De Treffers VR1

De Treffers VR1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

513 Vrouwen Zondag

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Beuningse Boys VR1
16 11 2 3 62 24 38 0 35
2
DVOL VR1
14 9 0 5 40 32 8 0 27
3
DIO '30 VR1
15 8 2 5 56 37 19 0 26
4
WVW VR1
14 8 0 6 31 26 5 0 24
5
Trekvogels VR4
15 8 0 7 33 32 1 0 24
6
Spero VR2
16 7 3 6 48 31 17 0 24
7
Quick 1888 VR1
15 6 4 5 30 26 4 0 22
8
ST AWC/Juliana '31 VR1
12 7 0 5 30 22 8 0 21
9
SVO FC Maas en Waal VR1
12 6 2 4 34 30 4 0 20
10
De Treffers VR1
14 6 2 6 36 24 12 0 20
11
Orion VR2
16 6 1 9 36 48 -12 0 19
12
vv Ewijk VR1
15 5 1 9 41 58 -17 0 16
13
Leones VR1
15 5 1 9 27 59 -32 0 16
14
SCE VR1
13 0 0 13 15 70 -55 0 0

Vrouwen beker

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Trekvogels VR2
3 3 0 0 15 1 14 0 9
2
De Treffers VR1
3 2 0 1 3 3 0 0 6
3
De Bataven VR1
3 0 1 2 0 6 -6 0 1
4
DVC '26 VR2
3 0 1 2 2 10 -8 0 1

Eigen uitslagen

513 Vrouwen Zondag

Datum Thuis Uit Uitslag
24 mrt.
De Treffers VR1
Trekvogels VR4
3 - 0
17 mrt.
De Treffers VR1
Orion VR2
2 - 0

Competitie uitslagen

513 Vrouwen Zondag

Datum Thuis Uit Uitslag
10 mrt.
DVOL VR1
Leones VR1
0 - 2
10 mrt.
SCE VR1
Beuningse Boys VR1
1 - 5
10 mrt.
Quick 1888 VR1
SVO FC Maas en Waal VR1
2 - 3
10 mrt.
Spero VR2
vv Ewijk VR1
9 - 2
10 mrt.
Orion VR2
DIO '30 VR1
4 - 3
28 feb.
vv Ewijk VR1
Leones VR1
4 - 2

Programma

513 Vrouwen Zondag

Datum Thuis Uit Accommodatie
28 mrt. 20:00
WVW VR1
SVO FC Maas en Waal VR1
Sportpark De Kamp
28 mrt. 20:00
ST AWC/Juliana '31 VR1
DVOL VR1
Sportpark De Broeklanden
31 mrt. 10:30
Leones VR1
Trekvogels VR4
Sportpark Het Zijvond
31 mrt. 10:45
WVW VR1
Spero VR2
Sportpark De Kamp
31 mrt. 11:00
De Treffers VR1
vv Ewijk VR1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
31 mrt. 11:00
DVOL VR1
Quick 1888 VR1
Sportpark Vossenpels
31 mrt. 11:15
Beuningse Boys VR1
SCE VR1
Sportpark De Ooigraaf
7 apr. 10:00
Spero VR2
WVW VR1
Sportpark De Pas
7 apr. 10:00
DVOL VR1
ST AWC/Juliana '31 VR1
Sportpark Vossenpels
7 apr. 10:30
Quick 1888 VR1
Orion VR2
Sportpark De Dennen
7 apr. 10:30
SVO FC Maas en Waal VR1
SCE VR1
Sportpark De Hoge Berg - DSZ
7 apr. 12:00
vv Ewijk VR1
De Treffers VR1
Sportpark De Blatenplak
7 apr. 12:00
Trekvogels VR4
Leones VR1
Sportpark De Kwakkenberg
7 apr. 12:15
DIO '30 VR1
Beuningse Boys VR1
Sportpark De Gelenberg
11 apr. 18:30
Trekvogels VR4
WVW VR1
Sportpark De Kwakkenberg
11 apr. 18:45
SVO FC Maas en Waal VR1
DIO '30 VR1
Sportpark De Parken (Unitas '28)
11 apr. 19:00
vv Ewijk VR1
ST AWC/Juliana '31 VR1
Sportpark De Blatenplak
11 apr. 19:00
Orion VR2
Quick 1888 VR1
Sportpark Mariënbosch
11 apr. 20:00
Leones VR1
De Treffers VR1
Sportpark Het Zijvond
11 apr. 20:00
DVOL VR1
SCE VR1
Sportpark Vossenpels
14 apr. 10:00
ST AWC/Juliana '31 VR1
Spero VR2
Sportpark De Wijchert
14 apr. 10:00
Orion VR2
DVOL VR1
Sportpark Mariënbosch
14 apr. 10:30
Leones VR1
vv Ewijk VR1
Sportpark Het Zijvond
14 apr. 11:00
SCE VR1
DIO '30 VR1
Sportpark Lindenholt
14 apr. 11:00
De Treffers VR1
Quick 1888 VR1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
14 apr. 11:15
Beuningse Boys VR1
Trekvogels VR4
Sportpark De Ooigraaf
18 apr. 18:30
vv Ewijk VR1
Quick 1888 VR1
Sportpark De Blatenplak
18 apr. 19:30
Leones VR1
Beuningse Boys VR1
Sportpark Het Zijvond
18 apr. 19:30
DIO '30 VR1
DVOL VR1
Sportpark De Gelenberg
18 apr. 20:00
SCE VR1
Trekvogels VR4
Sportpark Lindenholt
18 apr. 20:00
Spero VR2
SVO FC Maas en Waal VR1
Sportpark De Pas
20 apr. 12:30
De Treffers VR1
SVO FC Maas en Waal VR1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
22 apr. 10:00
Spero VR2
Orion VR2
Sportpark De Pas
22 apr. 10:00
DVOL VR1
WVW VR1
Sportpark Vossenpels
22 apr. 10:30
SVO FC Maas en Waal VR1
Trekvogels VR4
Sportpark De Hoge Berg - DSZ
22 apr. 10:30
Quick 1888 VR1
Leones VR1
Sportpark De Dennen
22 apr. 12:00
vv Ewijk VR1
Beuningse Boys VR1
Sportpark De Blatenplak
22 apr. 12:00
ST AWC/Juliana '31 VR1
SCE VR1
Sportpark De Broeklanden
22 apr. 12:15
DIO '30 VR1
De Treffers VR1
Sportpark De Gelenberg
24 apr. 19:30
Trekvogels VR4
Orion VR2
Sportpark De Kwakkenberg
25 apr. 19:00
SVO FC Maas en Waal VR1
DVOL VR1
Sportpark De Parken (Unitas '28)
25 apr. 19:30
De Treffers VR1
DIO '30 VR1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
25 apr. 20:00
Leones VR1
SCE VR1
Sportpark Het Zijvond

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Cichy, Cindy Teamspeler
Hendriks, Chrisje Teamspeler
Hüttner, Britt Teamspeler
Paymans, Cassandra Teamspeler
Poelen, MD Teamspeler
Vernooy, Demi Teamspeler
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Hoogstraten, Saskia Technische staf
Hubbers, Rob Overige staf Teammanager
Vorst, Liza van der Technische staf

X