Samen met De Treffers
Samen met De Treffers

De Treffers VR1

De Treffers VR1

Stand

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

Selectie

Stand

212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Bergentheim VR1
11 8 3 0 39 16 23 0 27
2
DVS'33 Ermelo VR1
11 9 0 2 35 16 19 0 27
3
SDC Putten VR1
11 8 0 3 36 14 22 0 24
4
Gramsbergen VR1
11 7 0 4 39 20 19 0 21
5
GVVV VR1
11 6 2 3 24 15 9 0 20
6
De Zweef VR1
11 4 2 5 37 35 2 0 14
7
HHC Hardenberg VR1
11 4 2 5 26 26 0 0 14
8
ASC '62 VR1
11 3 4 4 16 24 -8 0 13
9
De Treffers VR1
11 2 2 7 23 33 -10 0 8
10
Colmschate '33 VR1
11 1 3 7 16 33 -17 0 6
11
Blauw Geel '55 VR1
11 2 0 9 16 43 -27 0 6
12
DTS '35 Ede VR2
11 3 0 8 20 52 -32 3 6

Vrouwen beker poulefase

# Team G W GL V + - DS PM P
1
De Treffers VR1
2 2 0 0 11 3 8 0 6
2
DTS '35 Ede VR2
2 1 0 1 6 6 0 0 3
3
DIO '30 VR1
2 0 0 2 2 10 -8 0 0

Vrouwen beker 1e ronde

# Team G W GL V + - DS PM P
1
SDC Putten VR1
1 1 0 0 8 1 7 0 3
2
Sparta Nijkerk VR1
1 1 0 0 7 1 6 0 3
3
De Treffers VR1
1 1 0 0 5 0 5 0 3
4
Berkum VR1
1 1 0 0 3 0 3 0 3
5
DZC '68 VR1
1 1 0 0 3 0 3 0 3
6
asv Dronten VR2
1 1 0 0 5 3 2 0 3
7
Quick '20 VR1
1 1 0 0 2 0 2 0 3
8
Trekvogels VR2
1 1 0 0 2 0 2 0 3
9
De Tukkers VR2
1 1 0 0 2 0 2 0 3
10
F.C. Ommen VR1
1 1 0 0 4 3 1 0 3
11
AZSV VR1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
12
Oranje Nassau VR1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
13
Victoria Boys VR2
1 1 0 0 4 4 0 0 3
14
Witkampers VR1
1 1 0 0 2 2 0 0 3
15
Beuningse Boys VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
16
FC Trias VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
17
VIOS V. VR1
0 0 0 0 0 0 0 0 0
18
NSVV FC Kunde VR1
1 0 0 1 4 4 0 0 0
19
Alverna VR1
1 0 0 1 2 2 0 0 0
20
RKHVV VR1
1 0 0 1 3 4 -1 0 0
21
Bennekom VR1
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
22
HHC Hardenberg VR2
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
23
ZAC VR1
1 0 0 1 3 5 -2 0 0
24
FC Dinxperlo VR1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
25
S.V. Kilder VR1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
26
FC Zutphen VR1
1 0 0 1 0 2 -2 0 0
27
Bergentheim VR1
1 0 0 1 0 3 -3 0 0
28
ZZC'20 VR1
1 0 0 1 0 3 -3 0 0
29
asv Dronten VR1
1 0 0 1 0 5 -5 0 0
30
Blauw Wit '66 VR1
1 0 0 1 1 7 -6 0 0
31
SKV VR1
1 0 0 1 1 8 -7 0 0

Vrouwen beker 1/8 finales

# Team G W GL V + - DS PM P
1
Berkum VR1
1 1 0 0 7 0 7 0 3
2
AZSV VR1
1 1 0 0 5 0 5 0 3
3
Witkampers VR1
1 1 0 0 5 1 4 0 3
4
VIOS V. VR1
1 1 0 0 5 4 1 0 3
5
Sparta Nijkerk VR1
1 1 0 0 2 1 1 0 3
6
Beuningse Boys VR1
1 1 0 0 1 1 0 0 3
7
DVS'33 Ermelo VR1
1 1 0 0 0 0 0 0 3
8
DZC '68 VR1
1 1 0 0 0 0 0 0 3
9
F.C. Ommen VR1
1 0 0 1 1 1 0 0 0
10
asv Dronten VR2
1 0 0 1 0 0 0 0 0
11
Quick '20 VR1
1 0 0 1 0 0 0 0 0
12
Trekvogels VR2
1 0 0 1 4 5 -1 0 0
13
De Tukkers VR2
1 0 0 1 1 2 -1 0 0
14
Oranje Nassau VR1
1 0 0 1 1 5 -4 0 0
15
De Treffers VR1
1 0 0 1 0 5 -5 0 0
16
Victoria Boys VR2
1 0 0 1 0 7 -7 0 0

Eigen uitslagen

Competitie uitslagen

Programma

212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)

Datum Thuis Uit Accommodatie
4 feb. 12:00
SDC Putten VR1
De Zweef VR1
Sportpark Putter Eng
4 feb. 12:15
DTS '35 Ede VR2
ASC '62 VR1
Sportpark Inschoten
4 feb. 12:30
DVS'33 Ermelo VR1
GVVV VR1
Sportpark DVS '33
4 feb. 13:00
De Treffers VR1
Colmschate '33 VR1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
4 feb. 14:30
Gramsbergen VR1
Blauw Geel '55 VR1
Sportpark 't Hoge Holt
4 feb. 15:15
HHC Hardenberg VR1
Bergentheim VR1
Sportpark De Boshoek (HHC)
11 feb. 12:00
GVVV VR1
Gramsbergen VR1
Sportpark Panhuis
11 feb. 12:30
Blauw Geel '55 VR1
De Treffers VR1
Sportpark Peppelensteeg
11 feb. 14:30
Bergentheim VR1
DTS '35 Ede VR2
Sportpark Moscou
11 feb. 14:30
ASC '62 VR1
DVS'33 Ermelo VR1
Sportpark Gerner
11 feb. 14:45
Colmschate '33 VR1
SDC Putten VR1
Sportpark De Achterhoek
11 feb. 17:00
De Zweef VR1
HHC Hardenberg VR1
Sportpark Gagelman
4 mrt. 11:30
SDC Putten VR1
Blauw Geel '55 VR1
Sportpark Putter Eng
4 mrt. 12:15
DTS '35 Ede VR2
De Zweef VR1
Sportpark Inschoten
4 mrt. 13:00
DVS'33 Ermelo VR1
Gramsbergen VR1
Sportpark DVS '33
4 mrt. 13:00
De Treffers VR1
GVVV VR1
Sportpark Zuid (Groesbeek)
4 mrt. 14:30
ASC '62 VR1
Bergentheim VR1
Sportpark Gerner
4 mrt. 15:15
HHC Hardenberg VR1
Colmschate '33 VR1
Sportpark De Boshoek (HHC)

Selectie

Naam Rol Functie
Afgeschermd Teamspeler
Berg, Celeste van de Teamspeler
Uzgun, Selin Teamspeler
Spikmans, Sam Teamspeler
Sillessen, Lida Teamspeler
Schoenmakers, Demi Teamspeler
Rikken, Demi Teamspeler
Prudon, Ruby Teamspeler
Paymans, Marieke Teamspeler
Meulen, Bionda van der Teamspeler
Maas, Nele Teamspeler
Lasaroms, Anne Teamspeler
Klaassen, Jane Teamspeler
Jachniewicz, Sylvana Teamspeler
Hermsen, Hanne Teamspeler
Geerts, Merle Teamspeler
Ebbers, Kim Teamspeler
Willems, Maud Teamspeler
Lasaroms, Tim Technische staf Ass.-trainer/coach
Lasaroms, Peter Technische staf Trainer/coach
Paymans, René Technische staf Trainer
Geerts, Eddie Overige staf Teammanager