De Treffers VR1

De Treffers VR1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

513 Vrouwen Zondag

# Team G W GL V + - DS PM P
1
WVW VR1
14 11 2 1 65 17 48 0 35
2
De Treffers VR1
14 10 2 2 34 18 16 0 32
3
ST AWC/Juliana '31 VR1
13 10 1 2 47 21 26 0 31
4
Brakkenstein VR1
13 9 4 0 44 21 23 0 31
5
Orion VR2
14 7 3 4 36 29 7 0 24
6
DIO '30 VR1
15 7 0 8 38 41 -3 0 21
7
Leones VR1
12 6 2 4 36 32 4 0 20
8
AVIOS/DBV VR1
11 6 1 4 29 22 7 0 19
9
SVO FC Maas en Waal VR1
11 5 2 4 25 17 8 0 17
10
Quick 1888 VR1
13 5 1 7 30 38 -8 0 16
11
Trekvogels VR4
16 4 2 10 33 42 -9 0 14
12
AAC-Olympia VR1
16 2 4 10 16 37 -21 0 10
13
vv Ewijk VR1
16 2 1 13 17 43 -26 0 7
14
NSVV FC Kunde VR3
16 0 1 15 10 82 -72 0 1

Vrouwen beker zaterdag poule

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers VR1
2 2 0 0 13 4 9 0 6
2
Germania VR1
2 1 0 1 9 12 -3 0 3
3
Groesbeekse Boys VR1
2 0 0 2 7 13 -6 0 0

Vrouwen beker zaterdag 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
MVV '69 VR1
1 1 0 0 9 2 7 0 3
2
Advendo '57 VR1
1 1 0 0 8 1 7 0 3
3
Unicum VR1
1 1 0 0 8 1 7 0 3
4
WWNA VR1
1 1 0 0 7 0 7 0 3
5
SVO DCS/OBW VR1
1 1 0 0 7 1 6 0 3
6
IJVV VR2
1 1 0 0 6 0 6 0 3
7
Witkampers VR2
1 1 0 0 6 0 6 0 3
8
FC Horst VR1
1 1 0 0 5 1 4 0 3
9
Activia VR1
1 1 0 0 6 3 3 0 3
10
De Treffers VR1
1 1 0 0 5 2 3 0 3
11
ST AWC/Juliana '31 VR1
1 1 0 0 4 1 3 0 3
12
SJO MEC/Bredevoort VR1
1 1 0 0 8 6 2 0 3
13
DIO '30 VR1
1 1 0 0 7 5 2 0 3
14
EMOS VR1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
15
JVC Dedemsvaart VR1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
16
Den Ham VR1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
17
SVI VR1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
18
asv Dronten VR2
1 1 0 0 2 0 2 0 3
19
Brakkenstein VR1
1 1 0 0 2 0 2 0 3
20
Keijenburgse Boys VR1
1 1 0 0 5 4 1 0 3
21
Fortissimo VR1
1 1 0 0 4 3 1 0 3
22
PH VR1
1 1 0 0 4 3 1 0 3
23
SV CCW '16 VR2
1 1 0 0 3 2 1 0 3
24
Avereest VR1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
25
FC Dinxperlo VR1
1 1 0 0 1 0 1 0 3
26
SVO DCS/OBW VR2
1 1 0 0 1 0 1 0 3
27
FC Zutphen VR2
1 1 0 0 1 0 1 0 3
28
Terschuurse Boys VR1
1 1 0 0 4 4 0 0 3
29
Prins Bernhard VR1
1 1 0 0 3 3 0 0 3
30
GVA VR1
1 1 0 0 1 1 0 0 3
31
Achilles '12 VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
32
ESA VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
33
vv Ewijk VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
34
Markelo VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
35
Tubantia VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
36
Sparta Nijkerk VR3
1 0 0 1 4 4 0 0 0
37
Kesteren VR1
1 0 0 1 3 3 0 0 0
38
WVW VR1
1 0 0 1 1 1 0 0 0
39
ST: Lochuizen/Diepenheim VR1
1 0 0 1 4 5 -1 0 0
40
Orion VR2
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
41
RSC VR1
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
42
De Zweef VR1
1 0 0 1 2 3 -1 0 0
43
Manderveen VR1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
44
Gendringen VR1
1 0 0 1 0 1 -1 0 0
45
SC Meddo VR1
1 0 0 1 0 1 -1 0 0
46
VDZ VR4
1 0 0 1 0 1 -1 0 0
47
SP Rekken VR1
1 0 0 1 6 8 -2 0 0
48
ST: AZC/Sp. Eefde VR 1
1 0 0 1 5 7 -2 0 0
49
LSV VR1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
50
Swift '64 VR1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
51
Drienerlo VR1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
52
EZC '84 VR1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
53
AD '69 VR1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
54
Quick 1888 VR1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
55
Enter Vooruit VR1
1 0 0 1 3 6 -3 0 0
56
VDZ VR3
1 0 0 1 2 5 -3 0 0
57
AVIOS/DBV VR1
1 0 0 1 1 4 -3 0 0
58
Stroe VR1
1 0 0 1 1 5 -4 0 0
59
Loo VR1
1 0 0 1 1 7 -6 0 0
60
Hardenberg '85 VR1
1 0 0 1 0 6 -6 0 0
61
Sp. Neede VR1
1 0 0 1 0 6 -6 0 0
62
Hulzense Boys VR1
1 0 0 1 2 9 -7 0 0
63
SV Otterlo VR1
1 0 0 1 1 8 -7 0 0
64
SEH VR1
1 0 0 1 1 8 -7 0 0
65
SP Teuge VR1
1 0 0 1 0 7 -7 0 0

Vrouwen beker zaterdag 2e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
FC Dinxperlo VR1
1 1 0 0 6 0 6 0 3
2
asv Dronten VR2
1 1 0 0 6 1 5 0 3
3
GVA VR1
1 1 0 0 6 1 5 0 3
4
Activia VR1
1 1 0 0 5 1 4 0 3
5
Prins Bernhard VR1
1 1 0 0 5 1 4 0 3
6
Fortissimo VR1
1 1 0 0 4 0 4 0 3
7
WWNA VR1
1 1 0 0 6 3 3 0 3
8
Tubantia VR1
1 1 0 0 5 3 2 0 3
9
Achilles '12 VR1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
10
SVI VR1
1 1 0 0 4 2 2 0 3
11
JVC Dedemsvaart VR1
1 1 0 0 3 1 2 0 3
12
SVO DCS/OBW VR1
1 1 0 0 2 0 2 0 3
13
ST AWC/Juliana '31 VR1
1 1 0 0 3 2 1 0 3
14
FC Horst VR1
1 1 0 0 1 0 1 0 3
15
Keijenburgse Boys VR1
1 1 0 0 2 2 0 0 3
16
SJO MEC/Bredevoort VR1
1 1 0 0 1 1 0 0 3
17
IJVV VR2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
18
Witkampers VR2
1 0 0 1 2 2 0 0 0
19
FC Zutphen VR2
1 0 0 1 1 1 0 0 0
20
De Treffers VR1
1 0 0 1 2 3 -1 0 0
21
Terschuurse Boys VR1
1 0 0 1 0 1 -1 0 0
22
PH VR1
1 0 0 1 3 5 -2 0 0
23
Avereest VR1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
24
EMOS VR1
1 0 0 1 2 4 -2 0 0
25
Den Ham VR1
1 0 0 1 1 3 -2 0 0
26
ESA VR1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
27
SV CCW '16 VR2
1 0 0 1 3 6 -3 0 0
28
Brakkenstein VR1
1 0 0 1 1 5 -4 0 0
29
MVV '69 VR1
1 0 0 1 1 5 -4 0 0
30
Advendo '57 VR1
1 0 0 1 0 4 -4 0 0
31
DIO '30 VR1
1 0 0 1 1 6 -5 0 0
32
Unicum VR1
1 0 0 1 1 6 -5 0 0
33
SVO DCS/OBW VR2
1 0 0 1 0 6 -6 0 0

Eigen uitslagen

513 Vrouwen Zondag

Datum Thuis Uit Uitslag
24 mei
De Treffers VR1
AVIOS/DBV VR1
17 mei
vv Ewijk VR1
De Treffers VR1
10 mei
De Treffers VR1
WVW VR1
3 mei
Orion VR2
De Treffers VR1
26 apr.
Brakkenstein VR1
De Treffers VR1
19 apr.
De Treffers VR1
Trekvogels VR4
13 apr.
ST AWC/Juliana '31 VR1
De Treffers VR1

Competitie uitslagen

Programma

513 Vrouwen Zondag

Datum Thuis Uit Accommodatie
13 apr. 10:00
Orion VR2
SVO FC Maas en Waal VR1
Sportpark Mariënbosch
13 apr. 10:30
SVO FC Maas en Waal VR1
Quick 1888 VR1
Sportpark De Hoge Berg - DSZ
13 apr. 10:45
WVW VR1
Trekvogels VR4
Sportpark De Kamp
13 apr. 12:00
ST AWC/Juliana '31 VR1
De Treffers VR1
Sportpark De Broeklanden
13 apr. 12:15
Brakkenstein VR1
AVIOS/DBV VR1
Sportpark Brakkenstein
13 apr. 13:00
Quick 1888 VR1
Leones VR1
Sportpark De Dennen
19 apr. 09:45
ST AWC/Juliana '31 VR1
Brakkenstein VR1
Sportpark De Wijchert
19 apr. 10:00
Orion VR2
NSVV FC Kunde VR3
Sportpark Mariënbosch
19 apr. 10:30
Leones VR1
Quick 1888 VR1
Sportpark Het Zijvond
19 apr. 11:00
De Treffers VR1
Trekvogels VR4
Sportpark Zuid (Groesbeek)
19 apr. 11:00
AAC-Olympia VR1
SVO FC Maas en Waal VR1
Sportpark Heppert
19 apr. 12:00
vv Ewijk VR1
AVIOS/DBV VR1
Sportpark De Blatenplak
19 apr. 12:15
DIO '30 VR1
WVW VR1
Sportpark De Gelenberg
23 apr. 18:45
SVO FC Maas en Waal VR1
AVIOS/DBV VR1
Sportpark De Parken (Unitas '28)
23 apr. 19:45
Leones VR1
ST AWC/Juliana '31 VR1
Sportpark Het Zijvond
26 apr. 09:30
NSVV FC Kunde VR3
AAC-Olympia VR1
Sportpark GYMNASION
26 apr. 10:30
AVIOS/DBV VR1
Orion VR2
Sportpark Mariaveld
26 apr. 10:30
SVO FC Maas en Waal VR1
Leones VR1
Sportpark De Hoge Berg - DSZ
26 apr. 10:45
WVW VR1
vv Ewijk VR1
Sportpark De Kamp
26 apr. 12:00
Trekvogels VR4
DIO '30 VR1
Sportpark De Kwakkenberg
26 apr. 13:00
Quick 1888 VR1
ST AWC/Juliana '31 VR1
Sportpark De Dennen
26 apr. 14:30
Brakkenstein VR1
De Treffers VR1
Sportpark Brakkenstein
3 mei 10:00
Orion VR2
De Treffers VR1
Sportpark Mariënbosch
3 mei 10:30
Leones VR1
Brakkenstein VR1
Sportpark Het Zijvond
3 mei 10:30
SVO FC Maas en Waal VR1
WVW VR1
Sportpark De Hoge Berg - DSZ
3 mei 11:00
AAC-Olympia VR1
ST AWC/Juliana '31 VR1
Sportpark Heppert
3 mei 12:15
DIO '30 VR1
Quick 1888 VR1
Sportpark De Gelenberg

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Waarsenburg, Stefanie van de Teamspeler
Vernooy, Demi Teamspeler
Poelen, MD Teamspeler
Paymans, Cassandra Teamspeler
Hüttner, Britt Teamspeler
Zwartjes - Wijnhoven, Marloes Teamspeler
Dommelen, Rowan van Teamspeler
Cichy, Cindy Teamspeler
Albers, Manon Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Hubbers, Rob Overige staf Teammanager
Albers, Manon Overige staf Teammanager
Afgeschermd Overige staf Teammanager
Vorst, Liza van der Technische staf
Hoogstraten, Saskia Technische staf

X