4
De Treffers 5
1 - 1
1 feb.
Quick 1888 2
SCE 4
9 - 0
1 feb.
HAVO 2
Woezik 2
0 - 4
1 feb.
Nijmegen 2
Eendracht '30 3
2 - 4
1 feb.
Krayenhoff 3
Kolping-Dynamo 4

Programma

0214 Mannen Zaterdag reserve

Datum Thuis Uit Accommodatie
29 feb. 13:00
Bennekom 10
Quick 1888 2
Sportpark De Eikelhof
29 feb. 13:30
Kolping-Dynamo 4
Woezik 2
Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
29 feb. 15:00
De Treffers 5
SC Bemmel 4
Sportpark Zuid (Groesbeek)
7 mrt. 13:00
Bennekom 10
Krayenhoff 3
Sportpark De Eikelhof
7 mrt. 13:30
Kolping-Dynamo 4
Quick 1888 2
Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)
7 mrt. 15:00
SC Bemmel 4
Nijmegen 2
Sportpark Ressen
7 mrt. 16:15
Woezik 2
De Treffers 5
Sportpark Woezik
14 mrt. 13:00
Nijmegen 2
Krayenhoff 3
Sportpark Oscar Carre
14 mrt. 14:30
HAVO 2
SC Bemmel 4
Sportpark De Notenboom
14 mrt. 15:00
De Treffers 5
Eendracht '30 3
Sportpark Zuid (Groesbeek)
14 mrt. 15:00
Quick 1888 2
Bennekom 10
Sportpark De Dennen
14 mrt. 16:30
Woezik 2
SCE 4
Sportpark Woezik
21 mrt. 12:30
Krayenhoff 3
Kolping-Dynamo 4
Sportpark De Schoonhorst
21 mrt. 13:00
Bennekom 10
SC Bemmel 4
Sportpark De Eikelhof
21 mrt. 16:15
Woezik 2
Nijmegen 2
Sportpark Woezik

Selectie

Naam Rol Functie
Jacobs, Lars Teamspeler
Huberts, Jasper Teamspeler
Smeltink, Achilles Teamspeler
Pouwels, Ruben Teamspeler
Peters, Noud Teamspeler
Mandjes, Gijs Teamspeler
Kersten, Wouter Teamspeler
Kersten, Paul Teamspeler
Weijers, Luuk Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Hijmans, Chris Teamspeler
Vugt, Remco van Teamspeler
Cillessen, Noud Teamspeler
Bons, Roy Teamspeler
Willems, Martijn Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Verriet, Dani Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Jacobs, Robin Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Wollenberg, P.J. Overige staf Teammanager

X