De Treffers VR1

De Treffers VR1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

513 Vrouwen Zondag

# Team G W GL V + - DS PM P
1
WVW VR1
14 11 2 1 65 17 48 0 35
2
De Treffers VR1
13 9 2 2 32 17 15 0 29
3
Brakkenstein VR1
12 8 4 0 40 21 19 0 28
4
ST AWC/Juliana '31 VR1
11 8 1 2 33 17 16 0 25
5
Orion VR2
13 6 3 4 33 28 5 0 21
6
AVIOS/DBV VR1
11 6 1 4 29 22 7 0 19
7
DIO '30 VR1
12 6 0 6 30 30 0 0 18
8
Leones VR1
11 5 2 4 31 31 0 0 17
9
SVO FC Maas en Waal VR1
10 4 2 4 20 16 4 0 14
10
Trekvogels VR4
14 4 2 8 31 34 -3 0 14
11
Quick 1888 VR1
12 4 1 7 27 37 -10 0 13
12
AAC-Olympia VR1
14 2 4 8 14 32 -18 0 10
13
vv Ewijk VR1
15 2 1 12 17 39 -22 0 7
14
NSVV FC Kunde VR3
14 0 1 13 9 70 -61 0 1

Vrouwen beker zaterdag poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers VR1
2 2 0 0 13 4 9 0 6
2
Germania VR1
2 1 0 1 9 12 -3 0 3
3
Groesbeekse Boys VR1
2 0 0 2 7 13 -6 0 0

Vrouwen beker zaterdag 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
MVV '69 VR1
1 1 0 0 9 2 7 0 3
2
Advendo '57 VR1
1 1 0 0 8 1 7 0 3
3
Unicum VR1
1 1 0 0 8 1 7 0 3
4
WWNA VR1
1 1 0 0 7 0 7 0 3
5
SVO DCS/OBW VR1
1 1 0 0 7 1 6 0 3
6
IJVV VR2
1 1 0 0 6 0 6 0 3
7
Witkampers VR2
1 1 0 0 6 0 6 0 3
8
FC Horst VR1
1 1 0 0 5 1 4 0 3
9
Activia VR1
1 1 0 0 6 3 3 0 3
10
De Treffers VR1
1 1 0 0 5 2 3 0 3
11
ST AWC/Juliana '31 VR1
1 1 0 0 4 1 3 0 3
12
SJO MEC/Bredevoort VR1
1 1 0 0 8 6 2 0 3
13
DIO '30 VR1
1 1 0 0 7 5 2 0 3
14
EMOS VR1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
15
JVC Dedemsvaart VR1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
16
Den Ham VR1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
17
SVI VR1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
18
asv Dronten VR2
1 1 0 0 2 0 2 0 3
19
Brakkenstein VR1
1 1 0 0 2 0 2 0 3
20
Keijenburgse Boys VR1
1 1 0 0 5 4 1 0 3
21
Fortissimo VR1
1 1 0 0 4 3 1 0 3
22
PH VR1
1 1 0 0 4 3 1 0 3
23
SV CCW '16 VR2
1 1 0 0 3 2 1 0 3
24
Avereest VR1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
25
FC Dinxperlo VR1
1 1 0 0 1 0 1 0 3
26
SVO DCS/OBW VR2
1 1 0 0 1 0 1 0 3
27
FC Zutphen VR2
1 1 0 0 1 0 1 0 3
28
Terschuurse Boys VR1
1 1 0 0 4 4 0 0 3
29
Prins Bernhard VR1
1 1 0 0 3 3 0 0 3
30
GVA VR1
1 1 0 0 1 1 0 0 3
31
Achilles '12 VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
32
ESA VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
33
vv Ewijk VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
34
Markelo VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
35
Tubantia VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
36
Sparta Nijkerk VR3
1 0 0 1 4 4 0 0 0
37
Kesteren VR1
1 0 0 1 3 3 0 0 0
38
WVW VR1
1 0 0 1 1 1 0 0 0
39
ST: Lochuizen/Diepenheim VR1
1 0 0 1 4 5 -1 0 0
40
Orion VR2
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
41
RSC VR1
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
42
De Zweef VR1
1 0 0 1 2 3 -1 0 0
43
Manderveen VR1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
44
Gendringen VR1
1 0 0 1 0 1 -1 0 0
45
SC Meddo VR1
1 0 0 1 0 1 -1 0 0
46
VDZ VR4
1 0 0 1 0 1 -1 0 0
47
SP Rekken VR1
1 0 0 1 6 8 -2 0 0
48
ST: AZC/Sp. Eefde VR 1
1 0 0 1 5 7 -2 0 0
49
LSV VR1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
50
Swift '64 VR1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
51
Drienerlo VR1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
52
EZC '84 VR1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
53
AD '69 VR1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
54
Quick 1888 VR1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
55
Enter Vooruit VR1
1 0 0 1 3 6 -3 0 0
56
VDZ VR3
1 0 0 1 2 5 -3 0 0
57
AVIOS/DBV VR1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
58
Stroe VR1
1 0 0 1 1 5 -4 0 0
59
Loo VR1
1 0 0 1 1 7 -6 0 0
60
Hardenberg '85 VR1
1 0 0 1 0 6 -6 0 0
61
Sp. Neede VR1
1 0 0 1 0 6 -6 0 0
62
Hulzense Boys VR1
1 0 0 1 2 9 -7 0 0
63
SV Otterlo VR1
1 0 0 1 1 8 -7 0 0
64
SEH VR1
1 0 0 1 1 8 -7 0 0
65
SP Teuge VR1
1 0 0 1 0 7 -7 0 0

Vrouwen beker zaterdag 2e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
FC Dinxperlo VR1
1 1 0 0 6 0 6 0 3
2
asv Dronten VR2
1 1 0 0 6 1 5 0 3
3
GVA VR1
1 1 0 0 6 1 5 0 3
4
Activia VR1
1 1 0 0 5 1 4 0 3
5
Prins Bernhard VR1
1 1 0 0 5 1 4 0 3
6
Fortissimo VR1
1 1 0 0 4 0 4 0 3
7
WWNA VR1
1 1 0 0 6 3 3 0 3
8
Tubantia VR1
1 1 0 0 5 3 2 0 3
9
Achilles '12 VR1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
10
SVI VR1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
11
JVC Dedemsvaart VR1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
12
SVO DCS/OBW VR1
1 1 0 0 2 0 2 0 3
13
ST AWC/Juliana '31 VR1
1 1 0 0 3 2 1 0 3
14
FC Horst VR1
1 1 0 0 1 0 1 0 3
15
Keijenburgse Boys VR1
1 1 0 0 2 2 0 0 3
16
SJO MEC/Bredevoort VR1
1 1 0 0 1 1 0 0 3
17
IJVV VR2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
18
Witkampers VR2
1 0 0 1 2 2 0 0 0
19
FC Zutphen VR2
1 0 0 1 1 1 0 0 0
20
De Treffers VR1
1 0 0 1 2 3 -1 0 0
21
Terschuurse Boys VR1
1 0 0 1 0 1 -1 0 0
22
PH VR1
1 0 0 1 3 5 -2 0 0
23
Avereest VR1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
24
EMOS VR1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
25
Den Ham VR1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
26
ESA VR1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
27
SV CCW '16 VR2
1 0 0 1 3 6 -3 0 0
28
Brakkenstein VR1
1 0 0 1 1 5 -4 0 0
29
MVV '69 VR1
1 0 0 1 1 5 -4 0 0
30
Advendo '57 VR1
1 0 0 1 0 4 -4 0 0
31
DIO '30 VR1
1 0 0 1 1 6 -5 0 0
32
Unicum VR1
1 0 0 1 1 6 -5 0 0
33
SVO DCS/OBW VR2
1 0 0 1 0 6 -6 0 0

Eigen uitslagen

513 Vrouwen Zondag

Datum Thuis Uit Uitslag
16 feb.
DIO '30 VR1
De Treffers VR1
1 - 3
26 jan.
De Treffers VR1
Leones VR1
4 - 1

Competitie uitslagen

513 Vrouwen Zondag

Datum Thuis Uit Uitslag
2 feb.
DIO '30 VR1
Brakkenstein VR1
2 - 4
2 feb.
Trekvogels VR4
vv Ewijk VR1
2 - 0
2 feb.
AAC-Olympia VR1
WVW VR1
1 - 4
2 feb.
NSVV FC Kunde VR3
Quick 1888 VR1
3 - 3
26 jan.
Brakkenstein VR1
Trekvogels VR4
3 - 2
26 jan.
Quick 1888 VR1
Orion VR2
0 - 2
26 jan.
vv Ewijk VR1
AAC-Olympia VR1
0 - 4
26 jan.
De Treffers VR1
Leones VR1
4 - 1
26 jan.
WVW VR1
DIO '30 VR1
5 - 0
26 jan.
AVIOS/DBV VR1
NSVV FC Kunde VR3
3 - 0
26 jan.
ST AWC/Juliana '31 VR1
SVO FC Maas en Waal VR1
3 - 2

Vrouwen beker zaterdag 2e ronde

Datum Thuis Uit Uitslag
26 jan.
Keijenburgse Boys VR1
Witkampers VR2
2 - 2 (4 - 3)
26 jan.
SVO DCS/OBW VR2
FC Dinxperlo VR1
0 - 6
25 jan.
FC Zutphen VR2
SJO MEC/Bredevoort VR1
1 - 1 (4 - 5)
25 jan.
EMOS VR1
Achilles '12 VR1
2 - 4

Programma

513 Vrouwen Zondag

Datum Thuis Uit Accommodatie
20 feb. 20:00
DIO '30 VR1
ST AWC/Juliana '31 VR1
Sportpark De Gelenberg
1 mrt. 09:30
NSVV FC Kunde VR3
DIO '30 VR1
Sportpark GYMNASION
1 mrt. 10:30
AVIOS/DBV VR1
Leones VR1
Sportpark Mariaveld
1 mrt. 11:00
De Treffers VR1
AAC-Olympia VR1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
1 mrt. 12:00
Trekvogels VR4
SVO FC Maas en Waal VR1
Sportpark De Kwakkenberg
8 mrt. 10:00
Orion VR2
AAC-Olympia VR1
Sportpark Mariënbosch
8 mrt. 10:30
Leones VR1
DIO '30 VR1
Sportpark Het Zijvond
8 mrt. 10:45
WVW VR1
AVIOS/DBV VR1
Sportpark De Kamp
8 mrt. 11:00
De Treffers VR1
SVO FC Maas en Waal VR1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
8 mrt. 12:00
ST AWC/Juliana '31 VR1
NSVV FC Kunde VR3
Sportpark De Broeklanden
8 mrt. 13:00
Quick 1888 VR1
Trekvogels VR4
Sportpark De Dennen
8 mrt. 14:00
vv Ewijk VR1
Brakkenstein VR1
Sportpark De Blatenplak
15 mrt. 09:30
Trekvogels VR4
ST AWC/Juliana '31 VR1
Sportpark De Kwakkenberg
15 mrt. 09:30
NSVV FC Kunde VR3
De Treffers VR1
Sportpark GYMNASION
15 mrt. 10:30
AVIOS/DBV VR1
DIO '30 VR1
Sportpark Mariaveld
15 mrt. 11:00
AAC-Olympia VR1
Leones VR1
Sportpark Heppert
15 mrt. 13:00
Quick 1888 VR1
vv Ewijk VR1
Sportpark De Dennen
15 mrt. 13:30
SVO FC Maas en Waal VR1
Orion VR2
Sportpark De Hoge Berg - DSZ
15 mrt. 14:30
Brakkenstein VR1
WVW VR1
Sportpark Brakkenstein

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Waarsenburg, Stefanie van de Teamspeler
Vernooy, Demi Teamspeler
Poelen, MD Teamspeler
Paymans, Cassandra Teamspeler
Hüttner, Britt Teamspeler
Zwartjes - Wijnhoven, Marloes Teamspeler
Dommelen, Rowan van Teamspeler
Cichy, Cindy Teamspeler
Albers, Manon Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Hubbers, Rob Overige staf Teammanager
Albers, Manon Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Vorst, Liza van der Technische staf
Hoogstraten, Saskia Technische staf

X