Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers VR1

De Treffers VR1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SDC Putten VR1
1 1 0 0 8 2 6 0 3
2
Gramsbergen VR1
1 1 0 0 6 2 4 0 3
3
GVVV VR1
1 1 0 0 3 0 3 0 3
4
Colmschate '33 VR1
1 1 0 0 4 3 1 0 3
5
Bergentheim VR1
1 0 1 0 1 1 0 0 1
6
HHC Hardenberg VR1
1 0 1 0 1 1 0 0 1
7
ASC '62 VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
8
DTS '35 Ede VR2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
9
De Treffers VR1
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
10
DVS'33 Ermelo VR1
1 0 0 1 0 3 -3 0 0
11
Blauw Geel '55 VR1
1 0 0 1 2 6 -4 0 0
12
De Zweef VR1
1 0 0 1 2 8 -6 0 0

Vrouwen beker poulefase

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers VR1
2 2 0 0 11 3 8 0 6
2
DTS '35 Ede VR2
2 1 0 1 6 6 0 0 3
3
DIO '30 VR1
2 0 0 2 2 10 -8 0 0

Eigen uitslagen

212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)

Datum Thuis Uit Uitslag
24 sep.
Colmschate '33 VR1
De Treffers VR1
4 - 3

Vrouwen beker poulefase

Datum Thuis Uit Uitslag
17 sep.
DIO '30 VR1
De Treffers VR1
0 - 7
3 sep.
De Treffers VR1
DTS '35 Ede VR2
4 - 3

Competitie uitslagen

Vrouwen beker poulefase

Datum Thuis Uit Uitslag
10 sep.
DTS '35 Ede VR2
DIO '30 VR1
3 - 2
3 sep.
De Treffers VR1
DTS '35 Ede VR2
4 - 3

Programma

212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
1 okt. 12:15
DVS'33 Ermelo VR1
ASC '62 VR1
Sportpark DVS '33
1 okt. 12:15
DTS '35 Ede VR2
Bergentheim VR1
Sportpark Inschoten
1 okt. 13:00
De Treffers VR1
Blauw Geel '55 VR1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
1 okt. 14:00
SDC Putten VR1
Colmschate '33 VR1
Sportpark Putter Eng
1 okt. 14:30
Gramsbergen VR1
GVVV VR1
Sportpark 't Hoge Holt
1 okt. 15:00
HHC Hardenberg VR1
De Zweef VR1
Sportpark De Boshoek (HHC)
8 okt. 12:30
Blauw Geel '55 VR1
SDC Putten VR1
Sportpark Peppelensteeg
8 okt. 12:30
De Zweef VR1
DTS '35 Ede VR2
Sportpark Gagelman
8 okt. 14:30
GVVV VR1
De Treffers VR1
Sportpark Panhuis
8 okt. 14:30
Gramsbergen VR1
DVS'33 Ermelo VR1
Sportpark 't Hoge Holt
8 okt. 14:30
Bergentheim VR1
ASC '62 VR1
Sportpark Moscou
8 okt. 15:00
Colmschate '33 VR1
HHC Hardenberg VR1
Sportpark De Achterhoek
15 okt. 12:15
DVS'33 Ermelo VR1
Bergentheim VR1
Sportpark DVS '33
15 okt. 12:15
DTS '35 Ede VR2
Colmschate '33 VR1
Sportpark Inschoten
15 okt. 13:00
SDC Putten VR1
GVVV VR1
Sportpark Putter Eng
15 okt. 13:00
De Treffers VR1
Gramsbergen VR1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
15 okt. 14:30
ASC '62 VR1
De Zweef VR1
Sportpark Gerner
15 okt. 15:00
HHC Hardenberg VR1
Blauw Geel '55 VR1
Sportpark De Boshoek (HHC)

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Maas, Nele Teamspeler
Uzgun, Selin Teamspeler
Spikmans, Sam Teamspeler
Sillessen, Lida Teamspeler
Schoenmakers, Demi Teamspeler
Rikken, Demi Teamspeler
Paymans, Marieke Teamspeler
Meulen, Bionda van der Teamspeler
Medendorp, Janne Teamspeler
Willems, Maud Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Lasaroms, Anne Teamspeler
Klaassen, Jane Teamspeler
Hermsen, Hanne Teamspeler
Geerts, Merle Teamspeler
Ebbers, Kim Teamspeler
Berg, Celeste van de Teamspeler
Afgeschermd Teamspeler
Lasaroms, Peter Technische staf Trainer/coach
Paymans, René Technische staf Trainer
Geerts, Eddie Overige staf Teammanager
Lasaroms, Tim Technische staf Ass.-trainer/coach